Czytaj więcej:
Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg okładka

Średnia Ocena:Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg

Gdyby ludzki mózg był tak prosty, że moglibyśmy go zrozumieć, bylibyśmy tak głupi, że nie zrozumielibyśmy go i tak.Kolejny tytuł z serii „Bez tajemnic”. Tym razem wybitny neurolog Jerzy Vetulani w przystępny, zabawny, a czasami kontrowersyjny sposób opowiada dziennikarce Marii Mazurek o tajemnicach skomplikowanego i stale nie do końca poznanego organu: ludzkiego mózgu. Podejmuje pytania, takie jak: jak pomaga nam w poruszaniu się w przestrzeni? czemu mężczyźni nie są monogamistami, a dziewczyny poszukują na ogół jednego partnera? co losy się w mózgu seksoholików? co się losy w naszym mózgu kiedy śpimy? co rządzi naszymi działaniami? Emocje czy rozum? w jaki sposób narkotyki uzależniają? czy marihuana ma właściwości lecznicze? po co nam ból? czy w mózgu znajdziemy kiedyś odpowiedź na pytanie, czy Bóg istnieje? czemu tak lubimy jeść, a nawet się opychać?  i po co nam właściwie mózg?

Szczegóły
Tytuł Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg
Autor: Mazurek Maria, Vetulani Jerzy
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy PWN
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • eso111

  Idealna Książka ebook dotykając wielu aspektów naszego życia i tego, jak wpływają one na nasz mózg i odwrotnie. napisana lekko i z humorem. Zalecam

 • aliszion

  Super napisany poradnik.

 • mapii2244

  Bardzo interesująca książka. Pozwala spojrzeć na dużo tematów z naukowego punktu widzenia. Czyta się bardzo przyjemnie. Zalecam każdemu.

 • Aleksandra

  Książka ebook dobra, fajnie wykonana, lecz treści niewiele. Do przeczytania w jeden wieczór.

 • Weronika Kidoń

  Książki jeszcze nie skończyłam, lecz zastanawia mnie dlaczego spisane jest, że ma 320 stron podczas gdy ma ich niecałe 200? Będę wdzięczna za odpowiedź.

 • Raptor

  Bardzo fajny tytuł. Zapisany w formie wywiadu. Bardzo nieźle się czyta, tylko za szybko:/

 • Kinga

  Książkę profesora Vetulaniego czyta sie jednym tchem. To interesujący zestaw informacji, które przybliżają nam tematykę neurologii a także tego jak funkcjonuje Nasz mózg. Pan profesor w sposób wyjątkowo interesujący i zabawny odpowiada czasami na bardzo kontrowersyjne tematy. Szczerze polecam.

 • Aleksandra Kalinowska

  Przystępnie, ciekawie, a nawet fascynująco, idealna książka, tyle można się z niej dowiedzieć. Profesor Jerzy Vetulani ze własną olbrzymią osobowością, nieprzeciętną wiedzą a także talentem do przejrzystego przekazywania jej jest moim dużym odkryciem. Potrafi być przy tym pełen humoru, co przy tego rodzaju tematyce sprawdziło się doskonale. Książkę zalecam praktycznie wszystkim ciekawskim, pragnącym zgłębiać nieograniczone możliwości i tajniki ludzkiego mózgu. To niewiarygodne, że o mózgu, ludzkim umyśle można opowiadać w tak fascynujący i zajmujący sposób, jak robi to profesor Jerzy Vetulani.

 • Barbara Mękarska

  Książka ebook rewelacyjna, rozmowa z tak ciekawym, inteligentnym, mądrym i zabawnym człowiekiem to sama przyjemność.

 • Adrianna Ciesielska

  Mój wniosek: mózg jest niesamowitym organem. Wbrew temu co myślałam, rozmowa z prof. Vetulanim ma zrozumiały, nie naukowy charakter. Jak funkcjonuje mózg zalecam wszystkim ciekawskim, pragnącym poznać sekrety tego niezwykłego, jedynego w swoim rodzaju organu. Wiedza pana profesora wydaje się być nieograniczona, w dodatku posiada on dar przystępności opowiadania. Profesor Vetulani podchodzi do tej rozmowy nie jako trzymający na dystans naukowiec, ale jako człowiek chcący podzielić się własną olbrzymią wiedzą. Nietuzinkowa książka, poruszonych zostało w niej dużo interesujących aspektów funkcjonowania mózgu.

 • Agnieszka

  Ciekawa, zabawna, wciągająca wiedza, podana w przystępny sposób. Dużo przydatnych informacji. Polecam.

 • Izabela Elżbieta Dubielak

  Wywiad z człowiekiem, który pomoże znaleźć odpowiedź na dużo pytań - przybliży działanie naszego mózgu - jego płci zdefiniowanej już od urodzin. Książka ebook dla każdego. któchce poznać, jak rządzi nami nasz mózg.

 • seb

  Rzadko kiedy zgadzam się z kimkolwiek w niemal 100%. Dla mnie - prawdziwa rewelacja. Prof. Vetulani to geniusz!

 • Bernard Stanik

  WRESZCIE COŚ NOWEGO NA RYNKU. PODANE W PRZYSTĘPNY SPOSÓB

 • bogusia

  dla wszystkich, którzy interesują się tajnikami naszego mózgu!

 • anonymous

  Doskonała książka ebook ! Czyta się z przyjemnością , dużo informacji dla zajmujących się edukacją, marketingiem, terapią.

 • kamilamalinowska123

  dla wszystkich, którzy chcą poznać sekrety działania mózgu

 • Justyna Brzezińska

  Idealna książka. Napisana w bardzo prosty i przystępny sposób, dlatego osoby, które choć nieco interesują się neurobiologią na pewno znajdą tu dużo interesujących i zaskakujących informacji. Polecam.

 • Klaudia Kot

  Doskonale sprawdza się jako upominek - i to zarówno dla sympatii jak i kogoś z rodziny, kolegów ... pełna super interesujących rzeczy, które podane są w bardzo przejrzysty i zabawny sposób.

 • DipityPassion

  Bardzo lubię książki tego typu, które dają odpowiedzi na tak fascynujące tematy. Tutaj głównym zagadnieniem jest mózg, który mimo licznych badań stale pozostaje olbrzymią zagadką. Dużo poruszonych tu zagadnień na pewno nurtowały kiedyś albo są dalej w kręgu zainteresowania każdego z nas. Przyjemna i użyteczna lektura.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!