Czytaj więcej:
Anno 1800 - poradnik do gry okładka

Średnia Ocena:Anno 1800 - poradnik do gry

Niniejszy tutorial gry "Anno 1800" da wam narzędzia, by stworzyć wspaniałą cywilizację, która wchodzi właśnie w wiek industrialny. Nasz tutorial to potężne kompendium wiedzy, w którym każdy gracz odnajdzie odpowiedzi na zapytania i rady ułatwiające początek gry. Tutorial porusza najważniejsze kwestie, takie jak najistotniejsze nowości w nowej odsłonie Anno, opis interfejsu, czy omówienie rozwoju naszego miasta. Poradnik otwierają rady na start i dział podstaw, w którym zebraliśmy wszelkie konieczne tipsy potrzebne do rozpoczęcia gry. Dowiecie się z tej sekcji poradnika m.in. o dostępnych trybach rozgrywki, sterowaniu, przeczytacie o obszernych poradach na start i opisie systemu rozwoju kolonii. Następny dział solucji gry "Anno 1800", szczegółowo omawia mechanikę zarządzania miastem. Odnajdziesz tutaj spis budynków, opis atrakcyjności miasta, czy omówienie dwóch budynków kulturowych w grze - Zoo i Muzeum. Kolejne strony opisują jak pozyskiwać cenne zasoby i w 5 krokach przedstawiają doskonały rozbudowy miasta. Oczywiście w przewodniku nie mogło zabraknąć rozbudowanego działu FAQ, który odpowiada na wszelkie nurtujące zapytania wielbicieli industrialnego szaleństwo. To właśnie tutaj dowiesz się m.in. jak zdobyć nowe zwierzątka do zoo i eksponaty do muzeum, przeczytasz jak poprawić atrakcyjność miasta, jak odblokować kolejne budynki, jak dotrzeć do Amazonii i dowiesz jak tworzyć dodatkowe pola na farmie. "Anno 1800" jest kolejną odsłoną słynnego cyklu strategii ekonomicznych, ponad którą pieczę sprawuje należące do firmy Ubisoft studio Blue Byte. Produkcja trafiła na platformę PC, a jak sugeruje tytuł jej akcja została osadzona w czasach rewolucji przemysłowej - język o epoce doniosłych odkryć geograficznych i naukowych a także wszechobecnej industrializacji. Podobnie jak w poprzednich częściach serii w "Anno 1800" gracz wciela się w rolę władcy, na którego barkach spoczywa zadanie stworzenia nieźle prosperującej metropolii. Rozpoczynając zmagania z zaledwie garstką poddanych i skromną osadą, musi on kierować ludzi do pracy przy pozyskiwaniu surowców potrzebnych do przetrwania a także wznoszenia kolejnych budowli a także tworzyć skomplikowane łańcuchy produkcyjne; kluczowe jest także umiejętne zaplanowanie miejskiej infrastruktury w celu przyspieszenia procesów zachodzących w mieście. Nadwyżkami posiadanych dóbr można natomiast swobodnie handlować albo wymieniać je na takie, których w danym momencie brakuje. "Anno 1800 - tutorial do gry" zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Spis budynków (Zarządzanie miastem) Atrakcyjność miasta (Zarządzanie miastem) Jak handlować? (Podstawy) Początek imperium w 5 krokach (Zarządzanie miastem) Rozwój i potrzeby mieszkańców (Podstawy) Porady na start (Podstawy) Jak kolonizować nowe wyspy? (FAQ) Jak kupować wyspy od innych? (FAQ) Zoo i Muzeum (Zarządzanie miastem) Najważniejsze nowości (Podstawy)

Szczegóły
Tytuł Anno 1800 - poradnik do gry
Autor: Misztal Grzegorz Alban3k
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: GryOnline
Rok wydania: 2018

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Anno 1800 - poradnik do gry pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Anno 1800 - poradnik do gry Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Anno 1800 - poradnik do gry PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!