Czytaj więcej:
Bzik & Makówka przedstawiają: Autograf za milion dolarów okładka

Średnia Ocena:Bzik & Makówka przedstawiają: Autograf za milion dolarów

To wszystko przez moje nazwisko! Gdybym nazywała się Gabrysia Grzeczniutka, to ludzie inaczej by mnie traktowali. Lecz Gabrysi Bzik mogą się czepiać do woli. Dlatego ciągle ląduję na dywaniku u dyrektora. Któregoś razu wylądowałam tam z Nilsonem Makówką, kolegą z klasy. Od tego czasu trochę się kumplujemy. Łączą nas sprawy… jak by to powiedzieć… przygodowe. Skutki uboczne brania udziału w konkursach radiowych bywają nieprzewidywalne! Człowiek wygrywa zwykłe bilety na wystawę, a ląduje w stolicy świata — i to z misją do wykonania. A raczej… do wykopania. W dodatku ta misja ma coś wspólnego z najbardziej zakręconym artystą, jakiego świat widział. I wszystko jasne, no nie?

Szczegóły
Tytuł Bzik & Makówka przedstawiają: Autograf za milion dolarów
Autor: Witek Rafał
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Bzik & Makówka przedstawiają: Autograf za milion dolarów pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Bzik & Makówka przedstawiają: Autograf za milion dolarów Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Bzik & Makówka przedstawiają: Autograf za milion dolarów PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • cylonka

  Książka ebook córkę wciągnęła. Czytała dwukrotnie. Inne książki tego autora dla podobnego przedziału wiekowego także warte polecenia.

 • Anna Sikorska

  Przemycanie informacji z historii i sztuki w ebookach dla młodzieży nie jest łatwą sprawą. Zaszczepianie w nich pasji ciekawości, chęci odkrywania świata, zdobywania wiedzy, kiedy małe umysły zostają wciśnięte w szkolną ławę wydaje się niemożliwe. Mogą to zrobić tylko rodzice albo rozkochani w własnych pasjach. Tych jednak niewiele i słabo dzielą się z dojrzewającymi umysłami własnymi miłościami. Książka ebook Rafała Witka wychodzi naprzeciw tym potrzebom, a do tego oferuje młodym czytelnikom interesującą akcję a także zaszczepia poczucie konieczności pomagania innym, dostosowywanie się do sytuacji, wykorzystywania własnego sprytu a także pamięci.„Autograf za milion dolarów” to wciągająca, lecz i lekka opowiadanie o dwóch przeciwnych bohaterach: zahartowanej i przebojowej kobiecie (trenuje karate) i nieco flegmatycznym, lecz za to oczytanym chłopaku (lubi zdobywać info z ebooków i Internetu). Taki duet jest w stanie rozwiązać każdą zagadkę, nawet jeśli trzeba będzie namówić mamę przed samym zakończeniem wakacji na podróż do Paryża. Na świecący pustkami portfel znajdą idealny sposób.Wielka przygoda zaczyna się od wspomnienia niesamowitych podróży w czasie, o których nie mają z kim rozmawiać, a przez które zmarnowali większość wakacji, bo chorowali. Teraz jednak dobiegł kres znienawidzonego siedzenia w domu i mogą w końcu ruszyć w świat. Tyle, że jedyna atrakcją, którą zyskują jest Muzeum Sztuki Nowoczesnej, którego urokowi ulegają oboje. Wystawa prac i ich kopii Salvadora Dali’ego staje się wstępem do rozwikłania zagadki mogącej wyjaśnić czy telefon- homar faktycznie łączy z jego twórcą w roku 1929.Książka będzie doskonałą lekturą dla dzieci w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Po tej lekturze wiem, że warto sięgnąć po inne książki Rafała Witka.

