Czytaj więcej:
Antystresowe, kreatywne kolorowanie dla dorosłych. Piękne ogrody okładka

Średnia Ocena:Antystresowe, kreatywne kolorowanie dla dorosłych. Piękne ogrody

Koloruje cały świat. Koloruj i Ty! Szał kolorowania dla dorosłych to świeży sposób na relaks, odstresowanie, przyjemność, kreatywność. To świeża moda i świeża kategoria książek, które sprzedają się w Europie w kilkusettysięcznych nakładach.  Popularność rośnie z każdym dniem. Kupują je nastolatki, studenci, menedżerowie, wykończone dziewczyny sukcesu i zmęczone gospodynie domowe. Wszyscy. Kolorowanie pomaga. Przekonajcie się sami!

Szczegóły
Tytuł Antystresowe, kreatywne kolorowanie dla dorosłych. Piękne ogrody
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Antystresowe, kreatywne kolorowanie dla dorosłych. Piękne ogrody pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Antystresowe, kreatywne kolorowanie dla dorosłych. Piękne ogrody Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Antystresowe, kreatywne kolorowanie dla dorosłych. Piękne ogrody PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • jola gajowiak

  Super odstresowywacz

 • Monika Sikorska

  bardzo fajna kolorowanka, doskonała dla starszych artystów :)

 • natalia62

  Wszystkie książki z tej serii dają mnóstwo pracy i zabawy!

 • Esterniczy

  bardzo przyjemne, wiele motywów roślinnych, zalecam

 • ticket

  dość gruba więc można długo malować, grafiki bardzo przyrodnicze,

 • tpajak

  lecz ja do tego zalecam tez coś na telefon, zobaczcie sobie w google play #HoliColoring, super kolorowanki na telefon i tablet.

 • agawoda

  idealne do miłego spędzenia czasu i relaksu znaczna ilość kolorowanych bardzo różnorodnych

 • lilinaa

  Idealna zabawa na kreatywność i wyobraźnię. Taką kolorowankę kupiłam sobie bardziej jako ciekawostkę, dynamicznie przypadła mi jednak do gustu. Jest ciekawą alternatywą dla czytania czy oglądania w telewizji. Przy czym faktycznie idealnie można się przy tym zrelaksować, ja na przykład zapominam o całym Bożym świecie :-) skupiam się tylko na kształtach i kolorach. Z czasem wychodzą z tego naprawdę cudne rzeczy. Każdy może kolorować wedle własnego gustu i uznania. Moja córka, kiedy zobaczyła po raz pierwszy dokończony przeze mnie malunek mieniący się różnorakimi kolorami, była wprost oczarowania :-)

 • Adriana Macura

  Bardzo wiele interesujących kolorowanek. Jakość zadowalająca :D

 • alillina

  Jest to moja druga kolorowanka i jestem zachwycona! Kolorowanie nie tylko odpręża i uspokaja po całym dniu, lecz również pomaga trenować koncentrację osobom, którym na co dzień trudno skupić się na wykonywaniu jednej czynności. Obrazki są bardzo zróżnicowane poziomem - od bardzo niełatwych po banalnie łatwe np. lustrzane odbicia jednego elementu, dzięki czemu można trenować własną wyobraźnię i kreatywność. Mając dużą paletę kolorystyczną kredek można wyczarować naprawdę wspaniałe małe dzieła sztuki. Wszystko utrzymane w temacie zgodnym z tytułem tzn. mnóstwo motywów kwiatowych i natury np. cudowne motyle. Jeśli ktoś lubi podobne metody na odstresowanie to będzie zachwycony :)

 • PAWEŁ HAMERA

  Oryginalny pomysł na prezent. Trszkę wymagająca, lecz na pewno niezła rozrywka

 • malgosia_2008

  Bardzo nierówny poziom kolorowanek, nie sprawdzając zawartości dałam się uwieść okładce. Wewnątrz ciekawe malunki i banalnie proste, nieciekawe. Irytujące zwłaszcza lustrzane odbicia wzorów. Nie polecam, są znacznie ciekawsze.

 • Bożena Starzyńska

  Idealna zabawa, trochę powrót do dzieciństwa. Obrazki dające wiele możliwości kolorystycznych. Wiele szczegółów, co wymaga koncentracji żeby je dokładnie pomalować. To naprawdę relaksuje i pozwala na wyjście ze świata rzeczywistego i wejście w świat kolorów.

 • Karolina kirsch

  👌 frajda!! Swietne rozwiazanie na odstresowanie :))

 • Quarx

  Wiele świetnych, ciekawych i naprawdę rozbudowanych kolorowanek. Wieczór, muzyka, herbata, kredki i ta książeczka.

 • Aleksandra Flaum

  Książka ebook fajna, jednakże mogłoby być więcej drobnych szczegółów.

 • Kasia

  Dynamiczna przesyłka, cudowne kolorowanki dla dzieci i dorosłych .

 • anonymous

  Próbowałam namówić mamę na kolorowanie, zwłaszcza przed snem, dla ukojenia nerwów. Niestety nie udało mi się. W dzisiejszym pędzie świata ciężko o przestawienie się na tory wyciszenia. Trzeba to prawdopodobnie po prostu lubić.

 • Zuzanna Mielewczyk

  Kolorowanka jest znaczna co ułatwia kolorowanie. Obrazki są cudowne i bardzo miło jest stwarzać z nich własne dzieła.

 • MONIKA CUDNA

  Jest to coś cudownego, co zalecam wszystkim. Kolorowanki są nie tylko dla dzieci, lecz też dla dorosłych. Uczą kreatywności, spokoju, wytrwałości. Pomagają się wyciszyć, skupić na wykonywanym zadaniu. Zalecam wszystkim.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!