Czytaj więcej:
Biegi długodystansowe. Przygotowanie, trening, strategia okładka

Średnia Ocena:Biegi długodystansowe. Przygotowanie, trening, strategia

Bieganie jest naturalną formą poruszania się i z punktu widzenia medycyny sportowej jedną  z najbardziej efektywnych i zdrowych dyscyplin sportowych. Podnosi nie tylko sprawność organizmu, lecz także chroni go przed różnorakimi chorobami.Wiesz, dlaczego biegasz i masz nadrzędny cel: pragniesz być coraz lepszy!Doświadczeni biegacze pokazują w tej książce, w jaki sposób  uzyskać optymalne umiejętności i przekształcić je w najwyższą formę. Przedstawili koncepcję treningu a także pokazali dlaczego niezbędne jest budowanie nie tylko wytrzymałości, lecz także siły motorycznej. Tej książki dowiesz się też, w jaki sposób odpowiednie żywienie nie tylko przyspiesza regenerujący wypoczynek po treningu, lecz także, jak dzięki racjonalnemu dostarczaniu organizmowi odpowiedniego pokarmu znacznie poprawić efekty w zawodach.            Czy uwierzysz teraz, że możesz przebiec za jednym razem nawet 42 kilometry i 195 metrów? Na początku poddaj się testowi sprawnościowemu, a następnie opracuj program ćwiczeń w formie praktycznego stretchingu i funkcjonalnego treningu siłowego. Do realizowania urozmaiconych treningów prócz szkolenia prawidłowej techniki biegu masz do wyboru osiem zaawansowanych programów treningowych. Uzupełnieniem są najlepsze porady dotyczące wyboru sprzętu, sposobów odżywiania się w okresie zawodów i regeneracji przed i po biegu.Wykorzystaj optymalnie czas – wykorzystaj zawarte w książce pdf plany treningowe przygotowujące do biegu na 10 kilometrów, półmaratonu i maratonu.

Szczegóły
Tytuł Biegi długodystansowe. Przygotowanie, trening, strategia
Autor: Baur Christof, Thurner Bernd
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo RM
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Biegi długodystansowe. Przygotowanie, trening, strategia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Biegi długodystansowe. Przygotowanie, trening, strategia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Biegi długodystansowe. Przygotowanie, trening, strategia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Filip

    Warto biegać, a ta książka ebook w tym pomoże, poza tym fajnie się czyta o bieganiu.

  • soled

    Obowiązkowa pozycja dla każdego biegacza długodystansowego. Treść podana w przystępny, zrozumiały sposób. Trenując z wykorzystaniem tego poradnika poprawiłem czas ukończenia maratonu o nad godzinę :)

  • Henryk Metz

    Biegam od nad roku, na coraz dłuższych dystansach. Mniej więcej miesiąc temu zauważyłem, że nie jestem już w stanie robić postępów w satysfakcjonującym mnie tempie. Jestem amatorem, "samotnym" długodystansowcem, postanowiłem więc poszukać dobrej książki. Od dobrego poradnika oczekuję nie tyle wyczerpujących podstaw teoretycznych i mnóstwa wskazówek, ile szczypty wiedzy i paru niezłych rad, które poprawiłyby moje efekty dając mi więcej satysfakcji z biegania. To właśnie znalazłem w książce pdf "Biegi Długodystansowe". Autorzy przedstawili zwięźle i jasno konieczne podstawy teoretyczne dając rozsądną ilość porad objaśniających ważne aspekty związane z biegami na dystansach 10 kilometrów, pół maratonu i maratonu. Prócz tego książka ebook zawiera plany treningowe podzielone pod kątem poziomu zaawansowania czytelnika-biegacza. To rdzeń tej ciekawej książki. Nie skorzystam z części opisującej technikę biegu - doskonalę inną. Pozostałe rady są dla mnie dobrym uzasadnieniem tego wydatku.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!