Czytaj więcej:
Antykiler. Tom 1 okładka

Średnia Ocena:Antykiler. Tom 1

Przestępczy świat Rosji lat 90. XX wieku to zorganizowane grupy przestępcze, złodziejskie korporacje, gangi młodzieżowe i skorumpowani politycy. W samym centrum tego świata zawiązuje się spisek przeciwko prezydentowi Rosji, a zadanie wynikające z tego spisku ma wykonać najwyższej klasy płatny morderca-snajper. Tylko major Korieniew, zwany Lisem, jest gotów przeciwdziałać zbrodniczym planom. Korzysta jednak z własnych, bezwzględnych metod, które nierzadko mają niewiele wspólnego z przestrzeganiem prawa.... Kultowa książka ebook obecna w co trzecim rosyjskim domu. Jej nakład w Rosji przekroczył już 5 milionów egzemplarzy, a film nakręcony na jej podstawie zyskał miano kultowego "Antykiler to opowieść o szakalu w stadzie rozjuszonych wilków, który by wyrwać się z zaklętego kręgu przemocy i zdrady musi rozszarpywać swych współplemieńców wiedząc, że wcześniej czy potem i tak trafi na ich ostre kły." Wiktor Bater

Szczegóły
Tytuł Antykiler. Tom 1
Autor: Korecki Danił
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Feeria
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Antykiler. Tom 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Antykiler. Tom 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Antykiler. Tom 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Wasylisa

  Opis mówi: fascynująca książka, brutalna, pełna krwi i trupów. O ile o ostatnie cechy nie jest trudno, o tyle stworzenie czegoś naprawdę fascynującego to wyzwanie. Oceniając po efektach sprzedaży Antykilera, możnaby pokusić się o stwierdzenie, że to trafne określenie. No ale... Wszyscy nieźle wiemy, jak jest z bestsellerami; niejednokrotnie ciężko pojąć ich fenomen. Zastanawiamy się: kto kupuje coś takiego? Kto to czyta? Czy opowieść Koreckiego to jedna z takich właśnie pozycji?NIE! - mówię z czystym sumieniem. Antykiler fascynuje realnością przestępczego świata Tichodońska. Ba, przestępczego światka całej Rosji! Twórca grzeszy niebywałą znajomością owych brudnych realiów, wciąga Czytelnika i nie pozwala mu uwolnić się od stworzonej przez siebie historii aż do ostatniej strony. Nawet po zakończeniu ciężko zapomnieć o Lisie i przestępcach, przeciwko którym występował. Zwłaszcza że nakładem Wydawnictwa Feeria ukazała się druga element jego przygód.Podczas czytania dzieła Daniła Koreckiego niejednokrotnie miałam wrażenie, że w moje ręce wpadła książka ebook dokumentalna, spowiedź mafiosa. Skąd takie odczucia? Otóż, jak już wspomniałam, twórca z niebywałą pieczołowitością oddał przestępcze realia. Możemy szczegółowo poznać strukturę hierarchii mafii zarówno na wolności, jak i w więzieniu. A w więzieniu jest tak drastycznie... Że nawet ja, przywykła przecież do najprzeróżniejszych dziwactw, byłam zaszokowana. Współżycie ze świnią? Z psem z wybitymi zębami? Z kotkiem wepchniętym w but, aby nie drapał? Dla rosyjskich zeków to codzienność.Rozpisuję się o świecie przestępstw, mordów, gwałtów i kradzieży, ponieważ wokół niego w głównej mierzy toczy się cała akcja. Lecz po drugiej stronie stoją organy państwa. Milicja, która siedzi przestępcom w kieszeni. Której już dawno odechciało się pracować, ponieważ sędzia wyda wyrok uniewinniający (zasada: każdego można kupić). Mamy także do czynienia z jednostkami specjalnymi wojsk i polityką na najwyższym szczeblu. A także z przypadkiem, który niejednokrotnie decyduje o czyimś życiu bądź jego braku. W Antykilerze nie ma tradycyjnego podziału na dobro i zło. Na białe i czarne. Tutaj są tylko odcienie ciemnej szarości i czerni. Nawet Korieniew - rzeczony Lis, główny bohater - nie jest aniołkiem. Żeby zadać swoim wrogom ostateczny cios, używa nie tylko wybitnej inteligencji. Sięga po metody, którymi operują jego oponenci. Robi to na tyle skutecznie, że przestępcom bledną twarze na sam dźwięk jego imienia. Jest doskonale wykreowaną postacią. Jak, zresztą, wszyscy bohaterzy u Koreckiego.Antykilera zalecam wszystkim bibliofilom rządnym emocji, akcji i rozlewu krwi.Wszystkim tym, którzy nie boją się zmierzyć z granicami dobrego smaku, a nawet zupełnym ich brakiem.

