Czytaj więcej:
Chiński. Szybki start okładka

Średnia Ocena:Chiński. Szybki start

Struktura kursu:W podręczniku- 39 rozdziałów- 1 500 podstawowych słów i wyrażeń, zarówno w tradycyjnym piśmie chińskim, jak i alfabecie fonetycznym pinyin z zaznaczonymi tonami.- Nowe słowa i struktury obejmują dużo tematów życia codziennego, np. rodzinę, zakupy, transport i zainteresowania.- Każdy z epizodów zawiera od 4 do 6 lekcji.Kurs na DVD- Kurs komputerowy na płycie DVD-ROM zawiera ten sam zbiór słownictwa, zdań i wyrażeń, jaki znajduje się w książce.- Dodatkowo nad 3 300 ćwiczeń w kursie multimedialnym przygotowano w oparciu o metodę SuperMemo, dzięki czemu nauka jest jeszcze bardziej skuteczna.- Płyta DVD-ROM zawiera nagrania MP3 słówek, zdań i wyrażeń z całego kursu w języku chińskim z polskim tłumaczeniem.- Ponadto nagrania MP3 zawierają też dodatkowe ćwiczenie utrwalające znajomość słownictwa i zdań z kursu.- Pliki MP3 można wgrać na odtwarzacz MP3, iPod®, komórkę albo komputer, żeby słuchać i powtarzać w dowolnej chwili.

Szczegóły
Tytuł Chiński. Szybki start
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: SuperMemo
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Chiński. Szybki start pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Chiński. Szybki start Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Chiński. Szybki start PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • machinogodzilla

    Sposób nauki użyty w tym kursie to nieźle słynna tym co przygotowują się na pięć minut przed kartkówką metoda "na pałę". Brak jest jakiegokolwiek kontekstu czy wytłumaczenia choćby podstawowych zasad. Tak samo sprawa wygląda gdy nadchodzi czas uczenia się znaków - pojawia się znak, zapamiętaj go. Nie ma nic na temat ich konstrukcji czy sposobu pisania, co w chińskim jest bardzo ważne. Książka ebook do kursu jest niczym więcej niż tylko papierową kopią kursu multimedialnego.Sprawa nie wygląda inaczej w przypadku kursu na Androida (dostępna obecnie alternatywa). Nic się nie zmieniło. Dalej zawiera on całą masę błędów. Kiedyś zgłaszałem te błędy do redakcji, lecz to strata czasu, nie dość że była ich porażająca ilość, to na dodatek jak były tak stale są! Niektóre banalne, jak na przykład zamiast 'środa' jest 'niedziela', zamiast 'pojutrze' mamy 'wczoraj', czasem po kilka błędów na jednej stronie lekcji. Jeśli takie błędy nie zostały wyłapane, jak można zaufać autorom jeśli chodzi o poprawność konstrukcji zdań czy gramatykę.Plusem kursu jest sam fakt że istnieje a także nagrania.Początkującym zdecydowanie odradzam ten kurs, zniechęci Was już po paru lekcjach. Tych co wiedzą już co nieco na temat chińskiego ostrzegam. Poza wspomnianymi błędami, kurs ten nie nadaje się na samodzielną pozycję do nauki języka przez brak jakichkolwiek wyjaśnień. Będą Wam potrzebne dodatkowe źródła, jeśli na serio podchodzicie do nauki chińskiego.

  • Alexaa92

    W ciągu 1 tygodnia poznałam tyle chińskich słówek,że aż głowa mała! Program dołączony do książki strasznie wciąga i bardzo pomaga w szybkiej nauce. Jeśli nie macie bladego pojęcia o języku i chcecie nauczyć się go SAMI tak jak ja, to nic lepszego nie znajdziecie! Wymowa, słownictwo (pogrupowane tematycznie) i ćwiczenia dla utrwalenia są bardzo proste. Sami stwierdzicie, że ta rzekoma trudność chińskiego to mit! Miłej nauki ambitni poligloci ;)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!