Czytaj więcej:
Chcę żyć okładka

Średnia Ocena:Chcę żyć

Kiedy był dzieckiem doktorzy przepowiadali, że nie będzie chodził. Jednak dzięki swej determinacji został uznanym tancerzem i choreografem. Za najistotniejsze uznaje zasady: być wiernym sobie nie przestawać walczyć o własne marzenia Michał Piróg po raz pierwszy tak szczerze opowiada o niełatwej drodze do spełnienia marzeń, okrywaniu korzeni, dzielnym coming-oucie a także o tym, dlaczego nie wierzy w słowo „nigdy”.W książce, Michał omawia wszystkie przeszkody, które musiał pokonać, żeby dotrzeć tam, gdzie zawsze pragnął. Przedstawia ważne momenty własnego życia, punkty zwrotne, w których odkrył swą prawdziwą tożsamość. Bezkompromisowość a także absolutna uczciwość autora sprawiają, że książka ebook na długo pozostaje w pamięci. Jest to historia jednostki o silnym charakterze i ogromnej wrażliwości, jej potyczki z systemem i drodze do odnajdywania w sobie równowagi.

Szczegóły
Tytuł Chcę żyć
Autor: Piróg Michał, Bartosz Iza
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Chcę żyć pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Chcę żyć Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Chcę żyć PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Jakub Studziński

  Ta książka ebook jest naprawdę niesamowita... opowiada o życiu bohatera - Michała Piróga. Michał w swej książce pdf przytacza własne marzenia, ambicje, sukcesy, i porażki. Mówi o tym otwarcie, że jest osobą homoseksualna, a także Żydem. Po prostu doskonała książka ebook - godna do przeczytania. Zalecam ;)

 • Zbigniew Katka

  Autobiografia Michała Piróga. Pierwszy polski celebryta,homoseksualista , choreograf tańca i juror wielu programów tvn. Opowiada o swoim zwykłym życiu kiedyś i teraz. Ujawnia również to, że jest Żydem. Normalny,fajny człowiek. Polecam.

 • agnieszka pranszke

  Poznanie Michała takim jaki jest na codzień, poznanie go z innej strony.

 • bmgj

  ta ksiażka ukazuje Michała z całkiem innej strony niz media. Przeczytałam jednym tchem i mogę z czystym sumieniem polecić!

 • anulleczka

  Zakochałam się w tej książce. Książka ebook o interesującej i kontrowersyjnej osobie, czego pragnąć więcej. Idealnie się ją czyta, lecz również uczy pozytywnego myślenia i nastawienia do życia.. Zalecam serdecznie

 • Adriana Jędrzejak

  Naprawdę zalecam !Zawsze miałam sentyment do Michała Piróga, lecz po przeczytaniu tej książki- pełny szacunek !

 • Ekspert Empiku

  Michał Piróg słynny jest bezkompromisowych, a przez to nierzadko kontrowersyjnych wypowiedzi. Szczery do bólu, gardzący hipokryzją i kołtuństwem. Jeden z najlepszych polskich tancerzy. Celebryta. Biografia ta to wyjątkowo wciągające podsumowanie najistotniejszych zdarzeń w jego życiu. To opowieści, w których każdy outsider odnajdzie cząstkę siebie. Piróg opowiada o tym, jak od dzieciństwa dążąc do celu pokonywał przeszkody, jakie stawały mu na drodze. Mówi o tańcu, o coming oucie, o odkryciu żydowskich korzeni. W odniesieniu do własnych doświadczeń analizuje polskie społeczeństwo i wystawia mu restrykcyjną ocenę.Adam Sieńko, Empik Kraków

 • dolly_holly

  Przykład życia Michała Piróga pokazuje, że na pewno warto walczyć o swoje, o własne przekonania i o własne racje. Zawsze uważałam go za wyjątkowo ciekawego człowieka, a "Chcę żyć" tylko utwierdziła mnie w tym przekonaniu. Michał jest przede wszystkim zwyczajny, choć czasem jego postać budzi różnorakie emocje. Ta książka ebook to obraz Michała jako szczerego i zabawnego człowieka.

 • Auriss

  Czym byłby świat, gdyby nie znaleźli się ludzie, którzy ocenią człowieka przez pryzmat jego orientacji? Dobrze, że są tacy ludzie, ponieważ to właśnie oni dają Panu Pirógowi największą motywację do samorealizacji. Książka ebook to nie tylko biografia. To opowiadanie o pokonywaniu słabości i wierze, że jeśli czegoś mocno się chce to wszystko jest możliwe. Gorąco polecam!

 • Timaruk

  Do kupna książki przekonał mnie wywiad Michała w 20m2 Jakóbiaka. Moje zdanie na temat Michała obróciło się o 180 stopni. Wyjątkowo ambitny i ciepły człowiek, który wie, czego chce w życiu i nie boi się realizować własnych marzeń. Książka ebook nieustanna się dla mnie motywacją do zmian, a Michał pewnego rodzaju autorytetem. Polecam.

