Czytaj więcej:
Chata okładka

Średnia Ocena:Chata

Najmłodsza córka Mackenziego Allena Phillipsa, Missy została porwana podczas rodzinnych wakacji. W opuszczonej chacie ukrytej na pustkowiach Oregonu odnaleziono ślady wskazujące na to, że została brutalnie zamordowana. Cztery lata potem pogrążony w Dużym Smutku Mack dostaje zagadkowy list, najwyraźniej od Boga, a w nim zaproszenie do tej właśnie chaty na weekend.Wbrew rozsądkowi Mack przybywa do chaty w zimowe popołudnie i wkracza do własnego najmroczniejszego koszmaru. To, co tam znajduje, odmienia jego życie na zawsze.

Szczegóły
Tytuł Chata
Autor: Young William P.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nowa Proza
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Chata pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Chata Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Chata PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • em

  Kupiona na prezent. Osoba obdarowana zachwycona. Książka ebook napisana lekkim językiem, wzruszająca i wywołująca reflekscje..

 • Anonim

  w dzisiejszych niełatwych czasach warto sięgnąć tę bardzo wymowną książkę zalecam zwłaszcza w niełatwych chwilach, a po przeczytaniu zalecam film-nie odwrotnie

 • AGNIESZKA ROKITA

  Przeczytałam szybciutko a teraz pożyczam wszystkim znajomym i ich znajomym..... Cieszę się, że mam tę książkę w własnej biblioteczce. Kiedyś na pewno do niej wrócę...Warto przeczytać. Zalecam

 • Kasia

  Idealna ksiażka, daje do myślenia skłania do przemyśleń. Zalecam gorąco

 • radek77

  Fantastyczna książka. Zalecam każdemu ateiście z wyboru czy również popchnietemu ku samotnej drodze. Mi pokazała inna formę niż doktryny kościoła. Jest i będzie ze mną.

 • Anonim

  Prosto się czytało, napisana super lecz mnie jakoś do końca nie wciągnęła aż tak bardzo. Czytałam wielkie lepsze i ciekawiej spisane książki.

 • Anonim

  Super książka ebook

 • Anonim

  Film super który Pomaga odpowiedzieć sobie na kilka pytań, zwłaszcza po stracie kogoś bloskiego

 • Paweł Włodarski

  Zdecydowanie zalecam przeczytanie książki osobom, które z różnorakich powodów utraciły wiarę w Boga. W moim odczuciu książka ebook składa się z dwóch części. Pierwszej opisującej dramatyczne doświadczenia głównego bohatera i drugiej bardzo wciągającej opisującej spotkanie z Bogiem i próbą odpowiedzi na nurtujące nas wszystkich odwieczne zapytania z nim związane. Nie czytam zbyt wiele książek, lecz ta lektura była dla mnie czystą przyjemnością. Polecam!!!

 • Ada9910

  Na samym początku poznajemy szczęśliwą rodzinę, która wybiera się na wspaniałe wakacje. Niestety jedno niespodziewany zdarzenie zmienia ich relacje. Nie umieją sobie poradzić ze stratą, szczególnie Mack, który obwinia się za tragedię. Facet żyje w olbrzymim bólu. Czuje się zagubiony i usiłuje odizolować się od innych. Powrót Mackenziego do chaty odmienia nie tylko jego życie, lecz także jego rodziny. Książka ebook jest świadectwem bólu rodzica, który traci dziecko. Opowiada o relacjach Boga z człowiekiem, który przeżywa moment zwątpienia, szuka w sobie przebaczenia i miłości. Mack musiał przejść naprawdę długą drogę pełną bólu i cierpienia, żeby odnaleźć w sobie siłę do przebaczenia i miłości. Książka ebook pobudza do refleksji ponad życiem, swoją religijnością, Bogiem. Jest przepełniona religią, lecz niczego nam nie narzuca- nie wzbudza w nas wiary, ani od niej nie odciąga. Twórca przybliża nas do innych religii i odpowiada na pytania, które pewnie nurtują niejednego z nas. Czy Bóg istnieje naprawdę ? Dlaczego na świecie jest tyle bólu i zła ? Opowiadanie jest bardzo poruszająca i głęboka, pełna emocji i wzruszenia. Doprowadziła mnie nie raz do łez. Bardzo się cieszę, że mogłam ją w końcu przeczytać. Zalecam ! https://adabooksandfood.blogspot.com/

 • mario636

  Daje do my myślenia

 • anonymous

  Książka ebook z gorącego polecenia. Podobnież i film jest bardzo dobry.

 • Anonim

  Idealna książka ebook w twardej oprawie. Dla mnie jedynym minusem jest drukowanie informacji o filmie na okładce książki.

 • Agnieszka Głowa

  Doskonała książka!! Na długo pozostaje w pamięci, każdy powinien ją przeczytać!!

 • Engie

  Fantastyczna książka! Moim zdaniem każdy powinien ją przeczytać! Bardzo polecam.

 • Anonim

  zalecam

 • Gioiosa

  Piekna opowiesc - malo takich ksiazek na rynku!!!!

 • Joanna Tomczak

  Jeśli szukasz odpowiedzi na najistotniejsze zapytania w życiu - ta książka ebook jest dla Ciebie.

 • Anonim

  realizacja super . czas ok. informacje o okresie i miejscu doręczenia ok.

 • Monika Sawczuk

  Idealna książka ebook poruszająca przeczytałam w jeden wieczór zalecam też film ;)!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!