Czytaj więcej:
Biegacz okładka

Średnia Ocena:Biegacz

Mateusz to wschodząca gwiazda piłki nożnej amerykańskiego. Pewny siebie, charyzmatyczny i przystojny, z łatwością zdobył serca kibiców. Jednak niewiele osób wie, że facet od narodzin rozpacza na nieuleczalną chorobę, a jeden wypadek na boisku wystarczył, by z jego pamięci znowu zaczęły ulatywać słowa. Zbliża się kluczowy mecz i potyczka z czasem, by facet mógł zagrać. Właśnie wówczas na jego drodze pojawia się Aneta - najlepsza neurologopedka w mieście, która ma mu pomóc zatrzymać chorobę. Dziewczyna widzi w nim coś, czego nie dostrzegł nikt inny, a każde kolejne spotkanie zbliża ich coraz bardziej do siebie i podsyca rodzące się uczucia.

Szczegóły
Tytuł Biegacz
Autor: Marie Anne
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Amare
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Biegacz pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Biegacz Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Biegacz PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • historie_budzace_namietnosc

  „Była aniołem, który zstąpił z nieba po to, żeby pomóc mi przetrwać to wszystko.” Nikt by nie powiedział, że wysoki, pewny siebie, utalentowany sportowiec, jeden z najszybszych i najlepszych zawodników piłki nożnej amerykańskiego w Polsce od urodzenia zmaga się z chorobą, która w każdej chwili może zniweczyć jego ciężką pracę i marzenia. I gdy marzenie Mateusza było już niemal na wyciągnięcie ręki, wówczas wydarzył się wypadek, który sprawił, że zaczął zapominać słowa. Szukając pomocy, trafił do Anety, jednej z najlepszych neurologopedek. Oboje od pierwszego spotkania czują przyciąganie, jakiego nigdy nie doświadczyli a także uczucie, które z każdym kolejnym ich spotkaniem rośnie. Tylko Mateusz po tym, co wydarzyło się kilka lat temu w jego życiu, poślubił własną pracę i pragnął spełnić własne marzenie za wszelką cenę, lecz obecność Anety spowodowała, że zaczął myśleć również zupełnie o czymś innym. Oboje są uparci, lecz nie wiadomo, które bardziej. Ponieważ dziewczyna zrobi wszystko, aby mu pomóc w potyczce z chorobą i w spełnianiu marzeń. Jak zakończy się ich relacja? Czy Mateusz zagra i spełni własne marzenie? Przekaz tej historii jest bardzo jasny i piękny. Że nigdy nie powinno się rezygnować z marzeń, nawet gdy na jej drodze stanie choroba. Że zawsze są wokół nas osoby, które będą nas wspierać i się troszczą. Że nawet miłość znajdzie nas, wówczas gdy przyjdzie na to odpowiedni czas. Że nigdy nie wolno się poddawać i trzeba walczyć z każdymi przeciwnościami. Aneta i Mateusz są naprawdę upartymi osobami, a do tego z charakterkiem. Zostali naprawdę pięknie wykreowani, są tacy prawdziwi. Każda ich reakcja, słowo, przemyślenie, odczucie i emocje są takie naturalne. Przez co ma się wrażenie, że to wszystko jest prawdziwe i każdą chwilę przeżywa się z nimi. Ja tak miałam, raz uśmiechałam się jak wariatka, by za chwilę być zła i wkurzona, smutna i rozżalona. Cały czas trzymałam kciuki za nich i podziwiałam go za jego siłę i determinacje. List i epilog sprawiły, że miałam łzy w oczach. Sport, miłość, choroba, walka, marzenia to wszystko znajdziecie tu. Cudowna i chwytająca za serce historia, napisana tak, że nie mogłam się od niej oderwać i za nim się obejrzałam, to już ją kończyłam. Jest pełna pozytywnej energii autorki, która podczas czytania przechodziła na mnie. Gorąco wam ją polecam.

