Czytaj więcej:
Audrey i Bill okładka

Średnia Ocena:Audrey i Bill

Złota era filmu i duży romans świetnych gwiazd. Rozpoczął się na planie filmowym, jego bohaterami są prawdziwe legendy srebrnego ekranu: Audrey Hepburn i William Holden. Twórca bardzo sprawnie opowiada kariery obojga własnych bohaterów zanim się spotkali, a później zdaje relacje z kolejnych, wielce burzliwych dni na planie "Sabriny" a także z rozwoju zauroczenia, które dynamicznie zmieniło się w prawdziwą, olbrzymią miłość. Tajemnice, skandale i kulisy filmowych produkcji łączą się w tej opowieści z dziejami tych wspaniałych aktorów, a przy tym wyjątkowych ludzi.

Szczegóły
Tytuł Audrey i Bill
Autor: Epstein Edward Z.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Audrey i Bill pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Audrey i Bill Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Audrey i Bill PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Iwona_C_

    Audrey Hepburn to niekwestionowana ikona pop-kultury. Jej kreacje filmach Sabrina, Śniadanie u Tiffany’ego czy Historia zakonnicy na stałe zapisały się w historii kina i uczyniły z niej nie tylko gwiazdę srebrnego ekranu, lecz i symbol nowego stylu w modzie.Wiliam Holden – złoty chłopczyk Hollywood, który czerpał z życia pełnymi garściami. Gwiazdor i amant filmowy.Oboje spotkali się na planie Sabriny i to spotkanie wywarło na ich życie olbrzymi wpływ. W książce pdf Edwarda Z. Epsteina poznajemy historię związku Audrey Hepburn i Wiliama Holdena. Był to związek stosunkowo krótki, lecz znaczący dla obojga – nie byli sobie obojętni aż do końca własnych dni.Epstein w własnej książce pdf skupia się głównie na romansie dwojga aktorów a także stosunkach łączących ich w późniejszych latach. Jednak książka ebook jest napisana w taki sposób, żeby dać całościowy obraz na życie Hepburn i Holdena, a także ówczesnego środowiska aktorskiego. Wielkim atutem książki niewątpliwie jest to, że twórca umieszcza w niej dużo smaczków i ciekawostek związanych ze schyłkiem złotej ery Hollywood. Ery, w której studia podpisywały z aktorami wieloletnie kontrakty, a co za tym idzie, zadbały o ich nieskazitelną opinię – tuszowały skandale, tworzyły doskonały obraz aktora. Dziś można by powiedzieć, że robiły niezły PR.W takich właśnie czasach rozpoczęła się przygoda Audrey z kinem, co w znaczny sposób naznaczyło dalszy rozwój jej kariery.Książka obfituje w zdjęcia głównych bohaterów, a także w cytaty zarówno Hepburn i Holdena, jak i ich przyjaciół i współpracowników.Audrey i Bill biografia Audrey Hepburn i Wiliama Holdena to interesująca lektura, którą czyta się bardzo dynamicznie i przyjemnie, każda strona sprawia, że czujemy klimat Hollywood u progu dużych zmian.Polecam nie tylko dla fanów tej pary aktorskiej, lecz i dla osób, które chcą poznać prawdziwe oblicze Hollywood z połowy ubiegłego wieku. Czeka na Was spore zaskoczenie i przyjemna rozrywka na zimowe wieczory.http://czytajac.pl

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!