Czytaj więcej:
Chudnij z indeksem glikemicznym okładka

Średnia Ocena:Chudnij z indeksem glikemicznym

"Chudnij z indeksem glikemicznym" to wyjątkowo przystępny i przejrzysty tutorial stosowania diety opartej o indeks glikemiczny produktów spożywczych. Dieta IG jest łatwym, zdrowym i skutecznym metodą pozbycia się nadwagi i utrzymania prawidłowej masy ciała, a przy tym zwiększenia energii życiowej i poprawy stanu zdrowia. Nie trzeba liczyć kalorii ani głodować - starczy zrezygnować z jedzenia potraw o wysokim indeksie glikemicznym. Książka ebook zawiera kolorowe tabele produktów, które możemy jeść do woli, tych, na które możemy pozwolić sobie od czasu, a także tych, które należy wykluczyć z jadłospisu. Znajdziemy tu także przepisy na bardzo smaczne dania o niskim indeksie glikemicznym, dzięki którym przemiana nawyków żywieniowych okaże się zupełnie łatwa i przyjemna. Rick Gallop od wielu lat przewodniczy Fundacji ds. Zapobiegania Chorobom Serca i Udarom w Toronto, organizacji propagującej zdrowy styl życia. Książka ebook Chudnij z indeksem glikemicznym, oparta na osobistych doświadczeniach dietetycznych autora a także efektach badań naukowych, nieustanna się bestsellerem w Kanadzie, USA a także wielu państwach Europy.

Szczegóły
Tytuł Chudnij z indeksem glikemicznym
Autor: Gallop Rick
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo BIS
Rok wydania: 2009

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Chudnij z indeksem glikemicznym pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Chudnij z indeksem glikemicznym Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Chudnij z indeksem glikemicznym PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Bręcz Tomasz

  idealna książka. zalecam wszystkich. nie żałuję zakupu

 • Anna Molska

  Idealna książka. Krok po kroku przybliżyła mi zasady diety z niskim indeksem glikemicznym. Zawiera dużo cennych informacji, wykaz najistotniejszych produktów, przykładowe przepisy. Dzięki niej nie mam problemu z komponowaniem posiłków i robieniem zakupów.

 • Renata Niedźwiecka

  wydanie ok. dla początkujące całkiem wystarczające. szkoda, że nie jest połączone z tabelą kalorii

 • Anna Sekuna

  Fajnie napisana książka, nawet jeśli nie masz wielkiego pojęcia o potyczce ze zbędnymi kilogramami. Zalecam wszystkim, którzy chcą zdrowo się odchudzić.

 • Anonim

  Fajna książka. Wiele informacji na temat ig a także diety. Sa nawet przepisy :)

 • anonymous

  Jako osoba od niedawna zmagająca się z insulinoopornością, chętnie chłonę każdą wiedzę dotyczącą sposobu w jaki powinnam się odżywiać - zgodnie z niskim indeksem glikemicznym. Książka ebook dość wyczerpująco przedstawia zasady diety i tłumaczy prostym mową różnorakie pojęcia. Jest jednak stosunkowo cienka i nie wydaje mi się, aby była warta własnej ceny. Zawiera tabele produktów dozwolonych i zakazanych (bez przypisanej wartości indeksu glikemicznego!), jednak w niektórych miejscach sama sobie zaprzecza. Podsumowując - warto przeczytać (raczej pożyczyć niż kupować), lecz sprawdzić równocześnie inne źródła tabel indeksów glikemicznych.

 • Alicja Bury

  Piszę z autopsji - to naprawdę funkcjonuje :) Owsianka codziennie rulez :)))

 • chomileon

  Książka ebook od początku do końca przemyślana. Twórca dokładnie wszystko objaśnia. Książka ebook zawiera wszystko: od podstawowych informacji na temat składników pokarmowych, poprzez tabele, wykresy, ruch i przepisy które są proste i obejmują produkty dostępne wszędzie.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!