Czytaj więcej:
Akta Dresdena. Tom 11. Zdrajca okładka

Średnia Ocena:Akta Dresdena. Tom 11. Zdrajca

Poznajcie Harry’ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) maga prywatnego detektywa. Okazuje się, że świat jest pełen dziwacznych i magicznych istot, a większość z nich nie dogaduje się nieźle z ludźmi. I wówczas wkracza Harry. Harry zawsze stara się unikać kłopotów, jeśli chodzi o Białą Radę Magów, lecz jego zamierzchłe postępki nie zostały zapomniane. Co stawia go w niezręcznej sytuacji. Morgan, niegdyś jego główny prześladowca w Radzie, zostaje niesłusznie oskarżony o zdradę. Zagrożony najwyższą karą, potrzebuje kogoś obdarzonego talentem i upodobaniem do wspierania słabszych, choć ten ktoś nie jest zbytnio zainteresowany jego obroną. Harry rozpoczyna poszukiwania prawdziwego zdrajcy, aby oczyścić imię niezbyt sympatycznego Morgana, który ukrywa się przed Poradą i jednocześnie przed łowcami nagród. Jeden błąd może sprawić, że - całkiem dosłownie - potoczą się głowy. I jedna z nich może należeć do niego.

Szczegóły
Tytuł Akta Dresdena. Tom 11. Zdrajca
Autor: Butcher Jim
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Mag
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Akta Dresdena. Tom 11. Zdrajca pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Akta Dresdena. Tom 11. Zdrajca Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Akta Dresdena. Tom 11. Zdrajca PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Dariusz Kuczyński

  super ksiarzka nieźle sie czyta zalecam niezła fantastyka

 • Dominik Żelazny

  Jim Butcher, obok Petera V. Bretta, Scotta Lyncha i Joe Abercrombiego należy do moich ulubionych (żyjących) twórców fantasy. Gorąco zalecam serię ebooków o Harrym Dresdenie i z niecierpliwością czekam na kolejne tomy :)

 • Fantasy-Bestiarium

  „Zdrajca” jest już jedenastym tomem z cyklu „Akta Harry'ego Dresdena”, który przedstawia przygody chicagowskiego maga-detektywa. Twórca zabiera na po raz następny do świata, w którym pełno jest magicznych istot, prastarej magii a także wielu niebezpieczeństw. Harry Dresden jest najlepszym w swoim fachu, nieocenionym specjalistą w rozwiązywaniu niecodziennych i paranormalnych spraw. Spiski i intrygi wciągają tak samo mocno, jak w tomach poprzednich, a Harry Dresden znów pakuje się w nie lada kłopoty. Harry Dresden będzie musiał wykonać zadanie, które tym razem może przerosnąć nawet jego spore możliwości. Biała Porada Magów oskarża Morgana o zdradę, a ten zwraca się z prośbą do Harry'ego o oczyszczenie go z zarzutów. Dresden niechętnie przyjmuje zlecenie i rozpoczyna rozwikływanie śmierdzącej sprawy, która ma odnaleźć prawdziwego zdrajcę i oszusta. Harry musi uważać, żeby nie narazić się Radzie i innym łowcom nagród, którzy mogliby go skrócić o głowę. Kim jest zagadkowy i groźny zdrajca? Zapraszam do lektury, a z pewnością się przekonacie. Jim Butcher po raz następny zaskakuje i sprawia, że od lektury nie można się oderwać. Czytanie emocjonuje, a spiski i knowania zostały wymyślone na szeroką skalę. Akcja pędzi cały czas na złamanie karku, dzięki czemu nie ma miejsca na ani chwile nudy. Lektura wypełniona jest magią i licznymi niezwykłościami, barwni bohaterowie przyciągają do czytania, a zakończenie potrafi zaciekawić. Humor sytuacyjny trzyma poziom, dzięki czemu można się uśmiać nieraz niemalże do łez. Jim Butcher stale tryska pomysłami, pokazując, że pomimo jedenastego już tomu stale ma coś interesującego do przekazania swoim czytelnikom. Po skończeniu książki mam ochotę na więcej i nie omieszkam sięgnąć po kolejny tom przygód chicagowskiego maga-detektywa. „Zdrajca” przypadł mi do gustu, stając się jednym z lepszych tomów całego cyklu. Zagadka goni zagadkę, a Harry Dresden musi się dobrze napocić, żeby wyjść cało z groźnych opresji. Jestem oddanym wielbicielem twórczości Jima Butchera, też za sprawą cyklu „Akta Harry'ego Dresdena". Dla wielbicieli jego twórczości jest to pozycja niemalże obowiązkowa, jak też dla sympatyków przygód niesztampowego detektywa. Jeżeli szukasz emocjonującej książki pełnej magii i szybkiej akcji, nieźle trafiłeś, jest to pozycja jak najbardziej dla Ciebie! http://fantasy-bestiarium.blogspot.com/2017/09/zdrajca-jim-butcher.html

 • SzaQuaL

  Twórca przyzwyczaił nas do tego, że każda z jego ebooków z tej serii jest wciągająca. Im dalsze części tym bardziej!

 • sebastian200388

  Książka ebook warta polecenia. Każda następna element jest lepsza od poprzedniej.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!