Czytaj więcej:
Ajin okładka

Średnia Ocena:Ajin

Manga science fiction. Ajin tylko z pozoru przypomina człowieka. Jest nieśmiertelny, co budzi zarówno fascynację, jak i strach. Na istoty nieśmiertelne polują ludzie, którzy pragną poznać ich sekret. Po wypadku samochodowym okazuje się, że Ajinem jest prymus Kei Nagai. Od teraz będzie musiał uciekać przed niewolą i nagonką. W ucieczce pomaga mu Kai, jego przyjaciel z dzieciństwa.

Szczegóły
Tytuł Ajin
Autor: Miura Tsuina, Sakurai Gamon
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo:
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ajin pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ajin Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ajin PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • GrubsonSmile

    Zalecam każdemu tę mange jestem Na 3 tomie

  • Nicola680

    Bardzo niezła książka. Salon empik dynamicznie dostarczył przesyłkę, za co bardzo dziękuję :)

  • Wkp

    Czemu człowiek umiera? Jaki jest sens jego życia i jaki jest sens samej śmierci? A co gdyby jednak niektórzy z nas nie umierali? Gdzie wówczas byłyby granice człowieczeństwa, a gdzie kończyłaby się linia oddzielająca chęci poznania i zrozumienia od barbarzyńskich eksperymentów? Jesteście ciekawi? A więc zaraszam do świata Ajina!Przed siedemnastoma laty po raz pierwszy w historii pojawił się on, Ajin, jak potocznie się ich nazywa; ahumanoid, jak brzmi nazwa oficjalna. Nieśmiertelny. Człowiek, którego nie dało się zabić, czegokolwiek by nie próbowano. Teraz łączna liczba słynnych Ajinów przekroczyła czterdziestu, lecz prawda jest taka, że, choć nie wiadomo skąd się biorą, każdy może być jednym z nich – dopiero spotkanie ze śmiercią ukaże prawdę. A co wtedy? Ahumanoid nie posiada żadnych ludzkich praw, bliżej mu w oczach prawa do bycia czymś, niż kimś, a jego ciało służy do nieludzkich eksperymentów, przed którymi nie może uratować nawet śmierć.Osiemnastoletni Kei Nagai jest chłopakiem jakich wielu. Może bardziej niż inni ułożony, z jasno sprecyzowanym celem zostania lekarzem, kryje w sobie pewną tajemnicę – ma wrażenie, że zapomniał o czymś, co wydarzyło się w dzieciństwie. I niespodziewanie zmienia się całe jego życie. Zamyślony wpada pod samochód, na widok jego zmasakrowanego ciała ciężko mieć wątpliwości, że zginął na miejscu. A jednak Kei wstaje i w jednej chwili wraca do zdrowia i sprawności. Teraz jako Ajin musi uciekać, wszyscy bowiem zaczynają polowanie na niego. Jedyna nadzieja w zamierzchłym przyjacielu, lecz jakie szanse może mieć dwóch nastolatków, nawet jeśli jeden z nich jest nieśmiertelny, kiedy mają przeciw sobie cały świat?Ta manga jest krwawa. Ta manga jest brutalna. Ta manga jest znakomita! A cała jej siła tkwi właśnie w tych krwawych, brutalnych i mrocznych scenach, które budują idealny klimat osaczenia i grozy. Pomysł wyjściowy był idealny i idealnie wykorzystali go autorzy, tworząc pełną akcji i napięcia opowiadanie o bestialstwie tych, którzy mienią siebie „ludźmi” i prawdziwej przyjaźni, która jak zawsze objawia się w największej biedzie. Przede wszystkim jest to jednak horror i to horror w idealnym japońskim wydaniu, a czy trzeba kogoś przekonywać, że to Japończycy potrafią straszyć najlepiej?Groza dominuje także w warstwie graficznej. Świetne, mroczne ilustracje, dużo, acz rozsądnie rozlanej krwi, idealnie zaprezentowana postacie nie z tego świata… Po prostu super szczególnie, że Gamon Sakurai przyjemnie łączy prostotę ze szczegółowością i wie, kiedy tło jest zupełnie zbędne dla akcji, a kiedy trzeba coś przedstawić drobiazgowo.Podsumowując „Ajin” to idealna manga i idealnie zapowiadająca się seria dla wielbicieli horrorów. Przemyślana, nastrojowa i intrygująco poprowadzona. Zalecam gorąco!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!