Czytaj więcej:
Broken Knight. All Saints High. Tom 2 okładka

Średnia Ocena:Broken Knight. All Saints High. Tom 2

Nie wszystkie historie miłosne są pisane na różowym papierze. Ta opowiadanie miałaby podarte strony, brakujące akapity i słodko-gorzkie zakończenie. Ona – Luna Rexroth, otoczona przyjaciółmi, słodka, opiekuńcza, troskliwa… lecz fałszywa. Sprawia wrażenie potulnej i niepozornej, ale tak naprawdę dokładnie wie, czego chce i kogo pragnie. On – Knight Cole, wielbiony futbolista, śmiały i odważny, rzuca na kolana jednym spojrzeniem, lecz jego oczy stale są skierowane wyłącznie na Lunę. Kiedyś chłopczyk z domku na drzewie pokazał Lunie, w jaki sposób przeklina się w języku migowym. Nauczył ją się śmiać. Dzięki niemu zrozumiała, jak cudowne może być życie i jak słodka jest miłość. Teraz Luna nie jest już jednak tym, kim była. Nie potrzebuje niczyjej ochrony. Knight będzie musiał zrozumieć, że nie wszyscy rycerze mogą być bohaterami. Jak tych dwoje poradzi sobie z podkręconą piłką, którą właśnie rzuca im los?

Szczegóły
Tytuł Broken Knight. All Saints High. Tom 2
Autor: Shen L.J.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Broken Knight. All Saints High. Tom 2 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Broken Knight. All Saints High. Tom 2 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Broken Knight. All Saints High. Tom 2 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Agnieszka

  No cóż ... Muszę być szczera. Jestem rozczarowana ponieważ lubię książki tej autorki. Jednak w tym wypadku Pani Shen przedobrzyła. Pierwsza połowa jest nudna. I on i ona chcą , lecz bo żadne nie jest szczere, to nie mogą. I snują długie i nużące rozważania o tym, jak bardzo ich to boli to, ze. Ile mogą. Dopiero ok 350 strony robi się ciekawiej i bohaterowie przestają być takimi strasznymi pierdołami. Bilans wypada więc słabo - na trzy gwiazdki.

 • Marta

  uwielbiam te autorkę.wszystkie jej książki są piękne ta tutaj rozłożyła mnie emocjonalnie ,piękna historia.To jest jedną z tych pozycji o której się długo rozmyśla po skończeniu jak też bardzo chętnie do niej wraca.Kapelusze z głów naprawdę😍😘😘😘😘czekam na kolejną część...syna BRUTALA i EMILII ,gorąco zalecam

 • Magdalena Bazan

  jedna z najlepiej piszących autorek... Książka ebook jak zawsze pełną skrajnych emocji .. Cudowna... Fantastyczna ... zalecam SERDECZNIE by w pełni docenić i zrozumieć najlepiej zacząć od historii z książki INTRYGA przez każdy następny tom aż do tej

 • Anonim

  bardzo fajna pozycja. wszystkie książki tej autorki niosą przesłanie i nie są błahe. to zdecydowanie moja ulubiona część.

 • Aleksandra

  Uwielbiam wszystkie pozycje L.J. Shen, każda książka ebook pełna emocji. Czekam na kolejne części.

 • Anonim

  Bez szału

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!