Czytaj więcej:
Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego okładka

Średnia Ocena:Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego

Wznieś się na fali przepływu i osiągaj szczyty! Optymalny stan świadomości, czyli co to jest przepływ i dlaczego warto do niego dążyć Hakerzy przepływu, czyli jak opanować sztukę przepływu i troszczyć się o nią na co dzień Czas wzlecieć, czyli jak przeciwstawić się ciemnym prądom i dać się ponieść w przyszłość Przepływ. To pojęcie na pewno obiło Ci się o uszy, lecz być może myślisz, że jest ono tylko kolejnym modnym słowem bez większego znaczenia. A jednak przepływ naprawdę istnieje i może mieć kolosalne znaczenie w życiu każdego z nas. I na pewno kiedyś już miałeś okazję go doświadczyć. To ten stan, w którym działasz jak natchniony, coś pochłania Cię całkowicie, a efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania. Przepływ zwykle przytrafia się ludziom od czasu do czasu, lecz można spróbować go zaprogramować. I o tym jest właśnie ta książka. Steven Kotler analizuje w niej to zjawisko, wykorzystując przy tym doświadczenia wyniesione z bezpośredniego kontaktu zarówno z najwybitniejszymi zawodnikami sportów ekstremalnych, jak i z licznym gronem naukowców. Nie poprzestaje jednak na samych wyjaśnieniach, ale tworzy pomost pomiędzy światem ekstremalnych doznań a sferą codziennego życia. Wskazuje, w jaki sposób zawodnicy wykorzystują przepływ do realizacji niemożliwego a także jak my sami możemy spożytkować tę wiedzę dla radykalnej poprawy naszego funkcjonowania. Sprawdź, dokąd może Cię zanieść fala Twojego swojego przepływu... Droga i fale przepływu Miejsce i istota przepływu Przepływ jako droga na skróty Zewnętrzny i wewnętrzny przepływ Wspólnota a przepływ Przepływ fantazji i przepływ obfitości Ciemna strona przepływu Następna fala przepływu Otwórz umysł i przesuń granice! "Piorunująca książka ebook na temat niezwykłego stanu umysłu. Jeśli nie czujesz się jeszcze zmotywowany, by przemeblować własny umysł i wspiąć się na zupełnie świeży poziom funkcjonowania, to cofnij się na pierwszą stronę."David Eagleman, neurobiolog, twórca książki Incognito, bestsellera "New York Timesa" "To majstersztyk. Rzadko zdarza się książka, która byłaby jednocześnie pełna merytorycznej wiedzy, pomysłowa, fascynująca i użyteczna. Ta książka ebook spełnia wszystkie te kryteria. Inspirujące, oparte na sumiennie przestudiowanych badaniach a także wyjątkowo praktyczne dzieło Kotlera stanowi nieodzowną lekturę dla każdego, kto pragnie poznać tajniki wiedzy, dzięki której można pobijać własne osobiste rekordy."Ned Hallowell, psycholog z Harvard Medical School, twórca bestsellerów "New York Timesa"

Szczegóły
Tytuł Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego
Autor: Kotler Steven
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Triskel

    "Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego" autorstwa Stevena Kotlera pozwoli wznieść się na prawdziwe wyżyny niemożliwego i osiągnąć niemalże wszystkie zamierzone cele. Twórca omawia co to jest przepływ i dlaczego warto do niego dążyć a także jak morze nam pomóc w codziennym życiu. Jest to doskonała książka, która potrafi w przystępny i obrazowy sposób wyjaśnić z pozoru błahe zjawisko, potrafiące wnieść w nasze życie kolosalną zmianę. Steven Kotler daje nam możliwość samo rozwoju, ale tylko my musimy po nią sięgnąć.Autor w własnej książce pdf mówi o optymalnym stanie świadomości, byciu hakerem przypływu a także w jaki sposób opanować tą z pozoru trudną sztukę. Należy skupić się jasno na z góry określonym celu i dążyć do niego z całych sił. Przepływ może mieć wielki wpływ na nasze życie, jednak musimy odpowiednio potrafić go wykorzystać. Jest to stan, w którym potrafimy funkcjonować jak zahipnotyzowani i oddajemy się wykonywanemu zadani bez reszty, tak jakby wykonywanie zadania przychodziło samo. Książka ebook ta pokarze nam jak zaprogramować u siebie taki stan, w efekcie czego jak wykonywać różnorakie zadania lepiej i efektywniej.Opanowanie tej techniki sprawi, że o dużo łatwiej będziemy wykonywać wszelkie zadania i osiągać bardziej widoczne efekty. Steven Kotler w własnej książce pdf posługuje się czytelnymi opisami i ćwiczeniami, które bardzo prosto będziemy mogli wprowadzić w swoim życiu. W zdobyciu sukcesu kluczowa jest wytrwałość i umiejętność w jasnym określeniu celu, do którego się dąży. Jest to poniekąd połowa drogi w osiągnięciu upragnionego celu. Twórca dzięki wielkiemu doświadczeniu w omawianym temacie dzieli się z nami ważną wiedzą, która może pomóc nie jednemu czytelnikowi. Kontrolowanie fali przepływu może z początku wydać się trudne, ale gdy zdobędziemy podstawy, otworzą się przed nami nieograniczone możliwości."Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego" pozytywnie mnie zaskoczyła i wniosła w moje życie wiele innowacyjnej i ciekawej wiedzy. Steven Kotler podając liczne przykłady i badania naukowców stara się unaocznić czytelnikom jak olbrzymią rolę w nasze życie może wnieść przepływ. Jest to lektura wymagająca wielkiego zaangażowania od czytelnika i wprowadzenia w swoim życiu wielu zmian. Jeżeli na prawdę pragniemy czerpać wymierne korzyści z techniki przepływu. Po przeczytaniu tej książki należy się zastanowić ponad własnymi celami i priorytetami. Sposobem małych kroków jesteśmy w stanie dokonać niemożliwego i odnieść spektakularny sukces. Sprawdźcie jak Wy sami możecie stać się panami przepływ i sternikami swojego przeznaczenia. Polecam.

  • Paweł

    Aktualnie jestem w trakcie czytania. Nie zawiodłem się, polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!