Czytaj więcej:
Bezpieczni na drodze okładka

Średnia Ocena:Bezpieczni na drodze

Edukacyjna książka, która w pomysłowy sposób zapozna dzidziuś z podstawowymi zasadami ruchu drogowego i najważniejszymi znakami drogowymi. Głównymi bohaterami są Łukasz i Maja, którzy  idealnie sobie radzą w niełatwych sytuacjach na drodze, na chodniku i ścieżce rowerowej. Pieszo, rowerem, autobusem czy tramwajem – Łukasz i Maja pokażą, jak należy poprawnie zachowywać się na drodze. Książka ebook pomocna zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Szczegóły
Tytuł Bezpieczni na drodze
Autor: Wisskirchen Christa
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Debit
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Bezpieczni na drodze pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Bezpieczni na drodze Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Bezpieczni na drodze PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • kiedymamaniespi

    Książka ebook skierowana jest głównie do dzieci rozpoczynających naukę w szkole. To przełomowy moment w życiu dziecka, bo niejednokrotnie zdarzy się, że samo będzie pokonywało trasę z domu do szkoły i z powrotem. Dla niego zapewne będzie to idealna przygodą, lecz dla rodziców będą to chwile wzmożonego strachu. Dlatego warto już od młodszych lat tłumaczyć dzidziusiowi w jaki sposób powinno się poruszać na chodniku, czy przejściu dla pieszych. Ja już zaczynam Olusiowi tłumaczyć pewne podstawowe kwestie z tym związane. Co prawda jest jeszcze bardzo mały lecz już rozumie łatwe zdania. Mieszkamy w spokojnej okolicy jednak mamy za płotem dwie drogi, więc może niewielkie lecz niebezpieczeństwo zawsze istnieje. Tym bardziej, że Oli umie już sam otworzyć bramkę i wyjść na chodnik.Książka wydana jest w bardzo interesujący sposób. Czcionka jest zróżnicowana pod wobec wielkości, a najistotniejsze zdania są wyróżnione czerwonym kolorem. Zasady odnoszące się do ruchu drogowego dzidziuś poznaje wraz z Kacprem i jego siostrą Mają. Niewątpliwie łatwiej jest małemu czytelnikowi zrozumieć historie opowiedziane z punktu widzenia dziecka. Edukację drogową umilą cudowne ilustracje a także związane z tekstem zagadki i rebusy.Cała recenzja na www.kiedymamaniespi.blogspot.com

  • Ania mama Alicji

    nie jest to tylko i wyłącznie książka ebook zawierająca same informacje. Wszystko jest zapisane w interesujący sposób, narrator zagaduje czytelnika, zadaje mu różnorakie zapytania i dzięki temu nasze dzidziuś musi czasem chwile pomyśleć, zastanowić się ponad odpowiedzią. Jest to także fajny sprawdzian wiedzy. Na niektórych ilustracjach dużo się dzieje, wówczas mały czytelnik proszony jest o policzenie czy znalezienie czegoś. To taka dodatkowa atrakcja, dzięki temu z pewnością nie będzie nudzić się podczas czytania.Książka ta ma sztywną okładkę i śliskie strony, ilustracje są bardzo kolorowe i idealnie prezentują wszystko o czym czytamy. Do tego tekstu jest dużo jednak czyta się go naprawdę ekspresowo :) Wszystko jest przejrzyste i czytelne. Także nie pozostaje mi nic innego jak polecić tę książkę także Wam, a raczej Waszym dzieciakom. Jest to takie fajne połączenie nauki z zabawą. Jestem pewna, że mały czytelnik dużo się z niej dowie, a wszystkie te info będzie mógł potem wykorzystać w praktyce :) W końcu bezpieczeństwo na drodze to nie przelewki!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!