Czytaj więcej:
Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak okładka

Średnia Ocena:Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak

Tak śmiesznie prawdopodobnie jeszcze nie było!Po absolutnym bestsellerze przychodzi czas na nową książkę Marii Czubaszek i Artura Andrusa! Tym razem do prześmiesznych rozmów na pełnych prawach włącza się trzecia wybitna postać – Wojciech Karolak. Znany jazzman, podpytywany przez dociekliwego Andrusa, barwnie opowiada o małżeństwie z Czubaszek, a jest to związek nie zawsze zgodnych indywidualistów! We trójkę wspominają zamierzchłe czasy, historie miłosne, PRL, jazz i całą plejadę znanych artystów: Koftę, Urbaniaka, Ptaszyna Wróblewskiego, Dobrowolskiego i wielu innych. Autorzy opowiadają masę anegdot, bezlitośnie punktują różnorakie absurdy, okraszając tekst brawurową twórczością Marii Czubaszek i sporą dawką abstrakcyjnego humoru najwyższej próby. Czytelnicy dowiedzą się m.in. kiedy Pani Maria bywała zazdrosna, czemu mierzyła z nabitej broni do milicjanta, jak jazzmani pili wódkę w Krakowie, dlaczego szwedzka policja myślała, że Karolak zastrzelił świnkę morską, oraz… z jakiego właściwie powodu zaproponowano Marii Czubaszek Boks na ptaku. "Wszystkie teksty Marii Czubaszek, które znajdują się w tej książce, pochodzą z cudem znalezionej w piwnicy, wysmaganej wiatrem i wychłodzonej mrozem walizki leżącej wcześniej wśród kilkunastu kołpaków do opla". Artur Andrus

Szczegóły
Tytuł Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak
Autor: Andrus Artur, Czubaszek Maria, Karolak Wojciech
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Aleksandra Tabaka

  Idealna książka, bardzo polecam! Poprawi humor i wprawi w zadumę.

 • darosraro

  Zajefajna książka ebook zalecam warto kupić an stronie internetowej w EMPIKu

 • magda michalska

  ok

 • Barbara Wrzesińska

  Cudna z humorem

 • gaga

  Olbrzymia porcja dobrego humoru, zyciowych przemyslen.Rozgrzewa nie tylko w jesienne wieczory.

 • Anna Materka

  Bardzo interesująca książka. Dużo interesujących historii z nutą dobrego humoru. Uwielbiam książki Pani Czubaszek. Jest do lektura lekka do poduszki.

 • MagUl

  tu nic nie można napisać to ksiązka która powinna być pezczytana przez kazdego kto juz wie że zycie to nie bajka lecz może być tez śmieszne . żachecam warto. Zabawna , genialna książka ebook .

 • dorochan

  Wiele interesujących informacji o wyjątkowej Marii Czubaszek i Karolaku.

 • Kinga Garbowska

  To trio razem musi oznaczać tylko jedno- uśmiech na twarzy czytelnika! Książka ebook idealnie poprawia humor, idealna na wieczór, jako wesołe zakończenie dnia. Książka ebook bardziej o Karolaku, niż o Czubaszek, lecz i tak zabawna. Na mała ilość humoru w książce pdf nie można narzekać. Można za to zobaczyć chociaż namiastkę małżeństwa Czubaszek a także Karolaka. Zalecam nawet tym, którzy nie lubieja jazzu i tym którzy nie zbyt przepadali za Czubaszek. Książka ebook naprawdę dla wszystkich!

 • Bogumiła Woźniak

  Zawsze lubiłam panią Marię Czubaszek i Wojciecha Karolaka dlatego kupiłam tę książkę.

 • wiesia.and.company

  Świetna! Co tu wiele pisać - uwielbiam styl Marii Czubaszek, ironiczne spojrzenie na wszystko, dystans a także cudowny język, którego używa. Nie ma tu wściekłości, zemsty, narzucania własnego poglądu jako jedynie słusznego. Klasa.

 • iwonapomes

  Jak w tytule. Bardzo nieźle bawię się czytając tą książkę. Maria Czubaszek a także Wojciech Karolak stanowili zgrane małżeństwo dwojga oryginalnych i wyjątkowo utalentowanych ludzi.

 • Beata Niedzwiecka

  To najlepsza pozycja CZubaszkowa. Idealna trójka...polecam

 • Alicja Mazurek

  Bardzo fajna, z humorem spisane wywiady z p. Maria Czubaszek i Wojciechem Karolakiem. Dowiadujemy się wielu ciekawostek, zarówno o p. Marii jak i Wojciechu Karolaku. A ujecie wszystkiego prze p. Andrusa mówi samo za siebie...

 • Antoni Wrega

  Szokujące, w jaki sposób książka ebook słynnej aborcjonistki może wzruszac do łez (sic!)

 • Marcin Jankowiak

  Kolejne wydawnictwo i stale zamieszczone w nim historie bawią do łez

 • Małgorzata Ostrowska

  Pierwsza element rozmowy Pani Marii z Arturem Andrusem - fantastyczna, druga - troszeczkę nudnawa, lecz dałam radę. Może trzeba było dłużej odczekać pomiędzy pozycjami? Ponieważ twórców uwielbiam i złego słowa o nich powiedzieć nie mogę.

 • zdecydowana

  Kocham Panią Marię, lubię Pana Artura, Pana Wojtka. Pierwszą książkę kupiłam na prezent, przeczytałam pierwsze wersy i musiałam kupić następną. Czekam na kolejne... i zalecam każdemu, idealna lektura.

 • anonymous

  Kupiłam na prezent. Z tego co wiem był bardzo udany i przechodzi z rąk do rąk.

 • jkaminska818

  Maria Czubszek...nic dodac nic ujac...wielka Dziewczyna

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!