Czytaj więcej:
Ciepło. Najprzytulniejszy poradnik osiędbania okładka

Średnia Ocena:Ciepło. Najprzytulniejszy poradnik osiędbania

Najprzytulniejsza książka ebook o osiędbaniu jesienią i zimą. Być może jesteś osobą, która na myśl o zbliżającej się jesieni marzy tylko o tym, aby otulić się ciepłym kocem, zapaść w zimowy sen i obudzić się w maju. Jesień kojarzy Ci się z nudą i bezproduktywnością, ponurą pogodą i chłodnymi wieczorami. Suchą skórą, zimnem i kiepskim nastrojem. I nieustanną tęsknotą za latem. A może wręcz przeciwnie. Jesteś typem wrażliwca. Z niecierpliwością wyczekujesz momentu, kiedy upalne lato odejdzie na dobre, a ty będziesz mogła zaszyć się w domu z książką i dużym kubkiem gorącego kakao. Uwolnisz się od przymusu uczestniczenia w spotkaniach towarzyskich i skupisz na zadbaniu o siebie. Niezależnie od tego, którym typem jesteś, Ta książka ebook jest dla ciebie. Nina Czarnecka, pasjonatka ajurwedy i holistycznego podejścia do zdrowia, przedstawia sprawdzone metody na to, jak uprzyjemnić sobie codzienność. W książce pdf znajdziesz: rytuały, za pomocą których zbliżysz się do siebie, sporą dawkę wiedzy na temat ajurwedy i holistycznego podejścia do zdrowia, przepisy na comfort food i przepyszne słodkości poprawiające nastrój. "Ciepło" jest pełne jesiennych umilaczy i otulaczy. To codzienna dawka czułości. Książka, do której będziesz wracała. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Ciepło. Najprzytulniejszy poradnik osiędbania
Autor: Czarnecka Nina
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ciepło. Najprzytulniejszy poradnik osiędbania pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ciepło. Najprzytulniejszy poradnik osiędbania Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ciepło. Najprzytulniejszy poradnik osiędbania PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • anakonda

    Cudownie wydana książka. Natomiast treść trochę przegadana, za wiele osobistych wtrąceń autorki, chociaż zakładam, że taka miała być koncepcja. Kto czyta bloga, ten zna te wszystkie metody (a przynajmniej większość), ponieważ w książce pdf nie ma za dużo nowości. Lecz miło i bardzo dynamicznie się ją czyta, porządkuje wiedzę, chociaż zostawia czytelnika ze znakami pytania dotyczącymi ajurwedy. Fajne przepisy kucharskie, chociaż wolałabym, aby były zgrupowane w jednym miejscu, np. na końcu książki, oznaczone jako "sennie", "zimno" etc. W obecnej formie chciałabym je sobie jakoś zaznaczyć, a nie ma sznureczka, trzeba skakać po książce pdf w poszukiwaniu konkretnego przepisu. Fotografie klimatyczne i spokojne, lecz w moim odczuciu bardzo instagramowe i dość nienaturalne, nie wnoszą za dużo do treści (zdjęcia przytulnego swetra? na jesień??? ;) niemożliwe!). W przepisie na śliwki pod kruszonką nie widać na zdjęciu śliwek. Jest to ładna pozycja i z chęcią zostawię ją na półce, lecz myślę, że widać, że to książka ebook w trendzie "blogerskim", nie wykraczająca daleko dalej, niż forma bloga. Jeśli będę do niej wracać, to po przepisy właśnie, ponieważ same porady na rozpoczęcie jesieni, dziennik wdzięczności itp. myślę, że są dość oczywiste dla osób, które temat trochę liznęły. Z kolei mam wrażenie, że dla osób nieznających tematu, ani bloga autorki, ta książka ebook może być niejasna, lub za bardzo "nawiedzona".

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!