Czytaj więcej:
Biblia NLP. Ponad 350 wzorców, metod i strategii programowania neurolingwistycznego okładka

Średnia Ocena:Biblia NLP. Ponad 350 wzorców, metod i strategii programowania neurolingwistycznego

Akceptuj wszystko, co się dzieje, wykorzystuj to i obracaj na własną korzyść Programowanie neurolingwistyczne stanowi doskonałe narzędzie, służące modelowaniu a także szkoleniu. Jego wpływ na psychoterapię, doradztwo, sprzedaż, coaching czy przywództwo jest nieoceniony. Trenerzy i terapeuci różnorakich nurtów korzystają z technik NLP albo pozostają pod ich wpływem. Wszystkie przedstawione tu techniki podzielono na trzy główne rodzaje: Takie, które można prosto wypróbować na sobie Takie, które można wykorzystać we współpracy z klientami albo innymi ludźmi Takie, które wymagają udziału przynajmniej dwóch osób pełniących określone funkcje. Jeśli jesteś zaawansowanym praktykiem NLP, zobaczysz pewne udoskonalenia wprowadzone w wielu słynnych wzorcach. Jeśli dopiero zaczynasz własną przygodę z NLP, na wstępie odnajdziesz najbardziej podstawowe wzorce, które wzbogacą Twój repertuar a także wzmocnią Twoją pewność siebie i chęć rozwijania umiejętności. Im częściej będziesz ćwiczyć, tym łatwiej będzie ci intuicyjnie tworzyć bądź modyfikować wzorce, kiedy odnajdziesz się w świeżych sytuacjach. W trakcie opanowywania kolejnych wzorców pracujesz ponad własną elastycznością i kreatywnością. Kiedy wykorzystujesz wybrane techniki, stosujesz założenia i wiedzę przede wszystkim z dziedziny NLP — lecz także z każdego innego dostępnego ci źródła. Cały czas miej więc otwartą głowę — odnajdź to, co sprawdza się najlepiej w określonych okolicznościach. Najnowsze wydanie międzynarodowego bestsellera Shlomo Vaknina zostało zaktualizowane zgodnie z najświeższą wiedzą z dziedziny NLP a także uporządkowane w nowy, praktyczny sposób. Dzięki temu korzystanie z książki jest jeszcze łatwiejsze. Wśród licznych dodatków odnajdziesz tu również: Pięćdziesiąt pięć hipnotycznych fraz Miltona H. Ericssona Często spotykane ograniczające przekonania i "mantry" Submodalności wzrokowe, słuchowe, kinestetyczne Przegląd fundamentalnych przekonań NLP

Szczegóły
Tytuł Biblia NLP. Ponad 350 wzorców, metod i strategii programowania neurolingwistycznego
Autor: Vaknin Shlomo
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Biblia NLP. Ponad 350 wzorców, metod i strategii programowania neurolingwistycznego pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Biblia NLP. Ponad 350 wzorców, metod i strategii programowania neurolingwistycznego Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Biblia NLP. Ponad 350 wzorców, metod i strategii programowania neurolingwistycznego PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Michał Jakubowski

  Jeżeli ktokolwiek chce zgłębić tajniki NLP - to jest właśnie książka ebook dla niego. Warunkiem umiejętnego korzystania z niej, jest wcześniejszy trening NLP. Jeśli czytelnik nie był na żadnym (choćby jednodniowym treningu, to ta książka ebook nie będzie miała dla niego większej wartości) Przeczytałem większość ebooków o tej tematyce, jednak ta książka ebook - to wydanie konkretnie - wyczerpuje znamiona książki odpowiedzialnej, kompleksowej i szanującej zarówno czytelnika jak i otoczenie. Jestem Trenerem NLP i z bólem przyznaje, że większość ebooków o tej tematyce to tzw "gnioty". Biblia NLP to naprawdę wartościowa i godna polecenia książka.

 • Kasia

  Fachowa, cudowne wydanie, zalecam

 • Jafer

  Wg mnie książka ebook nie nadaje się dla osób rozpoczynających własną przygodę z NLP. Zakupiłem w sklepie on-line, po niecałym tygodniu zwróciłem. Zbyt ciężka, lecz nie dosłownie ;-)

 • anosperi

  Info zawarte w książce pdf są bardzo nieźle usystematyzowane. Temat wyłożony jest rzeczowo i jasno - nawet jeśli ktoś niewiele wie na temat NLP, myślę że będzie w stanie zrozumieć teorie wykładane przez autora. Myślę, że warto zainwestować w tę książkę - mimo, że cena do najniższych nie należy.

 • Tomasz

  Całkiem Ok :-) Dość droga książka ebook lecz jeśli kogoś interesuje NLP to polecam.

 • Adrian Wróblewski

  Książka ebook jak najbardziej zasługuje na własny tytuł. Jest ona biblią NLP.Znajdują się w niej wszystkie najistotniejsze wzorce, dzięki którym można skuteczniezmieniać własne życie, przekonania i eliminować wszelkie słabości. Uważam, że nawetpoczątkujące osoby mogą sięgnąć po tę książkę już na samym potyczka swej przygody z Neurolingwistycznym Programowaniem. We wstępie książki objaśnione zostały podstawowezałożenia NLP a także wytłumaczone podstawowe pojęcia, z jakimi przyjdzie czytelnikowisię spotkać w pozostałej części książki, jak też w całym świecie NLP. Tak jak twórca zaznaczył,książka napisana jest bez zbędnej waty słownej. Nie jest to oczywiście lakoniczny tekst,więc podczas lektury nie trzeba snuć domysłów, o co chodziło autorowi. Bardzo kluczowe jest to,że książka ebook ta nie jest do „przelecenia” i odłożenia na półkę. Podobnie jak Biblia, tak i tę książkęnależy studiować, strona po stronie, epizod po rozdziale. Potrzebnymi akcesoriami przy lekturzetejże książki są ołówek, długopis i zeszyt. Materiał zawarty w książce pdf wystarczyłby spokojniena lata studiów, jeżeli takowe by na uniwersytetach były. Gorąco zalecam wszystkim tym,którzy chcą poznać NLP na bardziej zaawansowanym poziomie. Już pierwsze wzorce opisanew książce pdf potrafią znacząco przemienić życie. Szczególnie jest to książka ebook niezła dla osób,które chcą mieć wszystkie najistotniejsze info w jednym miejscu. Cena książki jest jaknajbardziej adekwatna do zawartości, a zawarta w niej wiedza, myślę, że jest bezcenna.Jeśli ktoś posiada w sobie samodyscyplinę i potrafi pracować w domowym zaciszu,jest to idealna alternatywa dla drogich szkoleń z zakresu Neurolingwistycznego Programowania.Świetnym narzędziem przy pracy z Biblią NLP jest inna książka ebook tego samego autora, „NLP dla początkujących. Podstawowe zapytania i odpowiedzi”. Jeżeli ktoś nie lubi przeglądać Internetuw przeszukiwaniu dokładnie omówionych założeń i terminologii, z pewnością będzie zadowolonyz owej pozycji.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!