Czytaj więcej:
Blizna okładka

Średnia Ocena:Blizna

Nagroda Mary Higgins Clark Award. Ukryta wśród wzgórz i wrzosowisk spokojna wioska na południu Anglii. Idealne miejsce dla kogoś, kto sam chce się ukryć. Jak Clara Benning. Młoda weterynarz czuje się tu bezpieczna. Rzadko widuje ludzi. I ciekawskie spojrzenia na własną okrutnie okaleczoną twarz. Niespodziewanie jej samotność zostaje brutalnie przerwana. U sąsiadów, w łóżeczku dzidziusia jest wąż... A Clara o wężach wie wszystko. Ale to dopiero początek. Węże atakują w kolejnych domach. A później umiera pierwszy człowiek. Lecz Clara wie, że to nie wąż był zabójcą... W wiosce narasta strach. Ożywają budzące grozę pogłoski o pradawnym rytuale i dramatycznym pożarze sprzed lat. Zapytania Clary odbijają się od muru milczenia. Nawet gdy zabójca uderza znowu. Clara musi przełamać własne swoje lęki, by razem z policjantem i ekscentrycznym ekspertem herpetologiem zaangażować się w śledztwo, które staje się coraz bardziej niebezpieczne i coraz bardziej osobiste. I odsłania przerażającą historię zawiści i zemsty... "Przerażające i hipnotyzujące! Sharon Bolton zmienia oblicze literatury kryminalnej"."Tess Gerritsen" "Inteligentny thriller o złożonej, zwodniczej fabule. Nadzwyczajne nowe kobiece spojrzenie na nasze najgłębsze lęki"."The Times"

Szczegóły
Tytuł Blizna
Autor: Bolton Sharon
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Blizna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Blizna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Blizna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Elwira Stanek

    Uwielbiam Panią Bolton, jest niesamowitą pisarką. Ta książka ebook jest bardzo zagadkowa i trzyma w napięciu.

  • markietanka

    Węże, żmije, zaskrońce.... Znajdziecie ich mnóstwo w najwieższej książce pdf Sharon Bolton, a wszystko w klimatach małej, sympatycznej wioski w Anglii,gdzie te płazy terroryzują okoliczną ludność. Mężnie stawia im czoło pani weterynarz Clara, jednak natyka się na mur milczenia i wrogości. Blizna to mrożąca krew w żyłach opowiadanie o ludzkiej zawiści i dążeniu do zemsty. Mroczna, zagadkowa i bardzo realna. Węże są wszędzie... rozejrzyj się wokół.... Clara Benning jest weterynarzem i żyje na uboczu w małej miejscowości. Stroni od ludzi, lecz miłuje zwierzątka i to im poświęca własny czas i energię. Clara ma blizny na twarzy, które wiążą się z traumą z dzieciństwa - jest to jeden z elementów, że nie ufa ludziom i życie bez nich wydaje się jej lepsze. Niestety, zostaje wciągnięta pomiędzy ludzi na skutek wydarzeń♀, które następują w miejscowości. Clara jest weterynarzem, lecz też lokalną specjalistką od węży. Kiedy wioskę nawiedza plaga węży, w tym bardzo niebezpiecznych dzikich tajpanów, ludzie zwracają się do niej o pomoc. W spokojnej do tej pory wiosce,w domu zaczyna roić się od węży, mnożą się wypadki pokąsania, a dodatkowo można zobaczyć duchy... Co się dzieje? Clara usiłuje to wyjaśnić z pomocą lokalnego policjanta orz słynnego i kontrowersyjnego herpetologa. Ślady prowadzą ich w przeszłość, mroczną i pełną nienawiści. Ludzie nabierają wody w usta, a wioska jest jak nawiedzona. Finał historii jest zaskakując i zupełnie nieprzewidywalny! Jeśli lubicie mocne thriller o trudnej fabule to Blizna będzie idealna. Dawno nie czytałam powieści z wężami jako głównymi bohaterami, które zbierają cięgi za czyny ludzi. Książka ebook jest idealnie napisana, egzotyczna i posiada specyficzny klimat, mroczny i przytłaczający. Dosłownie się ją pochłania z ciekawością i dreszczykiem strachu. Nie znoszę oślizłych płazów, więc ta historia dla mnie naprawdę okazała się mocna. Nie wyobrażam sobie znaleźć w łóżku węża, nawet niegroźnego.... "Blizna" - przeczytajcie! Na pewno Was zaskoczy ! http://markietanka-mojeksiazki.blogspot.com/2017/05/blizna-sharon-bolton.html

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!