Czytaj więcej:
Bardzo cichy rozwód okładka

Średnia Ocena:Bardzo cichy rozwód

Kiedyś byli szczęśliwym małżeństwem i świata poza sobą nie widzieli. Jednak po paru wspólnych latach Zuzanna i Kacper z całego serca mają siebie dość. Każde z nich nie może się również doczekać chwili, kiedy powie drugiemu: „Chcę rozwodu!”. A kiedy wreszcie ów upragniony moment nadchodzi, dynamicznie okazuje się, że… rozstanie to ostatnie, co będzie zaprzątać ich głowy. Wplątani w morderstwo, uciekający przed policją i gangsterami, małżonkowie zdani są tylko na siebie. Zapytanie tylko: czy żeby na pewno mogą sobie nawzajem ufać? „Bardzo cichy rozwód” to następna opowieść Alka Rogozińskiego, autora słynnego z łączenia typowych intryg kryminalnych z dużą dawką czarnego humoru. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Bardzo cichy rozwód
Autor: Rogoziński Alek
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Bardzo cichy rozwód pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Bardzo cichy rozwód Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Bardzo cichy rozwód PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ewelina

    ,, I tak przez pół dzieciństwa była przekonana, że nie może być biologiczną córką człowieka, który beka po każdym posiłku, używa szczoteczki na zmianę do czyszczenia własnych zębów a także polerowania fug w łazienkowych kafelkach, za główną życiową rozrywkę ma oglądanie bitew bokserskich i gal disco-polo, a za własny największy autorytet uważa Elżbietę Jaworowicz, bo,, ona tak genialnie mówi, że w ogóle nie da się tego zrozumieć ". Musiałam zacząć od tego cytatu, by uzmysłowić wam jak idealna i zabawna jest ta książka:-) Te wszystkie porównania, którymi posługują się bohaterowie przechodzą ludzkie pojęcie. Rzucają sarkazmami jak z czarodziejskiego kapelusza, który nie ma dna. W nerwowych sytuacjach potrafią żartować i dość dynamicznie podejmują decyzje. A czy są one dobre, to już sami musicie się przekonać;-) Niewątpliwie jest to nietypowe małżeństwo, które poprzez przypadek wpadło w ogromne tarapaty. Ściga ich kilka osób i im bardziej chcą im zaszkodzić, tym gorzej dla nich. Nie każdy wyjdzie z tego cało, a osoba, która najbardziej namieszała wyjdzie na jaw na samym końcu. Książka ebook jest świetną rozrywką dla czytającego. Nierzadko się przy niej śmiałam i bardzo mnie interesował koniec. W sumie na początku książki zamierzali się z sobą rozstać, więc koniec mógł być tu zaskoczeniem. No i fantastyczne zwieńczenie zachowania rodziców, które było prawdziwą wisienką na torcie:-) Różnorodni bohaterowie, postacie mądre niekoniecznie w każdej kwestii i bardzo zaskakujący przebieg akcji. Wątek kryminalny, romansu i skandalu, który bardzo zalecam wam poznać:-) Znaczna przejrzystość wydania, bardzo wiele dialogów i większa czcionka. Jedna wielka niepewność, gdyż zwroty akcji są niekiedy niespodziewane. W każdym rozdziale jakby świeża historia i przygody z którymi przyjdzie im się zmierzyć. W końcu oboje pragną przeżyć, choć początkowo nawet nie wiedzą co takiego złego zrobili. A czy wogóle coś zrobili? Może po prostu znaleźli się w złym miejscu o złym czasie? Któż to wie... Ja się idealnie przy niej bawiłam:-)))

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!