 • Nasturcja

  "...Wolałes wybrać samotność. Rozumiem cię... Lecz musisz pamiętać, że to wszystko to były ich wybory... Nie możesz wybrać za nią odrzucając ją od siebie." @ ________ Kłamstwo w dobrej wierze, akceptowalne czy nie? Jakie jest wasze zdanie? ________ Dzisiaj przedpremierowo przedstawiam wam Biegacza autorstwa Anne Marie. Główny bohater powieści, zawodnik ekipy piłki nożnej amerykańskiego, żyje z diagnozą, nazwy której nie jestem w stanie przytoczyć z pamięci, lecz dzięki autorce idealnie zrozumiałam na czym polega przypadłość Mateusza. Kiedy stan faceta pogarsza się po wypadku na boisku, rozpoczyna on terapię z neurologopedką, która pomaga Mateuszowi zatrzymać chorobę. Jak możecie się domyślić, między bohaterami zaczyna iskrzyć, lecz oni wzbraniają się jak mogą przed kiełkującym uczuciem. Z różnorakich powodów... Kluczowe i trudne tematy w lekkiej formie jaką jest romans? Czemu nie. Uważam, że autorce udało się to na 5 z plusem. Nie tylko temat choroby i zakazanej relacji między pacjentem a terapeutką jest tu poruszony. Szczerość w związku, trudne wybory, spełnianie marzeń i pragnień, pokonywanie lęków i barier - właśnie o tym jest ta książka. Ma zaledwie 260 stron, a poznajemy tu nie tylko skomplikowaną relacje bohaterów, też zasady piłki nożnej amerykańskiego, historię choroby Mateusza i ciekawą pracę Anety. Nie znajdziemy tu obszernych opisów; autorka skupiła się na konkretach i stworzyła wciągającą historię, która zdecydowanie wyróżnia się tematyką i to jest jej największy atut. Były momenty, kiedy zakręciła mi łezka w oku, lecz również takie, kiedy uśmiech nie schodził mi z twarzy. Było również wzruszenie, kiedy autorka uchyliła rąbek tajemnicy powstania tej historii. Jednym słowem, ta książka ebook wywołała emocje, a to jest najważniejsze. Duże brawa! Mam tylko jedno zastrzeżenie: ta książka ebook zbyt dynamicznie się kończy. Chcę więcej i czekam na kolejną część.

 • Sandra Smolińska

  Od zawsze uważałam, że uprawianie sportu buduje mocno osobowość człowieka. I po przeczytaniu najwieższej książki Anne Marie pt. „Biegacz” moja teoria po raz następny została potwierdzona. Mateusz jest najlepszym zawodnikiem ekipy piłki nożnej amerykańskiego, przed nim najistotniejszy mecz życia i szansa żeby wstąpić do kadry narodowej. Jest tylko jeden mały kłopot chłopak od urodzenia choruje i podczas ostatniego meczu uległ drobnemu wypadkowi i niestety choroba wróciła. Mateusz zaczął zapominać słów. Nauczony doświadczeniem, jeszcze przed diagnostyką szpitalną sam umówił się do neurologopedy, która okazuje się prześliczną i wspaniałą kobietą. Tak właśnie w jego życiu pojawiła się Aneta, która wywróci jego życie do góry nogami i uświadomi mu co tak naprawdę jest ważne. Czytając tą książkę widać, że autorka poświęciła ogrom pracy żeby zrobić niezły research zarówno z dziedziny piłki nożnej amerykańskiego, jak i chorób neurologicznych czy również w pracy neurologopedów. Ta książka ebook jest idealna pod każdemu względem. Przemyślana i bardzo niezła fabuła tej książki prezentuje olbrzymią determinację w potyczce o siebie a także o to co w życiu ważne. Poza tym bohaterowie są tak wyjątkowi i barwni, że na pewno zostaną ze mną na dłużej. Ta książka ebook daje siłę i nadzieję na lepsze jutro i pokazuje, że zawsze należy walczyć o siebie i własne marzenia, a ze wsparciem najbliższych sobie osób można wszystko. Kocham takie książki dlatego zalecam Wam ten tytuł z całego serca! Ze mną zostanie on na pewno na dłużej ❤️

