Czytaj więcej:
Blondynka na językach. Rosyjski + CD okładka

Średnia Ocena:Blondynka na językach. Rosyjski + CD

To nie jest zwykły podręcznik do nauki języka obcego. Jest to kurs rozmawiania w języku obcym. Uczy mówienia i rozumienia. Zero gramatyki, zero wykuwania słówek, zero odmian czasowników, które trzeba na pamięć wbić sobie do głowy.„Blondynka na językach” to kurs nauki języków obcych, oparty o zupełnie nową metodę uczenia. Powstała ona w oparciu o moje doświadczenia w nauce języków obcych. Ponieważ pewnego dnia zorientowałam się, że języka obcego można się uczyć na zasadzie logicznej układanki.Języka obcego można się nauczyć instynktownie – najpierw zapamiętać dane wyrażenia i zdania poprzez systematyczne powtarzanie ich na głos, a później zgodnie z zasadą logiki budować z nich swoje przykłady. Pomoże Ci w tym specjalnie zaprojektowana książka ebook a także płyta CD. Powodzenia!

Szczegóły
Tytuł Blondynka na językach. Rosyjski + CD
Autor: Pawlikowska Beata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Blondynka na językach. Rosyjski + CD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Blondynka na językach. Rosyjski + CD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Blondynka na językach. Rosyjski + CD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Jarek Małysza

  „Blondynka na językach – rosyjski” jest zestawem zwrotów, zdań i całych wypowiedzi tematycznych służących do nauki języka rosyjskiego. Książka ebook zawiera najczęściej używane wyrażenia stosowane w mowie potocznej i życiu codziennym. Nauka polega na pamięciowym i intuicyjnym przyswojeniu określonego słownictwa. Nie znajdziemy w niej szczegółowych i nudnych zasad gramatyki które skutecznie zniechęciły by nas do dalszej nauki. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami mp3 co ułatwi nam przyswojenie właściwej wymowy. Nauka dla osób które nie miały wcześniej styczności z mową jest szybka, intuicyjna i prosta. W przeciągu krótkiego czasu możemy nauczyć się tego co jest najistotniejsze w nauce języka obcego, a więc bezpośredniej komunikacji i wykorzystać zdobytą wiedzę w życiu codziennym, i przekonać się że nauka języków może przynosić dużą satysfakcję, i frajdę. Zachęcam wszystkich gorąco do wypróbowania własnych sił i zakupu powyższej pozycji tym bardziej że autorką książki jest Beata Pawlikowska podróżniczka, która na bazie własnych praktycznych doświadczeń stworzyła coś na wzór „mostu komunikacji” który łączy nas z drugą osobą rozmawiającą w języku rosyjskim.

 • leonow32

  Zmarnowałem 30zł. Gdyby książka ebook nie była zapakowana w folię to bym jej nie kupił, a tak wziąłem kota w worku, ponieważ myślałem, że Pawlikowska ma jakiś poziom, a tu kompletna klapa. Książka ebook zawiera wyłącznie zwroty polskie przetłumaczone na rosyjski. Nie ma wymowy, nie ma akcentów, nie ma żadnych uwag, nie ma wskazówek, NIE MA NAWET ALFABETU!!! Kompletna porażka!!!

 • Sabina

  Bardzo fajna i przydatna książka ebook do nauki języka rosyjskiego. Polecam.

 • EwaB

  Książka ebook bardzo dobra. Łatwy i interesujący sposób nauki języków. Zalecam

 • Ekspert Empiku

  O tym, jak ciężko jest uczyć się języków, wie każdy, kto tego próbował. O tym, jak nudne są podręczniki do tego służące, wiedzą wszyscy. A Beatę Pawlikowską zna już cała Polska - po raz następny ta niesamowita dziewczyna z czegoś bardzo nudnego robi coś szalenie interesującego. "Blondynka na językach " to wyjątkowy cykl podręcznik do nauki języków obcych, który łamie wszelkie słynne schematy. Okazuje się, że nauka może być przyjemna. Dzięki Pawlikowskiej mój rosyjski niespodziewanie zaczął brzmieć tak jak powinien, a słówka niemalże same lokowały się w pamięci. Gorąco polecam, to naprawdę coś INNEGO ;)Katarzyna Jurczenia, empik Białystok

 • Kruszynka

  Wielkim plusem tej pozycji na pierwszy rzut oka było dołączenie płyty CD, lecz czy żeby na pewno? Z ciekawości przesłuchałam i aż się złapałam za głowę, jak usłyszałam wymowę, a doznałam jeszcze większego szoku, jak się okazało, że lektorem jest podobno Rosjanin ! Co ciekawe, w książce pdf znajduje się informacja, że wyrazy z akcentowanym o wymawiamy jak [o], dlaczego więc lektor Не за что wymawia [ Не за шта ], nie zagłębiając się w transkrypcję lub Я не говорю по-испански [по испански] wymawia przez o, a powinien przez [a], ponieważ akcent przenosi się na drugi człon? Odmiana mieszkańców Polski jest regularna поляк-полька-поляки, dlaczego więc w książce pdf Beaty Pawlikowskiej Polka to полячка? To zapytanie pozostaje dla mnie bez odpowiedzi… Występują także błędy gramatyczne. W dopełniaczu liczby mnogiej wyrazu тётя odmiana тёть ( która nie istnieje! )zamiast тётей? Dzidziuś zaczynając naukę języka rosyjskiego zna już poprawką formę. Ta książka ebook wprowadza tylko początkujących w błąd…

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!