Czytaj więcej:
Bractwo Świętego Jakuba. Tom 2. Panna młoda w szkarłacie okładka

Średnia Ocena:Bractwo Świętego Jakuba. Tom 2. Panna młoda w szkarłacie

Anais de Rohan decyduje się stawić czoło niebezpieczeństwu i udawać nowo poślubioną małżonkę jednego z najbardziej pociągających i bezwzględnych przywódców Towarzystwa Świętego Jakuba. W ten sposób będzie mogła udowodnić,  że zasługuje na przyjęcie do tajnego stowarzyszenia, którego członkami są wyłącznie mężczyźni. Anais zgadza się zatem wyruszyć z arystokratą w tajną misję, by ocalić dziewczynkę posiadającą budzący lęk dar. Wkrótce intryga zagęszcza się, zbliżając bohaterów jeszcze bardziej ku sobie. Anais dynamicznie się przekonuje, że dzielenie z lordem sypialni budzi w niej pokusę nie do odparcia. Co zaś się tyczy samego Bessetta - cóż, może i jest żołnierzem lojalnym względem Towarzystwa, lecz z pewnością nie świętym...

Szczegóły
Tytuł Bractwo Świętego Jakuba. Tom 2. Panna młoda w szkarłacie
Autor: Carlyle Liz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo BIS
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Bractwo Świętego Jakuba. Tom 2. Panna młoda w szkarłacie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Bractwo Świętego Jakuba. Tom 2. Panna młoda w szkarłacie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Bractwo Świętego Jakuba. Tom 2. Panna młoda w szkarłacie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • saskia

    Besset i Anais idealnie zdają sobie sprawę o jaką stawkę toczy się rozgrywka, występuje ona nawet w liczbie mnogiej. Dwoje ludzi skazanych na siebie i wzajemną współpracę czasem może połączyć coś więcej niż tylko to co mają osiągnąć. Niełatwo jest przyznać się do błędu, podobnie jak do słabości, jedno i drugie najczęściej jest chowane pod maską obojętności i dumy, a od tego krok do ranienia kogoś. "Panna młoda w szkarłacie" to historia spod znaku awanturniczej przygody, tajemniczego bractwa a także konfliktu między powinnością, a pragnieniem. Liz Carlyle jest jedną z najpoczytniejszych autorek tego gatunku, splata w swych opowieściach historyczny drugi plan wraz jego tłem społecznym a także wątkami przygodowymi i motywem obyczajowym. Z jednej strony jej książki to fabuła z rodzaju romansowego, z drugiej - spod znaku tajemnicy. Jak okazuje się, jeden motyw z drugim wcale nie wyklucza się, a połączone stanowią świetną rozrywkę dla czytelników.

  • Marta mama Nikusia

    od jakiegoś czasu zaczęłam lubować się w romansach historycznych i z przyjemnością sięgam po nie kiedy tylko mam taką okazję :) Tym razem obawiałam się nieco, że skoro nie czytałam pierwszej części, mogę mieć kłopoty ze zrozumieniem, kto jest kim i o co w tym wszystkim chodzi. Jednak moje obawy okazały się nie słuszne. Historia ta faktycznie przez pierwsze kilka kartek wydawała mi się skomplikowana, bo nie mogłam odnaleźć się w tych wszystkich imionach , nazwiskach i tytułach, jednak dynamicznie zrozumiałam o co chodzi i równie dynamicznie wciągnęłam się w tę opowieść. Podczas czytania czuć emocje bohaterów, towarzyszyło mi również napięcie i chęć dowiedzenia się co się wydarzy dalej, jak dana akcja się rozegra... Opowieść tą czytało mi się bardzo lekko i szybko. Klimat tutaj panujący przepełniony był tajemnicą, strachem, złem, lecz też pożądaniem, miłością, szczęściem. Było kilka wartkich akcji co zdecydowanie nadało książce pdf tempa. Moim zdaniem jest to interesująca i miła historia...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!