Czytaj więcej:
Baśniowy angielski + CD okładka

Średnia Ocena:Baśniowy angielski + CD

"Baśniowy angielski" przenosi nas w świat pełen magii i najładniejszych bajek. Książka ebook przełamuje bariery językowe. Idealnie łączy świat bajki z nauką języka angielskiego. "Baśniowy angielski" jest okazją do spotkania z ślicznym Czerwonym Kapturkiem, sprytnym Kotem w Butach, spełniającą życzenia Złotą Rybką czy maleńką Calineczką. Cudowne ilustracje pobudzają dziecięcą wyobraźnię i zachęcają do sięgania po przygody ulubionych bohaterów. Na płycie CD, dołączonej do książki, każda bajka nagrana jest w polskiej i angielskiej odsłony językowej. Czytają je słynni i lubiani aktorzy, m.in. Magdalena Różczka, Małgorzata Socha, Agnieszka Więdłocha, Magdalena Zawadzka, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Jacek Koman, Jan Wieczorkowski i inni. Książka ebook jest doskonałą propozycją na spędzanie wolnego czasu w gronie rodzinnym, jak i świetną pomocą dydaktyczną dla nauczycieli. Pozwoli dzieciom, już od młodszych lat, rozpocząć naukę języka angielskiego i równocześnie poznawać światową klasykę baśni.

Szczegóły
Tytuł Baśniowy angielski + CD
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Bajkowy Królik
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Baśniowy angielski + CD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Baśniowy angielski + CD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Baśniowy angielski + CD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Kornelia Minkina

  Generalnie polecam. Mogłabym się jedynie przyczepić do tego, że wszystkie angielskie nagrania są czytane przez tego samego lektora. Ciekawiej by się słuchało gdyby można było słyszeć więcej głosów, szczególnie gdy słucha sie nagrań pokolei.

 • Mela

  Ksiazka piekna lecz cd nie dzialal. Sprawdzilam na 2 cdplayer I w pc.tylko szmery.

 • Magdalena Pawlowska

  Cudownie wydana ksiażka, bajki w odsłony polskiej a także angielskiej, czytane przez aktorów sceny polskiej. Baśniowy swiat przenosi nasze pociechy w piekne klimaty niezapomnianych bajek, które sami czytalismy jako dzieci.

 • Angelika Sambok

  Książka ebook jest cudownie wydana, kolorowe ilustracje i bardzo niezły papier. Każda baśń z lewej strony jest po polsku,a z prawej po angielsku, więc od razu można sprawdzać tłumaczenie. Książka ebook zawiera aż 13 baśni: Czerwony Kapturek, Kot w butach, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Śpiąca królewna, Kopciuszek, Królowa Śniegu, Brzydkie Kaczątko, Trzy małe świnki, O rybaku i złotej rybce, Mała Syrenka, Calineczka, Księżniczka na ziarnku grochu, Pinokio. Do książki dołączona jest płyta, polską wersję czytają nasi aktorzy, a angielską Philip Lenkowsky. Książka ebook mnie zachwyciła, zdecydowanie wszystkim polecam. Angelika.

 • anisu

  Córka głównie słycha płyty lecz książka ebook również fajnie wydana i przyciąga oko

 • SZULCEK

  Coś wspaniałego, nie oczekiwałam tak rewelacyjnego zakupu, zaskoczyłam mojego 5-letniego synka, lecz bardziej starszą córę i siebie : ) cudowne ilustracje, przystosowany dla dzieci tekst, pełen niezłych emocji, bez nieodpowiednich zwrotów, każda strona polskiej odsłony ma własne angielskie tłumaczenie na sąsiadującej stronie , co pomaga w nauce języka obcego mamie, starszej siostrze i komukolwiek kto czyta i ma ochotę :) do książki jest dołączona płyta dwujęzyczna polsko-angielska. Cała rodzina wielbi czytać i słuchać BAŚNIOWY ANGIELSKI. Polecam, Kasia z Rodzinką:)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!