Czytaj więcej:
Bycie miłym to przekleństwo okładka

Średnia Ocena:Bycie miłym to przekleństwo

Książka ebook to swoista sesja terapeutyczna, w trakcie której człowiek może nauczyć się zmierzyć z przekleństwem bycia miłym. Stanowi niezbędne źródło wiedzy dla wszystkich osób mających kłopot z mówieniem nie. Autorka zabiera czytelnika w podróż do poznania siebie i swoich potrzeb. Objaśnia przyczyny i mechanizmy zjawiska bycia miłym, nie ocenia ludzkich zachowań, ale daje szczegółowe wskazówki, jak zrozumieć i przemienić męczące nas postępowanie, pokazuje, jak skończyć z zapominaniem o swoich potrzebach, zacząć szanować siebie i nauczyć się być miłym dla samego siebie. Liczne przykłady prawdziwych życiowych historii a także pełne humoru podejście autorki a także dystans do samej siebie pozwalają w pełni zobrazować kłopot i sprawiają, że staje się on bardziej zrozumiały i czytelny.

Szczegóły
Tytuł Bycie miłym to przekleństwo
Autor: Marson Jacqui
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Bycie miłym to przekleństwo pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Bycie miłym to przekleństwo Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Bycie miłym to przekleństwo PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Książka ebook straaaasznie nudna.............. NIE POLECAM.

 • summer-time

  Produkt zgodny z opisem. Warto było wydać te kilka złotych. POLECAM !!!

 • Małgorzata Kołakowska

  Kierowana poprzednimi recenzjami i ja skusiłam się na tę pozycję. Szczerze? Nie polecam. Nawet nie dotarłam do połowy. Zbyt przytłaczająca, moralizatorska, wręcz nudna. A miało być zabawnie ...

 • iwona

  Książka ebook otwiera oczy na temat w jaką pułapkę można wpaść będąc miłym zawsze i wszędzie.Jak traci się asertywność.

 • nadjane

  Intrygujący tytuł zachęcił mnie to zainteresowania się tą książką. Treść jest na pewno bardzo przydatna i ma wymiar praktyczny, mnie samej dała dużo do myślenia. Uświadomiłam sobie bowiem niektóre własne zachowania, byłam przekonana że robię dobrze, tymczasem.. niekoniecznie. W życiu kluczowa jest również czasami odrobina zdrowego egoizmu, który nieźle robi na komfort i ogólne samopoczucie. Dlatego bardzo się cieszę że mogłam przeczytać tą książkę, w pewien sposób okazała się dla mnie cenna i budująca. A że ma przystępny charakter, tym bardziej poleciłabym ją wszystkim mającym problem choćby z asertywnością.

 • Aleksandra Wróblewska

  Pozycja obowiązkowa dla ludzi o zbyt miłym, a przez to nieco naiwnym usposobieniu. Praktyczne rady, małe zadania od autorki jak krok po kroku być w tym wszystkim sprytniejszym :) chętnie wracam do tej książki, a nawet i robię notatki, przydatna książka ebook zalecam

 • Aleksandra Kalinowska

  Książka ebook okazała się dla mnie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Przede wszystkim uświadomiła mi że czasem mam kłopot z byciem asertywną. Sztuka odmowy nie jest taka prosta, jednak książka ebook Jacqui Marson pomaga ponad tym popracować, autorka podaje uniwersalne wskazówki, które są przydatne w stopniowym osiąganiem celu. Wiele z tej książki dało mi do myślenia, "obudziło" mnie, co także sobie cenię i cieszę się że sięgnęłam po lekturę. Bycie miłym to przekleństwo może okazać się wsparciem, nie wiem czy stuprocentową pomocą, lecz wsparciem na pewno tak. W moim przypadku tak było, szczerze zalecam przeczytać.

 • Agnieszka Sękowska

  Wielki druk co ułatwia czytanie wieczorami. Fajny tutorial z przykładami i ćwiczeniami jak być bardziej asertywnym. Niezły wybór zalecam

 • Patrycja Jędral

  Książka ebook przyciąga już samym przewrotnym, tudzież ironicznym tytułem. Nie ukrywam, że to właśnie tytuł zachęcił mnie do nabycia tej pozycji Empiku. Twórca w interesujący sposób przedstawia konsekwencje braku asertywności. Czytelnik sam, po analizie przytoczonych przykładów może wyciągnąć wnioski, że człowiek nieasertywny w gruncie rzeczy szkodzi, nie tylko samemu sobie, lecz też własnemu otoczeniu. Podczas lektury, wielokrotnie złapałam się na myśli: ,,wow, to na prawdę o mnie!", mimo że dotychczas uważałam się za osobę asertywną. Zalecam tę bardzo ciekawą książkę, z pewnością będę do niej niejednokrotnie wracać. Co kluczowe jest napisana lekkim, przystępnym językiem, bez tonu pouczania, czy zarzucania czytelnika naukowym nazewnictwem. Nie epatuje także pseudo- trenerską nowomową, która jest tak słynna w różnego rodzaju współczesnych książkach.

