Czytaj więcej:
Benzema (seria "Wydarzyło się naprawdę") okładka

Średnia Ocena:Benzema (seria "Wydarzyło się naprawdę")

"Życie Karima uwydatnia wyzwania, które wiążą się z podążaniem swoją drogą." Przemek Staroń To nie jest historia jak z bajki Blokowisko na imigranckich przedmieściach Lyonu, gdzie prosto o kłopoty. Kumple, z których niejeden trafił później za kratki. I rówieśnicy, którzy nabijali się z jego wycofania i nieśmiałości. Powiedzieć, że Karim Benzema nie miał łatwego startu w życie, to nic nie powiedzieć. Na szczęście miał rodziców, którzy postanowili ochronić własne dzieci przed złym losem. Przede wszystkim jednak miał duży piłkarski talent i determinację w dążeniu do celu. To dzięki nim trafił do REALU MADRYT, PIĘCIOKROTNIE WYGRYWAŁ LIGĘ MISTRZÓW i zdobył najcenniejsze indywidualne trofeum piłkarskie – ZŁOTĄ PIŁKĘ. Poznaj historię Karima Benzemy – piłkarza, który jak mało kto musiał walczyć o swoje. Dowiedz się, w jakie problemy się wpakował, że na 6 lat zniknął z reprezentacji Francji. Odbądź podróż z ubogich przedmieść Lyonu do królewskiego Madrytu, gdzie u boku dużego CR7, a potem także i bez niego, okazał się NAPASTNIKIEM WRĘCZ IDEALNYM. W dodatku to wszystko WYDARZYŁO SIĘ NAPRAWDĘ. "Dzięki ebookom Yvette i Jacka niejeden młody człowiek może nie tylko przeczytać fascynujące historie słynnych postaci – postaci z krwi i kości – lecz też skonfrontować ich historie z własnymi planami, ambicjami i marzeniami. W tej części ma to oddźwięk wyjątkowy. Życie jej bohatera, Karima, szczególnie uwydatnia wyzwania, które wiążą się z podążaniem swoją drogą, lecz co najistotniejsze – pokazuje, jak pomimo wielu przeciwności, biorąc także odpowiedzialność za swoje wybory, można realnie i konsekwentnie to robić." Przemek Staroń "Historia trudnej drogi na piłkarski szczyt. Wciągająca i nieprzesłodzona. Idealna inspiracja dla wszystkich małych wojowników i wojowniczek." Patryk Bryliński, @ten_ojciec_z_tiktoka "To nie tylko historia dużego piłkarza, ale także uniwersalna opowiadanie o tym, jak daleko można zajść dzięki wytrwałości karmionej nadzieją." Marcin Perfuński, @supertata.tv Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Benzema (seria "Wydarzyło się naprawdę")
Autor: Żółtowska-Darska Yvette
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Benzema (seria "Wydarzyło się naprawdę") pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Benzema (seria "Wydarzyło się naprawdę") Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Benzema (seria "Wydarzyło się naprawdę") PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • anonymous

    Zalecam

  • urszula_gala

    Yvette Żółtowska‐Darska Jacek Sarzało" Benzema" w serii "Wydarzyło się naprawdę", Ruszyły już tegoroczne rozgrywki mundialowe, które potrwają do 18 grudnia. I chociaż jesienno-zimowa aura nie sprzyja otwieraniu stref kibica, co chwilę pojawiają się doniesienia o wszelakich niedociągnięciach katarskich organizatorów, którzy zachowują sie czasami jakby organizowali mundial tylko dla siebie, zapominając o jego sercu, którym są przybywający ze wszystkich stron świata sympatycy piłki nożnej, to mam nadzieję, że przynajmniej nasi piłkarze wrócą stamtąd z podniesioną głową, a ja ten czas nieźle spędzę przed telewizorem. Inaczej będzie niestety w przypadku Karima Benzemy, tegorocznego triumfatora Złotej Piłki i bohatera książki, który już podczas pobytu w Katarze, doznał urazu mięśniowego i niestety nie zagra. Takie dramaty jednostek są zawsze bolesne, szczególnie gdy zdarzają się już na ostatniej prostej. Mam przyjemność od samego początku towarzyszyć piłkarskiej serii ebooków stworzonej dla starszych dzieci przez Yvette Żółtowską-Darską, której pierwszy tom o Messim (wydany jeszcze wówczas w innym Wydawnictwie), pojawił się na rynku książkowym w 2014 roku. Całość poprzedniej, a teraz cztery kolejne tomy nowej serii, prezentują się okazale na półce w pokoju syna, choć ten nieuchronnie z nich wyrasta. Czytaliśmy zwykle poprzednie biografie na przemian, ponieważ też i mnie ciekawiły przystępnie przedstawione piłkarskie ścieżki kariery Messiego, Ibry czy Ronaldo, lecz również Lewandowskiego, Pazdana bądź Grosika. Obecna, świeża seria "Wydarzyło się naprawdę" będzie doskonałą podróżą do świata piłki dla potrafiącego już samodzielnie czytać dzidziusia dziecka, a zadowolony poeinien z niej być też niejeden rodzic Benzema to wieloletni piłkarz Realu Madryt, który w moim przekonaniu bardzo długo grał w cieniu błyszczącego ciągle Ronaldo. Trzynaście lat spędzonych w jednym klubie, musi robić wrażenie. Obecnie kapitan własnej drużyny, w reprezentacji państwie dobiłby pewnie do stu występów, gdyby nie kontuzja. Miałby ich z pewnością więcej gdyby nie pozaboiskowe wybryki i usunięcie z niej na pewien czas. Zamieszany w szantaż reprezentacyjnego kolegi, piłkarz konsekwentnie nie śpiewający francuskiego hymnu. Być może w końcu dorósł, chociaż w mojej głowie ciągle dźwięczy jego przeszłość. To jednak następny przykład sportowca, którego drogi do sławy nie można uznać za prostą, komfortową  i usłaną różami.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!