Czytaj więcej:
Arka czasu okładka

Średnia Ocena:Arka czasu

Rafał niebawem skończy dziewięć lat. Mieszka w Dzielnicy. Nie chodzi do szkoły i nie ma przyjaciół, ponieważ wszyscy tu wciąż wprowadzają się albo wyprowadzają. Dziadek, który się nim opiekuje, całymi dniami wędruje po Dzielnicy i gra na skrzypcach, żeby zarobić na życie. Dlatego chłopczyk najczęściej jest sam. Sam – lecz nie samotny, ponieważ ma książki i bibliotekę – jedyne miejsce w Dzielnicy, gdzie wolno mu chodzić samemu. Pewnego dnia bibliotekarka wypożycza mu opowieść „Wehikuł czasu“ Herberta George’a Wellsa, a ta lektura odmienia życie Rafała i staje się początkiem wielkiej, groźnej przygody.

Szczegóły
Tytuł Arka czasu
Autor: Szczygielski Marcin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Latarnik
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Arka czasu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Arka czasu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Arka czasu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: EBOOK ARKA CZASU czyli wielka ucieczka Rafała od kiedyś przez wtedy do teraz i wstecz Marcin Szczygielski (1).pdf - Rozmiar: 86.3 kB
Głosy: 0
Pobierz
Nazwa pliku: Evolution_Plus_5klasa_TRF_Self-check_unit_8.pdf - Rozmiar: 614 kB
Głosy: -1
Pobierz
Nazwa pliku: atg-qsaboutyou-pastr.pdf - Rozmiar: 301 kB
Głosy: -2
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Sława

  Warto zapoznać się z historia getta książka ebook zmusza do myślenia wyciska łzy zalecam

 • Joanna Kisiel

  zalecam tą książkę jest bardzo fajna i jest bardzo znaczna a na dodatek jest opisywane co to jest Getto Warszawskie zalecam dla dzieci i młodzieży :)

 • Ania Warmijak

  Bardzo wciągająca książka. Córka nie może się od niej oderwać, czyta ją wszędzie. Lektura wzrusza i zachwyca. Zalecam

 • Mariusz

  Fajna lektura

 • andziaa1980

  Cudowna! Mądra, prawdziwa, zabawna i w ogóle wow!Chyba najlepsza książka, jaką udało mi się przeczytać z moim synem.Takie powinny być lektury szkolne.Autor jest niezwykły, żadna ksiażka nie zrobiła na moim dzidziuś dawno tak dobrego wrażenia!POLECAM GORĄCO!!!

 • Kaka

  Rafał mieszka w żydowskiej dzielnicy z dziadkiem i żyje swoim życiem. Ale pewnego dnia dziadek pomaga Rafałowi wydostać się poza Getto do warszawskiego zoo. Podróże w czasie, niesamowite zwroty akcji i nowi przyjaciele pomogą wam zrozumieć życie podczas II wojny światowej...Serdecznie zalecam także inne książki tego autora:Czarny Młyn,Za niebieskimi drzwiami,Czarownica piętro niżej.:)

 

 

Arka czasu PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Strona 2   Marcin Szczygielski STENTOR Strona 3   This publication is free presentation of Click here to get full version.   Strona 4   DOWNLOAD NOW!

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!