 • Ewelina Ziemba

  Niestety nie należę do grupy docelowej czytelników p. Reginy Brett. Książka ebook odnoszę wrażenie jest po części poradnikiem jak wychowywać dzieci bądź książką dla kobiet, które nie są asertywne i nie wiedzą jak odnaleźć właściwą drogę w dorosłym życiu.

 • Tobiasz Jaskuła

  Póki nie przeczytałem tej książki nie wiedziałem, z czego tak naprawdę wywodzi się moja frustracja i rzadkie napady gniewu. Ta książka ebook jest jak lustro, w którym na podstawie przykładów innych ludzi widzimy, że zaciskanie zębów i uszczęśliwianie świata jest tak naprawdę drogą donikąd. Książkę ostatecznie nieustanna się upominkiem dla "beznadziejnej miłej". Najwidoczniej jest dla niej nadzieja, ponieważ sama zaczęła wprowadzać w życie proponowane w książce pdf rozwiązania.

 • wiesia.and.company

  Idealna książka, nareszcie nie jest to produkt amerykańskiego autora dla idiotów. Tłumaczy mechanizmy i pozwala na poznawanie siebie, a tym samym uporanie się z niepewnością, brakiem akceptacji, niezakreślaniem własnych granic.

 • Lidia Górecka

  Książka, która jest idealnym poradnikiem dla osób, których dotyczy pojęcie przesadnego "bycia miłym", działania dla niezła innych, nierzadko wbrew swoim interesom. Jak znaleźć złoty środek między altruizmem, a nieźle pojętym egoizmem? Jak dbać o własne swoje interesy, jak nauczyć się że jesteśmy tak samo ważni jak inni ludzie? Zalecam wszystkim, którzy w tych stwierdzeniach odnajdują siebie.

 • evas4

  Na wszystko można znaleść wytłumaczenie, nawet na "przekleństwo bycia miłym" :-)

 • Aleksandra Wysocka

  Ksiaka, która na pewno wniesie bardzo dużo w życie każdego czytelnika. Przede wszystkim krok po kroku prezentuje jak nauczyć się asertywności. Tutorial za sprawą prostego języka jest bardzo przystępny. Naprawdę czyta się to z ogormną ciekawością, ja nie nudziłam się ani przez chwilę. Zalecam

 • AllySilvay

  Książka ebook jest instrukcją, jak mówić nie - jak przestać być przesadnie miłym. Ponieważ to zupełnie coś innego być uprzejmym a być miłym i dawać się z tego powodu wykorzystywać. Książka ebook jest idealnie napisana, przemyślana, a przykłady są z życia wyciągnięte. Umiejętność mówienia mądrego nie, w odpowiedniej i komfortowej dla siebie sytuacji jest bardzo niezbędna a dla niektórych strasznie trudna.

 • betty

  Osoby miłe, przesadnie uprzejme i nadmiernie empatyczne powinny sięgnąć po tę książkę. Napisana bardzo przystępnym mową jasno i klarownie pokazuje, jakie mogą być skutki właśnie bycia miłą dla innych. Autorka nie tylko teoretyzuje, lecz również przedstawia fakty z życia własnego i osób obarczonych tą "przypadłością". Podsuwa również sugestie, jak przerwać ten zaklęty krąg, co jest trudnym zadaniem.

 • Ann

  Lekka, śmieszna i bardzo prawdziwa książka. Daje do myślenia i może coś uda mi się wprowadzić do swojego życia? Zalecam !!!

 • goblaura

  Mam wrażenie, że dużo ludzi powinno przejść taki krótki kurs mównienia nie. Bycie sympatycznym i miłym to fajna sprawa, lecz nie koniecznie sprawia, że jesteśmy szczęśliwi a własciwie możemy być z tego powodu wykorzystywani. Interesujący tutorial - informator, który zwraca uwagę na dużo sytuacji, których sami możem nie zauważać.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!