Czytaj więcej:
Charlotte Street okładka

Średnia Ocena:Charlotte Street

Wszystko zaczęło się od kobiety (bo zawsze jest jakaś dziewczyna…). Jason Priestley (ale nie ten aktor) dopiero co ją spotkał. Gdzieś w połowie Charlotte Street przeżyli razem nieprawdopodobnie cudowną, ulotną chwilę, i Jason poczuł, że być może zaczyna się coś ważnego. A sekundę potem już jej nie było. Na szczęście w roztargnieniu zapomniała zabrać własny jednorazowy aparat fotograficzny, pełny nie wywołanych zdjęć… Teraz Jason – jeszcze do niedawna nauczyciel i chłopak własnej byłej dziewczyny, a obecnie reporter na ćwierć etatu i bohater mimo woli – staje przed dylematem. Czy powinien dać sobie szansę i próbować odnaleźć dziewczynę? No ponieważ jeśli to jest właśnie Ta? Dziewczyna jego życia? Lecz to by znaczyło, że musi wykorzystać jedyne dostępne porady kryjące się w tym małym plastikowym pudełku, które przecież nie należy do niego. Zabawne, jak sprawy mogą się czasem  potoczyć… Czyta Marcin Bosak.

Szczegóły
Tytuł Charlotte Street
Autor: Wallace Danny
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Charlotte Street pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Charlotte Street Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Charlotte Street PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Sanai

    Co zrobić, gdy czujesz, że przypadkowo spotkana osoba może być miłością twojego życia? Jasonowi Priestleyowi niezbyt nieźle się układa. Rozstał się z ukochaną, zrezygnował z posady nauczyciela, by pisać wątpliwej jakości recenzje dla londyńskiej gazety, codziennie robi z kumplem rundkę po barach i ogólnie prowadzi raczej nudne, monotonne życie. Do czasu, aż pewnego dnia spotyka na Charlotte Street piękną nieznajomą w niebieskim płaszczu. Widząc, że kobieta jest obładowana zakupami, Jason pomaga jej zapakować torby do taksówki. Ona uśmiecha się w podzięce... a on niespodziewanie czuje się tak, jak gdyby przeszyła go strzała Amora. W jego mniemaniu owa ulotna chwila była cudowna, magiczna i niezapomniana. Niestety nieznajoma oodjechała, zanim zdążył czegokolwiek się o niej dowiedzieć. Lecz zgubiła coś. Aparat fotograficzny, pełny niewywołanych zdjęć. Pełen nadziei Jason zabiera go ze sobą i postanawia za wszelką cenę odnaleźć dziewczynę, by oddać jej jej własność... i przekonać się, czy jego przeczucie, że to Ta Jedyna, jest prawdziwe. Jak potoczy się dalej ta historia? Cóż... Przekonajcie się same, drogie panie, gdyż książka ebook ta jest przeznaczona właśnie dla was. Nigdy nie planowałam lektury Charlotte Street, bo rzadko sięgam po tego typu literaturę, lecz tak bardzo chciało mi się czytać, że skorzystałam z okazji i dorwałam ją w promocyjnej cenie. I muszę przyznać, że jest to książka ebook całkiem dobrze napisana i nie czuję, że poświęcony na nią czas został zmarnowany. Podobnie jak przy innych książkach, tak i tutaj przez pierwsze strony przebrnęłam dość opornie, lecz każde kolejne pochłaniałam coraz szybciej. Pomimo tego, że niektóre myśli bohatera-narratora były zbyt zawiłe i chaotyczne, można w tej książce pdf znaleźć także dużo mądrości życiowych. I w sumie można potwierdzić opinię Cosmopolitana napisaną z tyłu okładki - Charlotte Street faktycznie "bawi i chwyta za serce, i to równocześnie". Zalecam tę pozycję wielbicielkom komedii romantycznych a także niepoprawnym marzycielkom.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!