Czytaj więcej:
Bez odwrotu okładka

Średnia Ocena:


Bez odwrotu

Była ciemna deszczowa noc. Ten facet pojawił się znikąd. Wpadł łatwo pod koła jej samochodu. Catherine nie miała szans, by w porę zahamować. Odwiozła rannego do szpitala, i tu okazało się, że mężczyznę, którego potrąciła, ktoś wcześniej postrzelił. Po opuszczeniu szpitala Victor odnajduje Catherine. Chce odzyskać dokumenty, które ukrył w jej samochodzie. Te info mogą pogrążyć ludzi z najwyższych szczebli władzy. Są jak tykająca bomba zegarowa. Teraz  obojgu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

Szczegóły
Tytuł Bez odwrotu
Autor: Gerritsen Tess
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Harper Collins Publishers
Rok wydania: 2015
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Bez odwrotu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Bez odwrotu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Bez odwrotu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Agata

  Catherine Weaver i Victora Hollanda łączy przypadek, a raczej wypadek, ona o mało nie potrąciła go samochodem. Okazuje się, że facet jest ścigany przez fałszywych agentów FBI, trafił on bowiem na trop, afery rządowej. Ktoś pracuje ponad stworzeniem nowej bardzo niebezpiecznej broni biologicznej. Victor włącza w własne poszukiwania dowodów Cate. Czy uda im się zapobiec katastrofie? Kto ściga Victora? Ona jest rozwódką, on wdowcem. Poczucie zagrożenia zbliża ich do siebie. Czy to chwilowe zauroczenie, czy początek silnego uczucia? Ni to romans, ni kryminał. Oba wątki słabe. Tess Gerritsen potrafi pisać ciekawiej...

 • Magdalena Muszyńska

  Książkę przeczytałam jednym tchem. Zarys historii książki bardzo mi się spodobał lecz w książce pdf zabrakło mi tego czegoś. Głównie brakowało mi dłuższych opisów tego co się dzieje, wydaje mi się autorka jakby została pochłonięta pisaniem tylko dialogów. Zakończenie było do przewidzenia i niczym nie nie zaskoczyło. Jak dla mnie książka ebook nie warta wydania 30 zł .

 • Recenzje Kiti

  Tess Gerritsen to autorka kilkunastu/kilkudziesięciu kryminałów. Najbardziej lubię jej pierwsze książki, w których obok zbrodni pojawia się wątek romansowy.Catherine wracała po trudnym dniu. Padał deszcz, chciała się pośpieszyć. Nieopatrznie wjechała w mężczyznę. Myślała, że go zabiła. A on ciągle powtarzał: szybciej, szybciej. Przed czym uciekał? Czy miał coś na sumieniu, czy sam był ścigany? Chcąc nie chcąc, dziewczyna przez przypadek wciągnęła się w sprawę, z której najprawdopodobniej mogła wywinąć się tylko dzięki swojej śmierci. A o tę nie było tak trudno, jak by się wydawało...Od czasu do czasu gdy nie mam nic bardziej wymagających lektur do czytania sięgam po kryminały romansowe Tess Gerrisen. Jestem przekonana, że przy nich idealnie się zrelaksuję, razem z bohaterami wezmę udział w jakimś działaniu kryminalnym, pościgu, a później tak samo jak równie dynamicznie przeczytałam, tak równie dynamicznie zapomnę o czym była dana publikacja. Niemniej, nie sądzę czasu spędzonego z ,,Bez odwrotu" za stracony, gdyż spędziłam z tą pozycją miłe niedzielne popołudnie.Dawno nie czytałam nic już tej pisarki, więc za bardzo nie mam porównania, ponieważ pamięć bywa zawodna, niemniej wydaje mi się, że w tej pozycji było jakoś mniej romansu, uczucia pomiędzy bohaterami. Nie przeszkadzało mi to specjalnie w lekturze. Ta książka ebook zresztą w ogóle nie jest zbyt obszerna, więc kilka wątków było bardzo okrojonych. Myślę, że można by rozszerzyć główny wątek związany z pewną tajemnicą bohatera i tym, przed czym być może uciekał.,,Bez odwrotu" Tess Gerritsen to tak naprawdę pozycja na wolniejszy wieczór, czy poranek. Czyta się niesamowicie szybko, ze znacznym zainteresowaniem. Czegoś mi w niej zabrakło, by uznać ją za wyjątkową, jednak jako niezły przerywnik może być. Bardzo podobała mi się pod wobec fabularnym. Jeśli lubicie intrygi, w które zamieszani mogą być ludzie na wysokich stanowiskach, zapraszam do lektury.Moja ocena: 4,5/6

 • ksiazkoholiczka

  Los ma to do siebie, że bywa nieprzewidywalny. Catherine przekonała się o tym, kiedy to podczas podróży do własnej przyjaciółki jej życie wywróciło się w momencie do góry nogami. Główna bohaterka książki „Bez odwrotu” nie mając innego wyjścia, własne poukładane życie zmienia w gonitwę a właściwie ucieczkę. Nieszczęśliwy wypadek w którym ofiarą jest Wiktor, nieznany jej mężczyzna, zmienia bieg losów bohaterki. Mimowolnie zostaje wciągnięta w zagadkę, przez którą razem z Wiktorem uciekają przed mordercami i przed FBI.Nie powinno się oceniać książki po okładce lecz ja tak robię. Wychodzę z założenia, że jeśli treść zawarta w środku jest ciekawa to i jej zilustrowana namiastka powinna taka być. Charakterystyczna, czerwona barwa, przewijająca się też na innych okładkach ebooków Tess Gerritsen i w tym przypadku zdała egzamin. Intensywny kolor ust, krew na obojczyku, przyciągnęły uwagę.„Bez odwrotu”. Tytuł na pozór łatwy mnie zaintrygował. Jako, że nie lubię niedomówień, niejasnych sytuacji, tytuł zasugerował mi, że w tej książce pdf znajdę łatwy i klarowny wątek. Nie zawiodłam się. Wartka akcja, para szybkich głównych bohaterów i sytuacja z której nie ma odwrotu. Wszystko to owiane nutką grozy i udzielającej się czytelnikowi adrenaliny. Czy się uda? Czy zagrożenie okaże się śmiertelne? Czyje życie okaże się cenniejsze? Pozycja bez wątpienia dla fanów dreszczu „przechadzającego się” po całym ciele, podczas przewracania kolejnych stron.

 • Jan Nowak

  Książa z pozoru może wydawać się banalna, jednakże kiedy się w nią bardziej wczytamy odnajdziemy w niej trzymającą w napięciu aż po ostatnią stronę fabułę, szybkie zwroty akcji a także dynamiczne tempo. Całość czyta się naprawdę doskonale. Zalecam gorąco wszystkim

 • Kinga Kozłowska

  Już po przeczytaniu pierwszej strony thriller Tess Gerritsen zapowiadał się wyśmienicie. Ta autorka jest idealna w stopniowaniu napięcia i nigdy tak do końca nie wiadomo co się wydarzy w jej powieści. Bez odwrotu to majstersztyk w wykonaniu Tess, ponieważ czytając tą książkę miałam czasami ochotę wstrzymywać oddech z emocji.

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!