Czytaj więcej:
Ariol. Wszyscy jesteśmy osiołkami okładka

Średnia Ocena:Ariol. Wszyscy jesteśmy osiołkami

Cierpią katusze, kiedy rano mają wstać do szkoły, nienawidzą gramatyki (a zwłaszcza tych niełatwych zaimków), robią sobie głupie kawały i marzą, aby zostać superbohaterami.Tak, zdecydowanie nie mają łatwego życia…Świetny komiks o zakręconych przygodach Ariola i jego równie szalonych kumpli.Wyjazd do dziadków, sadzenie drzew, platoniczna miłość, lekcja WF-u, następny odcinek serialu – to banalne, prawda? Nie dla nich. Dla tytułowego niebieskiego osiołka i kompanii szkolnych kumpli codzienne wydarzenia są źródłem straszliwych dramatów, lecz również – jak sami mówią – niezłej beki. Brawurowo opisywane postacie i żywy mowa uwiodą każdego, kto sięgnie po te książki.

Szczegóły
Tytuł Ariol. Wszyscy jesteśmy osiołkami
Autor: Guibert Emmanuel
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Adamada
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ariol. Wszyscy jesteśmy osiołkami pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ariol. Wszyscy jesteśmy osiołkami Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ariol. Wszyscy jesteśmy osiołkami PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • ejotek

    Nie przepadam za komiksami. W dzieciństwie również ich nie lubiłam. Moja Siedmiolatka nie miała z tym gatunkiem zbytnio do czynienia, aż do chwili gdy poznała serię o Ariolu... Wprawdzie zaczynała przygodę od tomu drugiego, lecz po tym jak się w niej zakochała dynamicznie nadrobiła straty i w chwili obecnej zna już niemalże na pamięć wszystkie trzy obecne już na rynku wydawniczym tomy. Dzisiaj Patrycja zachęci Was do rozpoczęcia przygody z Ariolem a niebawem zaprosimy na recenzje kolejnych tomów. Uwaga! Nietypowy pomysł na recenzję :) Jako, że osobiście nie czytałam Ariola, znam go, ponieważ przeczytała mi córka (dawniej było 'poczytaj mi mamo' a teraz jest 'poczytam ci mamo':)), lecz to nie to samo, dlatego postanowiłam że tym razem recenzja będzie inna - przeprowadziłam z Siedmiolatką wywiad :) Nie tylko odpowiedziała na moje pytania, lecz samodzielnie te odpowiedzi tutaj wpisała :D ejotek: Kim jest Ariol? Patrycja: Ariol jest niebieskim osłem. ejotek: Jaki jest Ariol? Patrycja: Ariol jest zabawny i psotny. ejotek: Czy Ariol jest przedszkolakiem? Patrycja: Nie, Ariol chodzi do szkoły. ejotek: Co robi po lekcjach? Patrycja: Idzie do domu. ejotek: A kim są jego przyjaciele? Patrycja: Najlepsi to Petula i Ramono. ejotek: A to również osiołki? Patrycja: Nie, to byk i świnia. ejotek: Jaka przygoda Ariola najbardziej Cię rozśmieszyła? Patrycja: Epizod opowiadający o przezwisku Petuli. ejotek: Jak ono brzmiało? Patrycja: Czuprynka ejotek: Były również smutne wydarzenia? Opisz jedno Patrycja: Tak, jak budzili Ariola. ejotek: A dlaczego to budzenie było smutne? Patrycja: Ponieważ było mu zimno. ejotek: Jak oceniasz długość rozdziałów? Czy ruchliwy siedmiolatek jest w stanie wysiedzieć bez znudzenia podczas jednego? Patrycja: Oczywiście! To są mini-rozdzialiki! ejotek: Czy ta książeczka czegoś kluczowego uczy małych czytelników? Patrycja: Tak, trzeba pomagać innym, należy sądzić na żarty. ejotek: To Twoje pierwsze spotkanie z komiksem - podoba Ci się taka forma książki? Patrycja: Tak, komiks jest SUPER wyjątkowy! ejotek: Bohaterami są tylko i wyłącznie zwierzęta, które mówią i śpiewają. Czy to nie dziwne, że nie są to ludzie? Patrycja: Bardzo dziwne,ale mi się to podoba. ejotek: Bohaterowie są na ilustracjach dość... nieładni. Podoba Ci się taki styl ilustratora? Patrycja: Tak. ejotek: Co w tej książeczce sprawiło, że czytałaś ją tak dużo razy? Patrycja: Po prostu wiele przygód Ariola i kolegów. ejotek: Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Patrycja: Dziękuję za wywiad Mam nadzieję, że przybliżyłyśmy Wam świat Ariola i chętnie sięgniecie po ten tom a potem... po kolejne :) https://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2017/12/emmanuel-guibert-ariol-wszyscy-jestesmy.html

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!