 • ksiazkowe_serduszko

  Dla każdego człowieka gonienie za marzeniami wygląda zupełnie inaczej. Mateusz nie miał w swoim życiu podanego sukcesu na złotej tacy. Ciężka praca i wyrzeczenia pozwoliły, żeby mógł robić to, co miłuje i grać w piłka nożna amerykański. Choroba towarzyszy mu od urodzenia, nie jest łatwym orzechem do rozgryzienia, a teraz przez mały wypadek na boisku jest niezbędna pomoc i to od zaraz . Najlepsza neurologopedka Aneta, z którą będzie się nierzadko spotykać, ma sprawić, aby choroba nie postępowała. Czas płynie, a termin kluczowego meczu, przybliża się nieubłaganie szybko, trzeba wziąć się do pracy i przepracować wszystko, żeby mógł wyjść na boisko. Czeka na niego ekipa i kibice którzy go kochają. Autorka przygotowała się do tej książki celująco i widać to podczas czytania. Nie miałam okazji zapoznać się za nierzadko z podobnym tematem w książce pdf pod wobec sportowym, jak i zdrowotnym, a wciągnęło mnie to po same uszy. Historia bardzo interesująca i naprawdę jak się już raz otworzy książkę, to zamknie się ją, lecz tylko i wyłącznie na samym końcu, gdy przeczytamy całość. Ja na samym początku wiedziałam, czytając pierwsze strony, że ta pozycja będzie miała olbrzymi potencjał i nie myliłam się. Mateusz jego marzenia i potyczka z chorobą są tak idealnym materiałem, że nie mogę nic innego napisać jak... POLECAM PRZECZYTAĆ. Jaki plan pomocy ma Aneta względem Mateusza? Czy Mateuszowi uda się zagrać w meczu? Jakie przeszkody czekają na zawodnika futbolu? 💖💖💖💖💖

 • FascynacjaKsiazkami

  🏈Wowww…nie sądziłam,że autorka poruszy moje serce aż tak bardzo. Historia w książce pdf porusza bardzo dużo kluczowych tematów.Jednym z nich jest potyczka o własne marzenia i chęć rozwoju pomimo choroby z która trzeba się pogodzić.Zaprzyjaźnić się z nią i nie być ciężarem dla rodziny.Marzenia uskrzydlają powodując,że nasze życie jest ważniejsze i barwniejsze. Miłość rodzicielska w tej lekturze jest ogromna.Poświęcenie,walka o zdrowie własnego dzidziusia i umożliwienie mu normalnego życia.Dodając do tego strach o przyszłość syna jest ogromna. Wspierają go w każdej decyzji pozwalając mu realizować się zawodowo.Bo własne dzidziuś miłuje się bezwarunkowo… Siła przyjaźni jest mocno wyeksponowana.Dla nich zawsze znajdzie się czas.Przytuli kiedy trzeba,wesprze słowami otuchy,ale także powie się prawdę ,by uzmysłowić ze źle się postępuje. A między tym wszystkim odnajdujemy prawdziwe uczucie dla którego można zaryzykować.Dla niezła drugiej osoby zrobimy wiele. Nie sądźcie,że historia jest kolorowa…autorka dodała sytuacje,które ranią i stają się początkiem kłopotów.Wybaczenie i zrozumienie będzie grało ważna rolę w życiu bohaterów. Dodanie do fabuły urzeczywistnienie marzeń pomimo nieuleczalnej choroby a także walkę o siebie,by stać się kimś ważnym jest piękne♥️ Opowieść pokazuje,że warto walczyć o siebie pomimo własnej niedoskonałości.Pokochałam tą serię i czekam na następny tom📚 Gorąco wam ją zalecam

 • Kotoksiazka

  BIEGACZ to przyjemny romans z nutką sportu, o spełnieniu marzeń i ogromnej potyczce o nie. Jeszcze nie czytałam książki z motywem sportowym, dlatego byłam interesująca tej powieści, a w szczególności że opis też bardzo zachęcał. Tak więc dzięki autorce i tej historii miałam możliwość poznać tajniki piłki nożnej amerykańskiego, lecz też poszerzyć wiedzę w zakresie choroby autoimmunologicznego zapalenia mózgu z afazją padaczkową. Czuć że autorka idealnie przygotowała się do napisania tej powieści, bowiem w zrozumiały i interesujący sposób opisała zasady futbolu. Podobnie z chorobą Mateusza, zdołała ją wyjaśnić w przystępny sposób totalnemu laikowi, czyli mnie. Historia tej dwójki wciągnęła mnie, ponieważ Mateusz i Aneta to takie postacie, których nie da się nie polubić, a rodzące się uczucie między nimi nie co że urozmaiciły całość, to dodały taki pozytywny wydźwięk. Cieszę się, ponieważ mimo poruszanych niełatwych tematów, czytało mi się ją bardzo sympatycznie.

 • Adrianna

  prześliczna historia dziękuję autorce za poruszony temat ❤

 • Marlena

  słabawe

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!