Czytaj więcej:
Astrocalendarium 2016 okładka

Średnia Ocena:Astrocalendarium 2016

Jak oceniasz ten rok? Udało Ci się zrealizować wszystkie postanowienia, czy może większość z nich stale pozostaje w sferze planów? Jak się układała kariera zawodowa i czy poprawił się stan Twoich finansów? Czy doświadczyłeś przełomu w związku bądź w kwestiach zdrowotnych? A może sytuacja w wielu sferach życia budzi Twoje zastrzeżenia i pragnąłbyś coś przemienić w własnej codzienności? Jeśli chcesz, by następny rok był pasmem sukcesów i dosłownie deklasował osiągnięcia z ostatnich 365 dni, powinieneś sięgnąć po AstroCalendarium 2016.Astrolog z wieloletnim doświadczeniem oddaje w Twoje ręce dziewiętnaste wydanie niezwykłej publikacji astrologicznej. Ten unikalny przewodnik po roku 2016, dzień po dniu analizuje układy planet, Słońca i Księżyca, przez co umożliwia dostosowanie Twojego codziennego rytmu życia do wpływu ciał niebieskich. Kiedy zaczniesz świadomie wykorzystywać oddziaływanie kosmosu na Twoją osobę, dynamicznie dostrzeżesz, że dużo rzeczy przychodzi Ci z większą łatwością niż w przeszłości. W każdej sferze życia będziesz dosłownie kroczył od sukcesu do sukcesu, a żaden wypadek losowy nie pokrzyżuje Twoich planów.Dzięki precyzyjnej, a jednocześnie w pełni zrozumiałej, analizie ruchów planet a także innych ciał niebieskich już dzisiaj możesz dowiedzieć się, kiedy będzie najlepszy moment na podjęcie decyzji dotyczących Twojej kariery zawodowej, zdrowia czy życia uczuciowego. Dowiesz się również, kiedy lepiej powstrzymać się od podejmowania ważnych decyzji. 2016 – rok, w którym sprzyja Ci wszechświat!

Szczegóły
Tytuł Astrocalendarium 2016
Autor: Konaszewska-Rymarkiewicz Krystyna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Astrocalendarium 2016 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Astrocalendarium 2016 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Astrocalendarium 2016 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • maja

  Jako astrolog z wieloletnim stażem mogę polecić tę publikację. Ludzie nierzadko przychodzą do mnie po rady w rozmaitych sprawach bez świadomości, że dużo wątpliwości mogliby rozwiać w domowym zaciszu. W takich sytuacjach nierzadko zalecam książkę mojej koledzy po fachu, której to dziewiętnaste wydanie ostatnio wpadło w moje ręce. To wspaniale, że taka profesjonalistka, jak Krystyna popularyzuje wiedzę astrologiczną jednocześnie dostosowując ją do potrzeb nawet zupełnych laików.

 • Katarzyna Baryła

  Są dni, kiedy wszystko idzie nie tak, jak powinno. Pewnie idealnie wiecie o czym mówię. Tosty się przypalają, kawa wylewa na świeżo upraną bluzkę, a młodsze dzidziuś ma temperaturę. Tymczasem ty zaplanowałaś na ten dzień kluczowe spotkanie z potencjalnym kontrahentem i musisz się na nie udać mimo wyraźnych początków migrenowego bólu głowy. Brzmi znajomo? Ja tak miewałam, lecz teraz już z góry wiem, kiedy dni nie będą się układały tak, jak tego oczekuję. Jak? Wyczytałam to w gwiazdach. A konkretnie w tym Astrocalendarium.

