Czytaj więcej:
Ajurweda. Życie w zgodzie ze sobą okładka

Średnia Ocena:Ajurweda. Życie w zgodzie ze sobą

Wsłuchaj się w własny organizm, otwórz się na odkrywanie świeżych ścieżek i rozpocznij życie w zgodzie ze sobą, korzystając z mądrości ajurwedy. "Ajurweda. Życie w zgodzie ze sobą" to twój klucz do równowagi. Przekonaj się, że ajurweda to styl życia, który zaspokoi twoje potrzeby i pozwoli nakarmić ciało, głowę i umysł. Pomoże ci na nowo odkryć potencjał drzemiący w każdej z czterech pór roku, pozbyć się napięcia i odnaleźć ukojenie w codziennych nawykach. A to wszystko dzięki medytacji, jodze i świadomemu odżywianiu. W książce pdf znajdziesz:  rytuały powiązane z porami roku, pomagające zachować równowagę ciała i ducha,  praktykę jogi, która zredukuje stres i zmęczenie,  ponad 80 wegetariańskich przepisów na potrawy skomponowane w zgodzie z potrzebami twojego organizmu,  kuchenne triki, dzięki którym zdrowe odżywianie stanie się łatwe i intuicyjne. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Ajurweda. Życie w zgodzie ze sobą
Autor: Claire Ragozzino
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ajurweda. Życie w zgodzie ze sobą pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ajurweda. Życie w zgodzie ze sobą Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ajurweda. Życie w zgodzie ze sobą PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Agnieszka Lachowicz

    Bardzo ładnie wydana.

  • Ania

    Przyznam, że zanim rozpoczęłam czytać pierwszą czynnością, przed którą przystąpiłam podczas zapoznawania się z główną treścią zawartą w tej książce pdf pt. ''Ajurweda. Życie w zgodzie ze sobą'' autorstwa Pani Claire Ragozzino było sprawdzenie wyjaśnienia głównego pojęcia umieszczonego w tytule-Ajurweda. Następnie dowiedziałam się, kim zawodu jest autorka i to uświadomiło mi bliskie spotkanie z omawianym zagadnieniem, które ma dużo znaczeń, jak się okazuje przy bliższym rozeznaniu się. Sądzę podobnie jak autorka, które objaśnienie pojęcie ajurweda jest mi bliskie i dlaczego. Było mi z tego powodu niezmiernie miło, że mamy podobne przemyślenia. Coś nas łączy już, a to nieźle wróży, lecz czy na pewno musiałam, się o tym przekonać zgłębiając wiedzę, która już właściwie od samego początku zapowiadała się na bardzo interesującą. Lubię, gdy autorka jest czegoś pewna i przedstawia to otwarcie. Dostrzegłam tę cechę u Pani Claire Ragozzino, gdyż przedstawia opisane zagadnienia zrozumiale. Są pewne tutaj omówione w tej książce pdf tematy, które wydają się nam zbędne, a jednak mają one znaczenie, są bardziej zauważalne i postrzegane pozytywnie. Gdybyśmy inaczej spojrzeli inaczej na to faktycznie, coś w tym jest i można dziwić się niektórym osobom, że tak bardzo lubią spędzać czas i obserwować księżyc albo zwracają, uwagę na rytm to istnieje ryzyko zagłębienia się mocnego dzięki właściwemu podejściu do tematu, który w ostatnim okresie wywołuje zainteresowanie. Spodobały mi się przepisy kulinarne, które mogą stanowić bardzo niezły i zdrowy sposób na odżywianie, które jest bardzo ważne. Każdy znajdzie w nich coś odpowiedniego dla siebie, ponieważ można je przyrządzić, kiedy ma się na nie chęć. Nie ma narzuconego przymusu, żeby wykonać je tak od razu i to jest dobre podejście. Nic na siłę. Wszystkie zamieszczone w tej książce pdf przepisy zawierają, objaśnienie ile czasu trwa przygotowanie, porcje dla ilu osób. Przykładowe przepisy, które mnie zainteresowały, są następujące: promienny letni sok, truskawki pod kruszonką, łatwa sałatka z kiełków fasoli mung, grejpfrut z kardamonem i miodem, alkalizujący zielony sok, mleko migdałowe, masło glee, imbirowa zagryzka, gorąca czekolada chai. Książka ebook ta została podzielona na trzy części. Autorka zastosowała w książce pdf mowa zrozumiały, opierała się o przykłady z swojego doświadczenia praktycznego. Książki tej nie czyta się szybko, lecz zawiera wszystko to, co pragniemy wiedzieć na temat ajurwedy. Fragmentem dodatkowym w tej książce pdf są cudownie dobrane fotografie potraw, propozycje ćwiczeń a także okładka książki. Zalecam przeczytać tę książkę.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!