Czytaj więcej:
Cały ten burdel. Nieporadnik Fit Matki Wariatki okładka

Średnia Ocena:Cały ten burdel. Nieporadnik Fit Matki Wariatki

Tę książkę napisałam dla Ciebie. Tak, właśnie dla Ciebie! Napisałam ją po to, abyś zrozumiała, że jesteś wyjątkowa, ze wszystkimi własnymi problemami, z dniami, które szarością zasnuwają Twe oczy, z niepewnością o to, co przyniesie następny dzień. Napisałam ją dla Ciebie, żebyś zdała sobie sprawę z tego, że jesteś ważna. Że, pomimo własnej zwyczajności i przeciętności, jesteś niezastąpiona. Napisałam ją dla Ciebie, żebyś zrozumiała, że bez Ciebie ten świat byłby smutny i niepełny. Napisałam ją dla Ciebie, abyś zrozumiała, że jesteśmy takie same. My, dziewczyny – niezmierzona siła. Napisałam ją także dla siebie, abym zrozumiała to wszystko, o czym piszę powyżej.

Szczegóły
Tytuł Cały ten burdel. Nieporadnik Fit Matki Wariatki
Autor: Kajstura Joanna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Cały ten burdel. Nieporadnik Fit Matki Wariatki pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Cały ten burdel. Nieporadnik Fit Matki Wariatki Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Cały ten burdel. Nieporadnik Fit Matki Wariatki PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Natalia Nowak

  Książka ebook świetna. Lubię do niej wracać. Mega kop mobilizacyjny

 • Bogusław Gucwa

  Super książka, szczególnie dla Pań, chociaż Panom na pewno również się spodoba. Zalecam :)

 • julia625

  Książka,która niestety bardzo mnie rozczarowała...

 • Katarzyna

  książke miło sie czyta :)) tak do kawy niby wszystko wiemy.... a jednak:)) zalecam

 • Anonim

  super ksiazka , super babka z tej Aski , zalecam kazdemu

 • Ewelina Panak

  Pełna humoru, refleksyjna i dająca do myślenia pozycja.

 • olikara

  zalecam

 • JANINA BOBRZYŃSKA

  Zabawna,pełna humoru, czasami ironii - a wszystko prawdziwe - samo życie - warto przeczytać - polecam.

 • Agnieszka Reca

  Uwielbiam Asię za jej sposób podejścia do życia i waży wokół. Książka ebook jest napisana takim jej swóim sposobem. Zalecam

 • beatrice1508

  Ksiazka to cala Matka, jak ktos sledzi profil na Facebook to nie musi kupowac ksiazki. Praktycznie wszystkie teksty sa zamieszczone na Facebook .

 • relkaa

  Książka ebook nie porywa. Spodziewałam się czegoś choć odrobinę lepszego. Szkoda :( nie zalecam

 • Anonim

  Łatwa i lekka fabuła sprawia, że książkę czyta się bardzo szybko. "Cały ten burdel. Nieporadnik Fit Matki Wariatki" to nic innego jak historia (niejedna zresztą ) z życia Asi. Polecam!

 • Joanja

  Trudno mi to napisać... jest słaba. Spodziewałam się czegoś lepszego lecz co kto lubi.

 • Anonim

  Idealna książka,przeczytana jednym tchem. Naprawde polecam:)

 • Anonim

  Pisane na luzaka, całkiem wesołe, pomaga złapać dystans.

 • Magdalena

  Nareszcie ktoś napisał to co najważniejsze,bez zbędnych słów bez obiecanek;bez pierdół niepotrzebnych. Pochłaniasz książkę jak najlepsze ciasto:-))))tylko bez wyrzutów sumienia;-) naprawdę cieszę się ogromnie,ze mogłam ja przeczytać i uzmysłowić sobie jak jestem kluczowa w swoim życiu JA Dziękuję Ci Asiu:-***))

 • Magdalena Obst

  Książka ebook rewelacja, czyta się jednym tchem. Zabawna a zarazem dająca do myślenia - autorka jest jedną z nas (kobieta, matka, żona). Gorąco zalecam wszystkim.

 • Izabela Papież

  Jeżeli,interesuję Cię książka ebook pisana prostym językiem, trafiający do każdego.. Tu znajdziesz namiastkę normalnego życia dla siebie.. Więcej,nie zdradzę treści tej książki,ponieważ zostawię to dla Ciebie i dla twojej ciekawości.. Mogę tylko podpowiedzieć, iż warta jest twojej uwagi i czasu,aby ją przeczytać. Z czystym sumieniem ją polecam!

 • Anonim

  To prawdziwy poprawiacz chumoru. Czyta się lekko i jednym tchem. ''Cały ten burdel '' będzie mi towarzyszyć długo.

 • Anonim

  Zalecam :) Zalecam tym, które są zagubione i pragną zmian, tym, które mają wrażenie, że to co najlepsze ciągle przed nimi, tym, które czekają na to "coś"... nie jesteście z tym same, wszystkie tak mamy i wszystkie się unieszczęśliwiamy tym ciągłym czekaniem. Przestań czekać! Żyj tu i teraz! Ciesz się sama sobą! Ta książka ebook jest dla Ciebie :) Uśmiejesz się do łez a na końcu stwierdzisz, że przeczytałaś o samej sobie i że jesteś niezwykła i wspaniała. Asiu, dziękuję Ci za to!!!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!