Czytaj więcej:
Chromosom 6 okładka

Średnia Ocena:Chromosom 6

Z kostnicy znikają zwłoki Carla Franconiego, słynnej postaci świata przestępczego. Kilka dni potem na stół autopsyjny Jacka Stapletona trafiają okaleczone zwłoki „topielca”. Nie dziwi go brak głowy i kończyn, wyjątkowy jest  natomiast brak wątroby. Wraz z piękną lekar Laurie Montgomery identyfikuje zwłoki jako Franconiego, nie uzyskuje jednak odpowiedzi na dużo innych pytań. Poszukiwania prowadzą aż do Gwinei Równikowej…Pełen zaskakujących rozwiązań Chromosom 6 łączy dynamiczną akcję trzymającego w napięciu thrillera z przerażającą wizją możliwości współczesnej genetyki. Robin Cook jest uważany za mistrza „thrillera medycznego”. Ukończył medycynę na Uniwersytecie Columbia, a także studia podyplomowe na Harvardzie. Jest autorem wielu powieści, w tym takich bestsellerów jak Mutant, Epidemia czy Zaraza.

Szczegóły
Tytuł Chromosom 6
Autor: Cook Robin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Chromosom 6 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Chromosom 6 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Chromosom 6 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • IZABELA PILCH

  Jak każda książka ebook tego autora warta przeczytania. Z niecierpliwością czekam na następną.

 • anzareba

  niestety, szkoda czasu. ani to nauka, ani romans a jeśli miał być kryminał to bardzo marny.

 • Pedron

  Każda następna opowieść tego autora budzi we mnie olbrzymią chęć na więcej jego prozy! Co do tej powieści to jak to zwykle bywa twórca pisze z olbrzymią wyobraźnią i polotem a także zawsze dba o multum wrażeń. A tych w tej powieści nie brakuję. Także jeśli szukasz dobrej powieści medycznej z ciekawą fabuła to oferuje ci tę książkę.

 • Agatka Parys

  Robin Cook to mistrz "thrillera medycznego". Kto miał okazję przeczytać sławną "Epidemię", ten wie, że w tym podgatunku nie ma lepszego autora. "Chromosom 6" zaskakuje - nie raz, nie dwa. Każda strona powieści to świeża dawka zaskakujących faktów nie tylko czysto sensacyjnych, ale też medycznych. I wcale doktorem być nie trzeba, żeby odkryć sens tej powieści!

 • rhapendr

  Interesuje was zagadnienie "bliźniąt genetycznych" iich biologiczne możliwości? Jeśli tak, to ta książka ebook jest właśnie dla was! "Chromosom 6" to dokonały thriller medyczny. Przez pierwsze dwa epizody obawiałem się, że mogę nie dotrwać do końca książki, gdyż medyczna terminologia wprowadzała drobny chaos do opowieści. Na szczęście im dalej w las, tym więcej mowy potocznej :) Zalecam wszystkim fanom tego typu literatury. Naprawdę warto po nią sięgnąć!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!