 • Optymista

  To co rosyjskie nie cieszy się popularnością. Bzdura! No, przynajmniej w wypadku "Antykilera", którego łączny nakład przekroczył... 5 mln sprzedanych egzemplarzy! Pokaźna suma, która powinna zachęcić każdego niepewnego.Przestępczy świat Rosji lat 90. XX wieku to zorganizowane grupy przestępcze , złodziejskie korporacje, gangi młodzieżowe i skorumpowani politycy. W samym centrum tego świata zawiązuje się spisek przeciwko prezydentowi Rosji, a zadanie wynikające z tego spisku ma wykonać najwyższej klasy płatny morderca-snajper. Tylko major Korieniew, zwany Lisem, jest gotów przeciwdziałać zbrodniczym planom. Korzysta jednak z własnych, bezwzględnych metod, które nierzadko mają niewiele wspólnego z przestrzeganiem prawa....Danił Korecki wyróżnia się wśród innych rosyjskich pisarzy doskonałą znajomością realiów świata przestępczego. Jako były milicjant zna go na wylot. Wszystko, o czym pisze, widział osobiście. Sam o sobie mówi, że jest gliniarzem, profesorem i pisarzem w jednym. Łączny nakład jego ebooków przekroczył 20 milionów egzemplarzy.Przestępcy skarżą się na bezprawie! To co mają powiedzieć uczciwy obywatele?! Kiedy ujrzałem opowieść po raz pierwszy byłem przerażony. Byłem pewien, że ten olbrzym zajmie mi bardzo długi czas. Lecz skąd, poszło szybko. Narzekać mogę tylko na pierwsze sto stron. Korecki wprowadzał nas w świat przestępczy, a był to proces okropnie nużący. Jednakże kiedy akcja się rozkręciła, czytanie sprawiało mi czystą przyjemność.Grzechem byłoby, gdybym nie zwrócił uwagę na świetne wydanie. Interesująca okładka z facetem celującym w cel za Czytelnikiem, rozpryśnięta krew dookoła i przyciągający uwagę napis. Spoglądanie na tę pozycję to przyjemność, a wydawnictwu należą się słuszne owacje.Zaskakujące było dla mnie to, że po paru minutach czytania zostałem wciągnięty w mafijny świat, który jest jeszcze bardziej okropny niż to się nam wydaje. Korecki potrafi podejść Czytelnika poprzez interesujące opowieść historii. Aż chciałoby się czytać i czytać dalej, aż do ostatniej strony. Umiejętność ta niestety zanika wśród dzisiejszych pisarzy, dlatego Ci, którzy posiadają dar interesującego opowiadania piszą bestsellery. Nie prawdaż?Jeżeli nie boicie się wkroczyć w przestępczy świat, pochłaniający bez reszty, "Antykiler" jest dla Was lekturą obowiązkową. Naprawdę, czyta się go w mgnieniu oka. Gorąco polecam!

 • Wiedzik

  raczej ostatnio wszystko co rosyjskie nie cieszy się zbytnią popularnością jednak dla tej książki naprawdę warto trochę zejść z uprzedzeń. Antykiler jest po prostu idealnie napisany lecz nie to jest najważniejsze. Pojdenek profesjonalnego killera z profesjonalnym ich tropicielem to naprawdę fascynująca historia od której nie jest prosto się oderwać. Mnie się naprawdę bardzo podobała. Trochę przypominała mi "Szakala".

 • Harvi

  To co podoba mi się najbardziej w tej powieści podobało to to, że twórca zadziwia i zwodzi czytelnika w takim stylu, że zupełnie nie wiadomo jaki finał będzie miała ta książka. Ponadto bardzo podobają mi się stworzone przez autora postacie. Są idealnie nakreśleni dzięki czemubardzo prosto je polubić. Dlatego również wystawiam tej powieści ocenę 4,5/5.

 • Żarów

  Zamach na prezydenta Rosji... brzmi kusząco? Dla pewnej grupy działającej w Rosji też :). Niestety major "lis" będzie starał się powstrzymać zabójcę... Wciągająca książka, przy której nie sposób się nudzić. Z tego co wyczytałem numer 1 na rosyjskim rynku wydawniczym... ja polecam! Bardzo nieźle czytało mi się tą książkę.

 • zbyszek

  Książka ebook z momentem wydania trafiona w punkt. Pozwala zrozumieć to, co teraz losy się za wschodnią granicą. Brutalna rzeczywiście. Prawdziwa też. A przy tym idealnie napisana powieść. Zalecam każdemu o mocnych nerwach i wszystkim, którzy chcą się dowiedzieć jak naprawdę wygląda rosyjski świat.

 • Dunka

  Bardzo mocna i realistyczna fabuła. W zasadzie nieczęsto sięgam po rosyjską sensację, lecz skusiłam się ze względu na Daniła Koreckiego, który specjalizuje się w naprawdę mocnej sensacji. Z pewnością rosyjski przestępczy światek jest niewyczerpanym źródłem inspiracji dla pisarzy, czego idealnym przykładem jest "Antykiler".

 • Guardian

  Antykiler" to nadzwyczaj obrazowy, mocny i brutalny obraz rosyjskiego przestępczego świata. To właśnie realizm wydaje się być jedną z głównych plusów książki Koreckiego. Inna sprawa, to napięcie, "Antykiler" poraża, ale jednocześnie twórca w mistrzowski sposób buduje owo napięcie. Tu nie ma miejsca na sentymenty i słabość, to jest "Antykiler

 • Doryda

  Polecam, już dawno żadnej książki nie przeczytałam z takim napięciem. Raczej nieczęsto czytam literaturę autorstwa rosyjskich pisarzy, lecz dla D. Koreckiego zrobiłam wyjątek. Powiem więcej, wrażenie jest na tyle pozytywne, że na pewno sięgnę po innych rosyjskich autorów. Idealna sensacja z wartką akcją, oczywiście warto!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!