 • karol111

  Wydaje mi się, że żaden pasjonat astrologii w Polsce nie mógł nie spotkać się z serią Astrocalendariów. Są one czymś znacznie więcej niż klasycznymi kalendarzami. Są potężnym narzędziem, z którego każdy może skorzystać i dzięki niemu wprowadzić pożądane zmiany w swoim życiu. Znacznie większe są szanse ma powodzenie Twoich starań, jeśli wspierane są one przez potężne siły kosmosu. Sprawdziłem to na swóim przykładzie i mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem – warto! Karol

 • tetiisheri

  Astrocalendarium nie jest normalnym kalendarzem, w którym prowadzimy własne zapiski. W Astrocalendarium znajdziemy oczywiście miejsce na notatki, czy zaplanowane spotkania. W kalendarzu każdy dzień opatrzony jest drobiazgowym opisem sporządzonym na podstawie układu planet, Słońca i Księżyca. Z opisu takiego dowiemy się co przyniesie świeży dzień, czy układ planet jest przyjazny do zwierania kontraktów i podejmowania życiowych decyzji, czy jest to raczej dzień, który obfitować może w niepowodzenia i niespełnione plany. Opracowanie takie umożliwią nam rozplanowanie przedsięwzięć, a posługując się poradami zawartymi w kalendarzu możemy odnieść sukces.

 • Mikołaj

  O roku 2012 napisano już setki książek, nakręcono kilka filmów i stworzono tysiące artykułów, reportaży i felietonów. Wynik jest taki, że wszyscy możemy czuć się zagubieni w natłoku informacji i żadne z nas nie jest w stanie przewidzieć, co tak naprawdę czeka nas w ciągu tych 366 dni. Jeśli szukasz prawdy, nie słuchaj felietonistów, pisarzy, reporterów i filmowców (o oszołomach obwieszonych tekturą z napisem „Koniec jest bliski” nie wspominając). Skorzystaj za to z rad znakomitego astrologa, który ukaże Ci prawdziwe oblicze tego niezwykłego okresu. Ja już je poznałem. I mam zamiar z niego skorzystać ile się tylko da.

 • Karolcia

  Nie lubię robić czegokolwiek pod wpływem chwili. Niczym Hannibal z Ekipy A: Grunt to niezły plan. Lubię więc mieć nieźle zaplanowane wakacje, zakupy czy rozkład dnia. Gdy zmieniam pracę to lubię mieć pewność, że robię to w odpowiednim momencie i nie przyjdzie mi tego potem żałować. Gdy się umawiam na randkę, lubię mieć pewność, ze będę miała niezły humor i wybieram się na nią z kimś odpowiednim. Strasznie wiele wymagań, prawda? Tylko pozornie. Prosto je bowiem spełnić jeśli się rozumie naturalny rytm wszechświata. To on na nas wpływa i to od niego zależy nasz sukces bądź klęska. Nie jestem wybitnym astrologiem. Lecz czemu miałabym być skoro ktoś, kto zna się lepiej ode mnie, podtyka mi pod nos gotowe rozwiązanie? Jak to się mawia… nie trzeba skończyć medycyny aby mieć operację. Ten kalendarz to coś wspaniałego dla każdego, kto nie chce się zdawać na ślepy los.

 • Bożena

  Od lat kupuję wszystkie książki Pani Krystyny. Jest ona zbyt idealnym astrologiem, by przejść obok jej pozycji obojętnie. Nie inaczej się ma rzecz w przypadku Astrocalendarium. Z roku na rok Pani Krystyna analizuje wszystkie dni nadchodzących 365 (tudzież 366) dób pod kątem astrologicznego wpływu na każdego człowieka. Nie jest to prymitywna odsłona horoskopu zamieszczanego w kolorowych pismach i przeznaczona dla laików (niejednokrotnie również przez laików pisana). Jest to prawdziwy horoskop przez wielkie „H” (a wielkie „OROSKOP” również by nie zawadziło). Tworzony przez prawdziwą specjalistkę i przeznaczony dla każdego, kto astrologią się choć trochę interesuje. Wyczerpujące opisy ustawień poszczególnych ciał niebieskich i ich wpływ na życie każdego z nas – oto kwintesencja astrologii w ujęciu praktycznym. Oto to, czego oczekuję od rzetelnego kalendarza astrologicznego. A Wy?

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!