Czytaj więcej:
Angielski. Target CAE + CD okładka

Średnia Ocena:Angielski. Target CAE + CD

Target CAE. Ćwiczenia, testy, porady to kompletny zbiór przygotowujący do egzaminu Certificate in Advanced English. Uzupełnia, weryfikuje i utrwala wiadomości a także umiejętności nabyte podczas nauki w szkole a także w trakcie kursów językowych. Zalecany jest zwłaszcza osobom samodzielnie przygotowującym się egzaminu, które chcą sprawdzić i udoskonalić własne umiejętności.Podręcznik zawiera 6 zestawów egzaminacyjnych. Każdy z nich zbudowany jest zgodnie ze strukturą prawdziwego egzaminu – składa się z czterech części: Reading and Use of English, Writing, Listening i Speaking. W każdej z nich znajdują się rodzaje ćwiczeń identyczne jak na egzaminie CAE, przydatne porady a także dokładnie objaśnione polecenia. Na końcu książki zamieszczono poprawne odpowiedzi. Szczegółowe omówienie każdej z nich wyjaśni wątpliwości i uzupełni wiedzę. Dodatkowo w książce pdf znajduje się pełny apis nagrań z części Listening,modelowe odpowiedzi z działu Speaking a także wzorcowe teksty pisemne z działu Writing.Płyta Audio CD obejmuje nad 80 minut nagrań profesjonalnych lektorów. Specjalnie dobrane nagrania pomagają ćwiczyć wymaganą na egzaminie umiejętność rozumienia ze słuchu, pozwalają osłuchać się z mową a także przygotowują do części Listening.Target CAE. Ćwiczenia, testy, wskazówki: Nowa Formuła egzaminu zgodna ze zmianami obowiązującymi od 2015 r. 6 wzorcowych zestawów egzaminacyjnych Kompleksowe przygotowanie do wszystkich etapów egzaminu Klucz z dokładnie wyjaśnionymi odpowiedziami Przykładowe odpowiedzi z działu Speaking i wzorcowe teksty do części Writing Nagrania do części Listening: teksty i dialogi Przydatne skazówki i podpowiedzi egzaminatorów.

Szczegóły
Tytuł Angielski. Target CAE + CD
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Angielski. Target CAE + CD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Angielski. Target CAE + CD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Angielski. Target CAE + CD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • jarzembina

  Kupiłam tą książkę wraz z paroma innymi tego wydawnictwa (Repetytorium leksykalno-tematyczne B2-C1, Angielski teksty i ćwiczenia dla zaawansowanych). Moim zdaniem klucz zawiera dużo błędów, w każdej z tych ebooków niestety. Wygląda to tak jakby w ogóle nie sprawdzono tego przed wydaniem (a są to wydania z 2010). Komplikuje to naukę, niecierpliwych na pewno może to zniechęcić. Zastanawiam się, czy moja znajomość angielskiego jest na tyle słaba, czy po prostu wydawca nie dołożył należytych starań. Po kontakcie telefonicznym z wydawnictwem nic nie udało mi się wyjaśnić, podobno nie ma zgłoszeń tego typu w odniesieniu do tych książek, poradzono mi skontaktować się mailowo. Czy to nie wydawnictwu powinno zależeć żeby sprawdzić takie błędy?

 • paulina

  Ta ksiazka pomogla przygotowac mi się do egzaminu na FA.

 • Dusia

  książka ebook w dynamiczny sposób sprawdza i odświerza naszą wiedzę przed egzaminem CAE. powtarzanie wiedzy/sprawdzanie się upływa w miły sposób

 • Mateusz Drzazga

  Zestaw sześciu szalenie przydatnych testów wraz z odpowiedziami. Znajdziemy tu też obszerny opis egzaminu, zgodnego z nową podstawą programową i liczne porady dotyczące egzaminu. Bardzo przydatna książka ebook dla wszystkich przygotowujacych się do egzaminu CAE.

 • Anonim

  Książka ebook przydatna i praktyczna. Przydatna do powtarzania materiału do CAE jak i do zwyczajnej nauki.polecam

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!