Czytaj więcej:
Basia. Wielka księga przedszkola okładka

Średnia Ocena:Basia. Wielka księga przedszkola

Po „Wielkiej księdze słów” i „Wielkiej księdze pytań” przyszedł czas na „Wielką księgę przedszkola”! Kiedy Basia pierwszy raz szła do przedszkola, trochę się cieszyła, a trochę bała. Chciała być duża, jak Janek, lecz nie wiedziała, jak jej będzie w świeżym miejscu. Czy pozna kogoś miłego? Co dokładnie będą robić? Teraz Basia ma 5 lat i dużo przedszkolnych kolegów i kolegów. Razem bawią się w deszczu i robią pieski z kasztanów, myją zęby, robią upominki i chodzą na rytmikę. Niektórzy bardzo czekają na przyjście mamy, inni nie chcą wychodzić z przedszkola. Jedni nie lubią jeść, inni chcą więcej kotletów. Każdego dnia wydarza się coś nowego. I tak razem Basia i jej przedszkolni przyjaciele przeżywają cały przedszkolny rok!  Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Basia. Wielka księga przedszkola
Autor: Stanecka Zofia , Oklejak Marianna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Basia. Wielka księga przedszkola pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Basia. Wielka księga przedszkola Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Basia. Wielka księga przedszkola PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Northman1984

    W przedszkolu... losy się! Nie ma to jak przedszkole :) Basia z całą pewnością jest tego właśnie zdania - a Wy? Jeśli nie jesteście jeszcze przekonani, to "Wielka księga przedszkola" zmieni być może Wasz pogląd na tę kwestię. Przedszkole jest naprawdę idealnym miejscem, w którym na dzieci czeka nie tylko nauka, lecz także idealna zabawa i przyjaciele :) Książkę utrzymano w klimacie innych pozycji z serii "Basia" - zarówno pod kątem szaty graficznej, jak też w kwestii użytego w książce pdf przyjaznego młodszym języka. Basia to jedna z najbardziej sympatycznych bohaterek polskich serii wydawniczych dedykowanych przedszkolakom - niniejsza książka ebook może tylko i wyłącznie utwierdzić w tym przekonaniu :) Co w środku? Przedszkolne przygody :) I całoroczny przedszkolny rytm, książkę bowiem podzielono tematycznie na pory roku. Zaczynamy od jesieni, kiedy to zaczyna się rok szkolny. Pokonujemy pierwsze obawy przed pójściem do nowego miejsca, lecz dynamicznie się do niego przekonujemy. Zimą przygotowujemy się wraz z Basią do Mikołajek, a następnie do Świąt Bożego Narodzenia a także do Dnia Babci i Dziadka. Wiosna to czas topienia Marzanny a także obserwowanie budzącej się do życia przygody. No a lato to zbliżające się wakacje, które wszakże poprzedza koniec roku szkolnego. Każda z pór roku charakteryzuje się w przedszkolnej rzeczywistości czymś innym, wszystkie mają jednak punkty wspólne: dziecięce przyjaźnie, codzienne perypetie, przygody i śmieszne wydarzenia. Autorzy książki zadbali przy tej okazji o małe "coś więcej" dla czytelników, a tym "czymś" będzie kilka kreatywnych zadań: w środku dostaniemy instrukcje samodzielnego wykonania śnieżynki z papieru, a także Marzanny :) To bardzo miła niespodzianka. Książka ebook być może rozbudzi w czytelnikach-przedszkolakach tęskotę za przyjaciółmi i za samym przedszkolem - to całkowicie zrozumiałe względem zaistniałej wokół nas sytuacji. Potraktujmy jednak tę lekturę nie jako powód do smutku, ale jako zapowiedź tego, do czego wszyscy (w tym przypadku najmłodsi) niebawem wrócimy. Język o naszej codziennej normalności - wszystkim jej prawdopodobnie brakuje. Zalecam :) Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki. Więcej na: https://egmont.pl/Basia.-Wielka-ksiega-przedszkola,24352780,p.html https://cosnapolce.blogspot.com/2020/04/basia-wielka-ksiega-przedszkola-zofia.html

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!