 • Impresonal

  Zacząłem czytać ją z niewielkim przymrużeniem oka, na początku trudno mi się przez nią brnęło. Z upływem czasu zaczęło się dziać, ciągle chodziło mi po głowie czy Michał naprawdę jest taki pomocny i przyjacielski, to zapytanie dręczy mnie cały czas, wydawał mi się na pozór zupełnie innym facetem, że aż ciężko było uwierzyć w niektóre rozdziały jego życia, książkę w szczególności zalecam osobom które dążą do samospełnienia, dałem 4 gwiazdki tylko z jednego powodu, brakuję mi tego, co się losy u Niego teraz. Zalecam :)

 • Kamila Gurowska

  Bardzo interesująca historia chłopaka, który od młodszych lat walczył o własne poglądy- o wolność, równość, tolerancję! Książka ebook ukazująca, że mimo przeciwności losu można widzieć szklankę do połowy pełną. Po przeczytaniu książki mam wrażenie, że Michał jest moim kumplem, że nieźle go znam. Książka ebook ciekawa, czyta się ją bardzo szybko. Ukazuje że potyczka o marzenia ma sens. Zalecam z czystym sercem!!

 • Astara

  Strasznie boli, gdy książki oceniane są przez pryzmat autora. Gdyby książka ebook była napisana przez anonimowego autora wzbudziłaby furorę na rynku... Cieszę się, że po nią sięgnęłam. Nie dlatego, że uwielbiam Piróga za jego styl bycia. Ta książka ebook dużo wnosi, daje nadzieję, motywuje do pokonywania swoich słabości. Jeśli ktoś mówi Ci, że coś na pewno się nie uda, odwróć się na pięcie i powiedz "no to patrz!"

 • Amon

  Dostaliśmy tą ksiażkę w prezencie ślubnym. Zamiast kwiatów prosiliśmy własnie o różnorakie książki. Nie bardzo byłem przekonany do tej lektury lecz przeczytałem. Okazało się że pan Michał Piróg to całkiem fajny facet, który ma cos do powiedzenia i nie jest to paplanie bez sensu. Ma własne poglądy i przemyślenia, z którymi można się nie zgadzać, lecz warto go wysłuchać. Byłem mile zaskoczony!

 • Delcia

  Po tę książkę sięgnęłam z ciekawości - zastanawiałam się jaki będzie Piróg w autobiograficznej książce. Przyznam, że książka ebook całkiem, całkiem. Lubię Michała Piróga za jego otwartość i szczerość, a w tej książce pdf nie brak szczerości. Bardzo interesująca propozycja. Ja się nie zawiodłam. Warto mieć - warto poznać, warto przeczytać.

 • Marta Lewinska

  Czytając komentarze pod tą pozycją .... muszę przyznać, że zrobiło mi się ... no właśnie : smutno? wstyd? Następny raz przekonuję się, że niektórzy oceniają innych przez pryzmat swoich słabości i kompleksów. Przeszkadza Ci, że ktoś jest Żydem? homoseksualistą? To prawdopodobnie masz problem. Ponieważ ta osoba, jest przede wszystkim człowiekiem i należy jej się szacunek. Prosto jest oceniać innych, lecz trudno spojrzeć w lustro i przyznać się, że nie jest się na tyle dojrzałym by zaakceptować odmienność. Każdy ma prawo do bycia sobą i Michał w tej książce pdf pokazuje, że czasem nie jest to łatwe, lecz jest wierny swoim wartościom i to bardzo imponuje. Mimo, iż czasem jest trudno - chociaż wszystkie komentarze typu : gej, pedał, Żyd - świadczą o ludziach je wypowiadających - nie o samym Michale. Zalecam książkę dla wszystkich, którzy muszą się nauczyć tolerancji - i którzy chcą się dowiedzieć jak nauczyć się własnej wartości. Michał tak trzymaj!

 • jacior

  Myślałem, że będzie to następna książka ebook typowo napisana przez kolejnego celebrytę, bez polotu i otrzymanym rozgłosem jedynie dzięki nazwisku. Błąd! Książka ebook naprawdę interesująca i wciągająca, dużo fajnych przemyśleń, super logika i przede wszystkim szczerość. Warto przeczytać tą książkę, znacznie się wyróżnia od innych podobnych pozycji.

 • Lilina

  Uwielbiam Michała Piróga. Uważam, że ma w sobie coś wyjątkowego i koniecznie chciałam przeczytać jego biografię. Książka ebook bardzo wciągająca, ponieważ i życie Michała barwne i ciekawe. Prezentuje tego człowieka takim, jakim jest naprawdę. Ogólnie książkę polecam,po jej przeczytaniu stale z ciekawością będę czekać na dalsze projekty Piróga.

 • Kajetan Miechnicki

  Początkowo sceptycznie podchodziłem do tego typu 'lektury' - myślałem, że to następny z rzędu komercyjny celebrycki produkt. Jednak Piróg zawsze czymś imponował, prawdopodobnie najbardziej własną niezależnością. Dlatego postanowiłem zrobić wyjątek. I nie żałuję. Niesamowita historia życia, inspiruje do potyczki o samego siebie. Nie sądziłem, że tak bardzo jestem do niego podobny. Brakuje mi tylko tej siły przebicia i odwagi właśnie w tej potyczce o własne ja. Uważam jednak, że dzięki ebookom takim jak ta w końcu mi się uda. Mocna pozycja. Nie można jednak nie wspomnieć o idealnym zredagowaniu materiału. Michał Piróg przemawia słowami Izy Bartosz, która jak zwykle stanęła na wysokości zadania. Niebanalnie ujęte detale nadają klimat całości. Czyta się jednym tchem i chce więcej. Oby więcej ebooków napisanych przez tą utalentowaną Panią. Krytycy niech sobie na nią krzyczą, lecz w końcu przyznadzą mi rację - bezdyskusyjny talent pisarski :)BRAWA! Zalecam oczywiście!!

 • Pomidoree

  jaki perfidny wazeliniarz i do tego żyd, won mi stąd

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!