Czytaj więcej:
Będę żyć okładka

Średnia Ocena:Będę żyć

Emily za namową Mary wyjeżdża do Houston, by nabrać dystansu i odnaleźć świeży sens życia. Spotyka się tam znowu z przyjaciółmi Nate’a i angażuje się w sprawę, którą aktualnie prowadzą. Okazuje się jednak, że nie będzie to takie proste zadanie, jak jej się wydawało, i po raz następny ściągnie na siebie poważne niebezpieczeństwo. Przeszłość nie daje o sobie zapomnieć, a to utrudnia życie nie tylko Emily. Czy Emily zacznie wreszcie zwyczajnie żyć bez ciągłego oglądania się za siebie? Czy miłość zdoła poskładać to, co zostało roztrzaskane na kawałki? A może wszystko, czego potrzebuje jest tuż obok, na wyciągnięcie ręki? I zawsze było.

Szczegóły
Tytuł Będę żyć
Autor: Drożdż Maja
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dlaczemu
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Będę żyć pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Będę żyć Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Będę żyć PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Potrafieczytac

    Od śmierci Nate'a upłynęło już dużo czasu, jednak Emily stale nie potrafi się z tym pogodzić. Po wielu miesiącach wraca do Houston, gdzie spotyka się z przyjaciółmi ukochanego. Pragnie w końcu dowiedzieć się, co takiego się wydarzyło, że Nate nie wrócił z ostatniej misji, lecz także angażuje się w sprawę, którą aktualnie prowadzą. Emily ładuje się w kolejne kłopoty. "Będę żyć" to historia napisana dla osób, które w swoim życiu musiały pogodzić się z utratą najbliższej osoby. To historia napisana dla mnie i dla Ciebie. Każdy z nas przecież za kimś tęskni, Emily nie jest jedyna. Maja tworzy powieści prawdziwe, z życia wzięte przez co czytelnik podchodzi do nich bardzo emocjonalnie. Zaczęłam czytać i od razu przepadłam, a w moich oczach, nie wiedząc nawet kiedy, pojawiła się pierwsza łza, a po niej zaraz kolejne. Emily nie była w stanie ruszyć do przodu, co chwilę odwracała się za siebie. Żyła przeszłością, która ją blokowała. Musiała poznać prawdę o śmierci własnego ukochanego za wszelką cenę, nie kluczowe jak bolesna ona by nie była. Czy przeszłość może mieć, aż tak olbrzymi wpływ na przyszłość? Jak się okazuje tak, może i należy najpierw z nią rozliczyć. Emily była niesamowicie silną bohaterką, która dużo już przeszła i przecierpiała. Wierzyła, że nie ma już nikogo, komu by na niej zależało i przez to była zdeterminowana, waleczna. Nie obawiała się niczego, choć nie zdawała sobie sprawy z tego w jakie władowała się w zagrożenie i to na swoje życzenie. Podziwiałam ją, jednocześnie bojąc się o jej dobro. Kobieta nie zdawała sobie sprawy z tego, że są jeszcze wokół niej ludzie, którzy się o nią troszczą. Nie wiedziała, że jest osoba przy której będzie w stanie się na nowo otworzyć, choć ich relacja od samego początku nie jest łatwa. "Będę żyć" jest pełna zwrotów akcji, zaskakuje w najmniej oczekiwanym momencie i przede wszystkim poruszyła mnie wielokrotnie i zadała dużo bólu, lecz też przypomniała, że po burzy wychodzi słońce. Zawsze, nie kluczowe co by się działo, każdy przecież zasługuje w końcu na szczęście i tego należy się trzymać. Ta element pozwoliła mi zupełnie inaczej spojrzeć na niektóre sytuacje, więcej zrozumieć a także rozwiała moje wątpliwości. Nie milczcie, zacznijcie żyć. Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!