Czytaj więcej:
Basia. Wielka księga przyjaźni okładka

Średnia Ocena:Basia. Wielka księga przyjaźni

Basia przyjaźni się z Anielką i Titim. Dla Janka najlepszym kumplem i wzorem do naśladowania jest kuzyn Antek. Zuzia lubi mieć zawsze rację i z tego powodu czasem sprzecza się z innymi. Marcel natomiast wielbi zwierzęta, opiekuje się nimi i traktuje je jak przyjaciół. Przedszkolaki czasem się lubią, a czasem czubią. Nigdy jednak nie tracą dobrego humoru, gdy otaczają ich przyjaciele – tacy na dobre i na złe! „Wielka księga przyjaźni” to nie tylko fascynująca czytelnicza przygoda, ale także zaproszenie do rozmowy z dzieckiem o relacjach z innymi – w rodzinie, grupie rówieśniczej, społeczności... Warto mieć przyjaciół, kumpli i znajomych. Ponieważ prawdziwy przyjaciel to skarb! Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Basia. Wielka księga przyjaźni
Autor: Stanecka Zofia , Oklejak Marianna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Harper Collins Polska
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Basia. Wielka księga przyjaźni pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Basia. Wielka księga przyjaźni Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Basia. Wielka księga przyjaźni PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Northman1984

    Historie pełne przyjaźni. Czym jest przyjaźń? Jak olbrzymią rolę odgrywają w naszym życiu przyjaciele? Czy można bez nich żyć i być szczęśliwym? Na te i inne zapytania znajdziemy odpowiedź w najwieższej książce pdf ze słynnej i fantastycznie przyjmowanej przez młodszych (i nie tylko) czytelników serii "Basia" - czas na "Wielką księgę przyjaźni"! Dzięki książce pdf mali czytelnicy dowiedzą się, że przyjaciół możemy mieć w bardzo wielu miejscach. Na początek w rodzinie - to, że ktoś jest naszym tatą, mamą, bratem albo siostrą nie oznacza bowiem, że nie możemy się z tym kimś także przyjaźnić! Przyjaciół znajdziemy także na podwórku, w przedszkolu, w szkole i w bardzo wielu innych miejscach, w których spotykamy na co dzień rówieśników. I wreszcie przyjaźń to także coś, co może połączyć nas i nasze zwierzaki, a nawet... pluszaki ;) Basia przyjaźni się z Anielką i Titim. Dla Janka najlepszym kumplem i wzorem do naśladowania jest kuzyn Antek. Zuzia lubi mieć zawsze rację i z tego powodu czasem sprzecza się z innymi. Marcel natomiast wielbi zwierzęta, opiekuje się nimi i traktuje je jak przyjaciół. Przedszkolaki czasem się lubią, a czasem czubią. Nigdy jednak nie tracą dobrego humoru, gdy otaczają ich przyjaciele – tacy na dobre i na złe! „Wielka księga przyjaźni” to nie tylko fascynująca czytelnicza przygoda, ale także zaproszenie do rozmowy z dzieckiem o relacjach z innymi – w rodzinie, grupie rówieśniczej, społeczności... Warto mieć przyjaciół, kumpli i znajomych. Ponieważ prawdziwy przyjaciel to skarb! Seria "Basia" już od lat w zasadzie bawi, uczy a także pozwala przyjemnie spędzić dzieciakom czas przy dobrej książeczce. W dobie stałego spadku czytelnictwa to wyjątkowo cenne, że na rodzimym rynku wydawniczym mamy serie ebooków i książeczek, które są w stanie zainteresować a także zatrzymać przy sobie na dłużej małych czytelników. "Basia" (przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym a także wszesnoszkolnym) jest niewątpliwie jedną z takich serii. Książki z serii "Basia" to zawsze opowieści pełne ciepła, humoru i bezpieczeństwa jakie daje rodzina - to rodzina właśnie jest i w tym przypadku opoką, która wszystko przetrwa i jest w stanie przezwyciężyć najgorsze problemy. Przyjemnie się coś takiego czyta :) A jeszcze przyjemniej jest czytać takie opowieści własnemu dzidziusiowi :) HarperCollins Polska - dziękuję. #basia #seriabasia #wielkaksięgaprzyjaźni #zofiastanecka #mariannaoklejak #harperkids #harpercollinspolska #dladzieci #ksiazkidladzieci #cosnapolce #booksforkids #przyjaźń https://cosnapolce.blogspot.com/2022/03/basia-wielka-ksiega-przyjazni-zofia.html

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!