Czytaj więcej:
Biała jak mleko, czerwona jak krew okładka

Średnia Ocena:Biała jak mleko, czerwona jak krew

Współczesne Love Story. Historia pierwszej miłościAle miłość to coś innego. Miłość nie daje spokoju. Miłość jest bezsenna. Miłość obdarza siłą. Miłość jest szybka. Miłość jest jutrem. Miłość to tsunami. Miłość jest czerwona jak krew.Leo jest młody, odważny, trochę bezczelny. I co ważne: świeżo zakochany, tą pierwszą, romantyczną, czerwoną jak krew miłością. Czerwień to zresztą jego ulubiony kolor, w przeciwieństwie do bieli, która kojarzy mu się ze smutkiem, pustką, samotnością. Leo postrzega świat poprzez kolory, także emocje i ludzi utożsamia z konkretnymi barwami.Czerwień to huragan, marzenia, pasja i... Beatrice - śliczna, ognistoruda dziewczyna, w której Leo potajemnie się kocha. Przyjaźń natomiast jest błękitna. Jak niebo, jak woda i ... jak Sylwia, najbliższa, najlepiej znana, rozumiejąca wszystko bez słów. Barwy się przenikają, łączą, powodują lekki zawrót głowy... A Leo zrobi wszystko, aby zrozumieć, czym jest prawdziwa miłość.

Szczegóły
Tytuł Biała jak mleko, czerwona jak krew
Autor: D'avenia Alessandro
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Biała jak mleko, czerwona jak krew pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Biała jak mleko, czerwona jak krew Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Biała jak mleko, czerwona jak krew PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Paula Sieczko

  Miłość nastolatków, choroba i śmierć na końcu.. BYŁO. Zapowiada się banalnie, a tu NIESPODZIANKA. Piękne odzwierciedlanie uczuć kolorami- moje neurony zostały połechtane- bardzo to lubią!Wywołuje nawał emocji i skłania do refleksji. Wchłonęłam, nawet nie wiem kiedy.

 • czytelnick'a

  Przed chwilą, wypożyczyłam, jestem bardzo interesująca ciągu dalszego (str 100) :D

 • Ewa Paczkowska

  Kolor biały jest powszechnie uważany za kolor niewinności, czystości, błogości. Kolor czerwony jest kolorem pobudzającym zmysły- kojarzy się z miłością, namiętnością, rządzą. Obydwa te kolory utożsamiane są z pozytywnymi odczuciami. W książce pdf D'Avenii kolor biały i czerwony zyskują zupełne nowe definicje o zupełnie świeżym wydźwięku. Nie można zgodzić się z poglądem, że książka ebook jest współczesnym love story, gdyż kojarzy się to z miłością, na której skupiony jest cały temat powieści. Tymczasem, książka ebook posługuje się historią miłosną aby pokazać czyjąś przemianę i podejście do życia.Przestawione postacie główne są w wieku nastoletnim, jednak czytając kolejne strony możemy zauważyć jak ludzie wpływają na siebie przekazując mądrości życiowe i własne swoje doświadczenia.Książkę zalecam tym, którzy chcą zatopić się w książce, którą dynamicznie się czyta, a która potrafi nauczyć czegoś nie tylko młodzież lecz także dorosłych.

 • kasandra

  Książka ebook bardzo mnie wzruszyła. Z pozoru błaha, wręcz banalna historia skrywa całą paletę emocji i uczuć, które stopniowo będą się udzielać czytelnikowi. Dużo tu wątpliwości, strachu, cierpienia, lecz i radości czy również potrzeby bycia szczęśliwym. Książka ebook napisana jest w formie dziennika, w którym Leo notuje własne obserwacje i marzenia. Mowa jest prosty, przystępny, lecz wynika to z wieku bohatera. Dużo jest tu jednak głębokich i wartościowych stwierdzeń i myśli, które są dojrzalsze i jakby wykraczają poza wiek chłopca. Postacie są przedstawione bardzo ciekawie, z uwzględnieniem ich wewnętrznych rozterek i kłopotów z jakimi się muszą zmierzyć. Podczas lektury nasuwa się dużo pytań i refleksji ponad życiem i jego niespodziankami. I muszę jeszcze wspomnieć o okładce, która jest genialna, od razu przyciąga wzrok a także oddaje cząstkę klimatu książki. Jest to niezwykła, magiczna opowieść urzekająca barwami, emocjami i wrażliwością na urok otaczającego nas świata. Zalecam serdecznie!!!

 • LeoniMa

  Najbardziej zaskakujące w tej powieści jest to, że narratorem opowiadającym o miłości jest szesnastoletni chłopak. Wkurza go szkoła, ma cwaniackie poczucie humoru, jest na zabój zakochany w starszej o rok koleżance. Czyli norma poza tym, że koleżanka będzie miała białaczkę, a kumpel będzie pisał o miłości w taki sposób, że nic tylko omdleć z wrażenia ;) Zalecam tę książkę przede wszystkim tym, którzy czekają na pierwszą miłość, przeżywają ją lub stale pamiętają i pamiętają z rozrzewnieniem. Historia jest cudowna i smutna, lecz – gdzieś pomiędzy wierszami – napawa optymizmem, każe wierzyć w marzenia, dążyć do celu, czekać.

 • Czytajka

  Choć przez wielu książka ebook nazywana współczesnym love story, ja nie zgadzam się z tą opinią. Jest dla książki krzywdząca. Love story kojarzy się może z historią miłosną, lecz dużo książce pdf ujmuje. Sprawa, że staje się trochę niepoważna, infantylna. A Biała jak mleko zdecydowanie taka nie jest. Cudowna historia pierwszego zauroczenia, przeradzającego się w olbrzymią miłość, oddanie, walkę o uczucia, miłość, przyjaźń, samego siebie. Potyczka intensywna, głęboka jak kolory życia i śmierci. Książka ebook mnie zauroczyła.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!