Czytaj więcej:
Alan Stoob. Łowca nazistów okładka

Średnia Ocena:Alan Stoob. Łowca nazistów

Myślisz, że łowcy nazistów są już niepotrzebni? Nic bardziej mylnego!Niezrażony grożącym mu niebezpieczeństwem i kłopotami wieku starczego, Alan Stoob, emerytowany policjant z hrabstwa Bedfordshire, od dwudziestu lat pełni funkcję Naczelnego Łowcy Nazistów Wielkiej Brytanii. Własne przygody zapisał w tym właśnie dzienniku.Nie jest prosto – naziści do perfekcji opanowali sztukę konspiracji. Na domiar złego, syn Alana stale nie może uporać się z zawodem miłosnym sprzed dwudziestu lat, a małżonka niekoniecznie docenia działalność Stooba na rzecz  sprawiedliwości...

Szczegóły
Tytuł Alan Stoob. Łowca nazistów
Autor: Wordsworth Saul
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Alan Stoob. Łowca nazistów pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Alan Stoob. Łowca nazistów Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Alan Stoob. Łowca nazistów PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • knigoholiczka

    "Zapraszam na recenzję pierwszej książki, którą otrzymałam w ramach współpracy recenzenckiej z księgarnią internetową Empik.com. Niezmiernie ucieszyłam się gdy kurier przyniósł pachnący nowością egzemplarz (i kilka innych, które czekają w kolejce na przeczytanie). Czy mi się spodobała?Przede wszystkim- to zupełnie inny rodzaj literatury niż się spodziewałam.Na początku popatrzcie:Informacja, że jest nie jest to opowiadanie oparta na faktach zawarta jest w środku, tam na jednym ze skrzydełek zdradzono, że Alan Stoob to postać wymyślona przez autora, który opisując na Twitterze dzieje łowcy nazistów zapewnia mu rzeszę fanów.Czytając opis-pomyślałam, że będzie to opowiadanie opierająca się na faktach, przynajmniej w jakimś stopniu. Tymczasem to doskonały przykład prawdziwego brytyjskiego humoru. Cenię sobie taki rodzaj literatury, to niezła odskocznia od kryminałów czy powieści wzruszających.Alan Stobb własną pracę jako łowca nazistów rozpoczął pod koniec lat 90-tych XX wieku. Do czytelnika trafia dziennik opisujący tylko jeden rok jego działań. Trzeba dodać, że obfitujący w dużo bardzo interesujących wydarzeń. Rok, który przemienił dużo w jego życiu.Nasz bohater to już staruszek, któremu nie zawsze wychodzą "akcje". W życiu prywatnym też nie jest różowo- syn nie może pozbierać się po rozstaniu z kobietą w 1988 roku, małżonka przyaźni się z byłym narzeczonym, co Alana doprowadza do rozpaczy, jest zazdrosny.Pewnego dnia, po kompromitującej próbie pojmania nazisty Alan postanawia zrezygnować ze własnej funkcji. Wspierany przez żonę, znający jej opinię nie przyznaje się, że usiłuje dokończyć własną ostatnią sprawę (mając nowe informacje). Gdy do Edame dociera co ukrył przed nią jej mąż- zostawia go, po prostu się wyprowadza.Alan- załamany tym wszystkim nie ustaje jednak w łowach. Czy uda mu się złapać jakiegoś nazistę?Jak widać- czasem coś, czego się nie spodziewaliśmy okazuje się strzałem w dziesiątkę. Bardzo podobała mi się ta książka, ciekawiły dzieje Alana i Edame.Zakończenie jest dosyć zaskakujące: pan Stoob ratuje kraj. W jaki sposób? Nie zdradzę, przeczytajcie sami.I jeszcze słowo o okładce: bardzo mi się podoba. Alan Stoob zwraca się do czytelników słowami: "A czy Ty wyłapałeś już wszystkich nazistów w własnej okolicy?"

  • Wojciech Wilk

    Bardzo interesująca książka, napisana z dużą dawką dobrego humoru, co samo w sobie, łącznie z tematyką czyni ją dość nietuzinkową. Mnie się w każdym razie bardzo podobała ta lektura, być może także dlatego że jest na wskroś przesiąknięta angielskim klimatem, co na własny sposób jest śliczne i dość charakterystyczne.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!