 • aleksnadra

  Styl Rafała Witka poznałam z synami podczas lektury poprzedniej książki w serii Bzik& Makówka "Ucieczka z tajemniczego ogrodu" (moja opinia). Od tego momentu powieści autora nieustanny się naszymi ulubionymi. Jednocześnie bawią, uczą i dają wytchnienie a także odrobinę wolnego czasu dla rodzica, na zregenerowanie sił :)W tej części przygód Bzika& Makówki przenosimy się do Paryża w poszukiwaniu sekretnej wiadomości od najbardziej słynnego surrealistę XX wieku, Salvadora Dali. Oczywiście dzieciaki wpadną w nie lada kłopoty, przyprawią rodziców o zawał serca lecz też spełnią niezły uczynek, który ma ogromne znaczenie dla dzieci zmuszanych do ciężkiej pracy za marne wynagrodzenie. Rafał Witek nieźle zna gusta własnych czytelników. Potrafi zainteresować czytelnika i wciągnąć go w świat niesamowitych przygód wraz z dziesięcioletnimi bohaterami, którzy mają oryginalne pomysły na spędzanie wolnego czasu. Dzieciaki starają się zachowywać poprawnie, lecz sami wiecie... niezłymi chęciami piekło jest wybrukowane :) Im bardziej się wysilają, tym więcej problemów sprawiają. A przy tym są bardzo sympatyczne, dociekliwe i bardzo samodzielne. Rafał Witek z lekkością, dowcipem, energią rozwija wyobraźnię, mobilizuje do snucia marzeń nawet tych nierealnych, mimochodem przemyca wiedzę na różnorakie tematy i uwrażliwia na kłopoty społeczne szczególnie te dotykające dzieci na całym świecie. Sam układ powieści bardzo przypasował mojemu synowi. Lubi on krótkie teksty przetykane komiksowymi ilustracjami, tabelkami, schematami, zabawnym, wyłuszczonym cytatem. Bardzo ułatwia mu to lekturę książki, a fabuła nie zdąży go znużyć. I to jest prawdopodobnie jedna z największych plusów cyklu Bzik & Makówka. "Autograf za milion dolarów" zachwycił mojego dziesięciolatka. Wasze pociechy zapewne również zauroczy :)aleksandrowemysli.blogspot.com

 • mamuchaidzidziol

  Czy wydaje się wam, że nastolatek, którego macie w domu jest po prostu zwariowany? Że gada od rzeczy o sprawach, które wam się w głowie nie mieszczą? Uwierzcie mi, to jeszcze nic! Poznajcie Gabrysię Bzik z książki „Bzik & Makówka przedstawiają: Autograf za milion dolarów” Rafała Witka, a od razu pomyślicie, że wasze dziecię jest najnormalniejsze na świecie.Gabrysia to rezolutna i zwariowana dziewczynka, która nie znosi sprzeciwu i zawsze osiąga to co sobie założyła. Trochę szalona i zbzikowana, ponieważ przecież nazwisko zobowiązuje! Jej kumpel z klasy Nilson Makówka jest jej zupełnym przeciwieństwem. Spokojny, ułożony i ogromnie przejęty łamaniem praw człowieka na świecie. Nierzadko załamuje ręce słysząc pomysły koledzy jednak pęd do przygody i jakaś magiczna siła zwana zauroczeniem sprawia, że nie może się od niej oderwać.Przyjaźń takiej pary pozornie nie może się udać, jednak gdy połączy się to z egzotycznymi przygodami z podróżą w okresie w tle, okazuje się, że ten duet dobrał się idealnie.Historia rozpoczyna się niepozornie, ponieważ od nagrody w konkursie radiowym, jaką były bilety wstępu do Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Tam to nasza para przyjaciół odebrała telefon w kształcie homara… i tutaj zaczyna się zupełnie surrealistyczna przygoda, którą każdy, nie tylko fan Salvadora Dali powinien przeczytać! Chcecie wiedzieć co Nilson usłyszał w słuchawce i jak potoczyły się ich dalsze losy? Koniecznie zajrzyjcie do tej książki.Książka dedykowana jest nastolatkom, jednak jestem przekonana, że i dorośli żyjący w poważnym i bardzo realnym świecie będą przy niej się idealnie bawić. Ponieważ jak to mówi Gabrysia Bzik: „W miejscu, w którym wszystko jest zwariowane, trzeba funkcjonować jak wariat!”, a przecież nasze życie nie zawsze jest zupełnie poważne.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!