Czytaj więcej:
Biblia w obrazach okładka

Średnia Ocena:Biblia w obrazach

Książka ebook zawiera 15 bajecznie kolorowych, wielkich (dwustronicowych) ilustracji, przedstawiających wydarzenia ze Starego i Nowego Testamentu, które pozwolą dzieciakom odkrywać Biblię, nieźle się przy tym bawiąc. Bogactwo szczegółów z pewnością przykuje uwagę małych czytelników lat. Towarzyszący ilustracjom komentarz biblijny ułatwi zrozumienie poszczególnych scen.

Szczegóły
Tytuł Biblia w obrazach
Autor: Bouyssou Laureen
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Święty Wojciech Dom Medialny
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Biblia w obrazach pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Biblia w obrazach Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Biblia w obrazach PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • dobrerecenzje.pl

    Czy znasz Drogi mały czytelniku historię życia Jezusa i historię ludu Bożego? Wydawnictwo Święty Wojciech wydało przepiękną pozycję książkową ”Biblia w obrazach”. Począwszy od historii powstania świata, gdy na początku Bóg stworzył świat: ziemię, morze i niebo. Później na niebie umieścił słońce, księżyc i gwiazdy. Stworzył również wszystkie zwierzęta, kwiaty i drzewa, a na końcu Bóg stworzył mężczyznę- Adama i kobietę- Ewę. Ludzie zapełniali świat, lecz Bóg bardzo się rozgniewał, ponieważ ich serca wypełniło zło i spuścił z nieba ulewny deszcz. Jak myślisz, czy Bóg chciał, żeby wszyscy ludzie na ziemi zginęli? A może ktoś się uratował? A kim był Abraham? Biblia ta w 15 prześlicznie zilustrowanych obrazach pomoże Ci w tym. Opowie także o Bożym Narodzeniu, o maleńkim Jezusie narodzonym w stajni, ubogo i biednie. W Nazarecie zaś Jezus dorastał jak wszystkie dzieci w jego wieku. Modląc się na Górze Oliwnej przybyli po Niego żołnierze i aresztowali Go jak złodzieja. Trzeciego zaś dnia Jezus z martwych - powstał i tego samego wieczoru Jezus odwiedził własnych przyjaciół. Począwszy od tego dnia, nowi przyjaciele Jezusa – chrześcijanie wspólnie się modlili i słuchali słowa Bożego. Dzielili się wszystkim co mieli, wspólnie jedli posiłki i dbali o siebie nawzajem. Niezła Nowina powoli rozprzestrzeniła się na cały świat. Biblia w obrazach wydana w formacie A4, w twardej oprawie zalecam dzieciom, szczególnie małym ponieważ jest napisana prostym i zrozumiałym językiem, lecz także dla tych dzieci, które już samodzielnie potrafią czytać. Prześlicznie ilustrowana przez Charlotte Ameling, przeglądając ją mam wrażenie jakby to była wyjątkowa bajka. Są tu różnorakie zwierzęta, kwiaty, drzewa, które dzidziuś uczy się poznawać i je nazywać. Młody czytelnik przeglądając tę książkę, ma ten komfort, że książka ebook ta tak dynamicznie się nie zniszczy, bowiem jest szyta, a kartki są wykonane z grubego kartonu. Zachęcam Cię drogi rodzicu – podaruj swojemu dzidziusiowi odrobinę radości, spędź ze swoim dzieckiem kilka miłych chwili i razem bawiąc się śmiejcie się głośno. Jest to także idealna okazja na prezent. Odkrywaj wraz ze własną pociechą kolejne szczegóły tej pięknej opowieści. Życzę wiele przyjemnie spędzonych chwil i wiele radości i uśmiechu. Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl

  • Marcelina

    Cudowne i wesołe obrazki. Niestety niestaranne wykonanie (niektóre strony zbytnio sklejone, inne po otwarciu od razu popękały).

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!