Czytaj więcej:
Anioły w moim życiu okładka

Średnia Ocena:Anioły w moim życiu

Ta wyjątkowa książka ebook daje nadzieję i otuchę, otwiera przed nami inne wymiary, pokazując, że jesteśmy otoczeni opieką aniołów, które zapewniają nam pomoc, jeśli tylko je o to poprosimy i pragniemy słuchać. Lorna Byrne - współczesna mistyczka, kobieta, której przez całe życie towarzyszyły anioły - omawia własne losy: dzieciństwo w ubogiej irlandzkiej rodzinie, młodość i szczęśliwe, choć nierzadko bardzo trudne lata życia małżeńskiego. Od dzidziusia widywała anioły i duchy zmarłych, co sprawiło, że była przez otoczenie postrzegana jako dziwaczka, a czasami wręcz jako dzidziuś opóźnione w rozwoju. Wcześnie musiała przerwać naukę i rodzice posłali ją do pracy, lecz stopniowo jej życie zaczęło się układać. Anioły zawsze kierowały ją na właściwą drogę, choć los nie szczędził jej bolesnych doświadczeń. Dzisiaj autorka służy pomocą ludziom, którzy przyjeżdżają do niej, szukając uzdrowienia i pocieszenia, lecz też duchowych wskazówek. A jej książka, jak sama pisze, ma nam uświadomić, że anioły są przy nas zawsze i jeśli otworzymy się na ich głos, będziemy podejmować trafniejsze wybory życiowe i łatwiej przetrwamy nawet najtrudniejsze chwile.

Szczegóły
Tytuł Anioły w moim życiu
Autor: Byrne Lorna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Medium
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Anioły w moim życiu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Anioły w moim życiu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Anioły w moim życiu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • julka

  Pożyczyłam od koledzy lecz już po pierwszych przeczytanych stronach wiedziałam że muszę ją mieć. Wiem że będę do niej wracać i to nie jeden raz. Zalecam niesamowicie się ją czyta.

 • ania

  Zaczęłam czytać tą książkę 2 dni temu i tak mnie wciągnęła,że mimo różnorakich obowiązków nie mogłam przestać do niej zaglądałam. Tylko utwierdziła mnie w pewnych spostrzeżeniach . Jest idealnie napisana i dowiedziałam się z niej dużo o sprawach duchowych . Jestem teraz spokojniejsza.

 • Małgorzata Piechota

  ciekawie się zaczyna. Daje do myślenia. Jestem po lekturze "Niebo istnieje ... naprawdę". Wię to jakby kontynuacja tematu. Warto. Daje nowe spojrzenie na życie.

 • asm

  Książkę kupiłam w kwietniu z polecenia mojej cioci. Czekała na własną kolejkę, aż do mojego wrześniowego urlopu. I to był strzał w dziesiątkę, nie dość że wypoczęłam fizycznie to "Anioły w moim życiu" sprawiły, że w końcu udało mi się zresetować. Wierzę, że nie jestem sama, że muszę słuchać własnej intuicji i wszystko będzie dobrze.

 • gisiek4

  W oryginale tytuł bardziej oddaje klimat książki. Mój brat zginął 3 lata temu w wypadku, ja stale czuję że mi pomaga i juz nie płaczę ponieważ przeżywam życie tak jakby ON robił to ze mną.Książkę polecam. Bardzo.Tym, którzy cierpią po odejściu kogoś bliskiego, tym którzy chcą wierzyć że najbliżsi nas nie zostawiają. Lecz i tym, którzy w to nie wierzą.Przeczytałam ją dzięki przyjaciółce, która narodziła własnego syna w 7 miesiącu ciąży, niestety wiedziała że dwa dni wcześniej jego serduszko przestało bić. Powiedziała że ta książka ebook jej pomogła. Mi też pomogła. Teraz przekazuje ja dalej, mojej mamie. I czekam z niecierpliwością aż kolejne książki Lorny zostaną przetłumaczone na mowa polski.

 • Monika Affek

  Cudowna książka ebook którą przeczytałam jednym tchem. Wzruszająca, ciepła, pełna miłości historia dziewczyny z wyjątkowym darem, która zmienia spojrzenie na życie, pomaga dostrzec to co w nim najistotniejsze i najcenniejsze. Porusza sferę naszej duchowości o której w dzisiejszym zmaterializowanym życiu nie pamiętamy. Idealna lektura szczególnie teraz kiedy człowiek żyje w ciągłym pędzie i stresie.

 • Anna Pawlak

  Ta książka ebook jest naprawdę niesamowita!! Niesie ze sobą nadzieję,pokazuje jak olbrzymią miłościa jest obdarzony każdy z nas bez względu na to,czy wierzy w istnienie Boga,czy nie,bez względu na kolor skóry,czy religię.Każdy ma duszę i własnego Anoła Stróża,który miłuje swego "podopiecznego" zawsze tak samo,bezwarunkową miłością.Anioł Stróż nigdy nie opuszcza człowieka.W każdej chwili możemy się do Niego odezwac,poprosic o pomoc.Lorna mówi,że widzi Anioły tak fizycznie,jak widzi ludzi...Polecam gorąco tę książkę absolutnie każdemu.Mi bardzo pomogła ,jakby "dodała"skrzydeł.Anna

 • asiuncia

  To książka, która prezentuje olbrzymią miłość do człowieka w jego zmaganiach z życiem i trudnościami. Według opisu autorki nikt nie jest sam, każdy ma własnego opiekuna. Czułam się jak dziecko, któremu mówiono, że cudowny świat baśni istnieje. Bardzo wzruszający sposób pokazania jak olbrzymią miłością jesteśmy obdarzeni przez Boga. I jak uparcie staramy się tego nie widzieć.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!