Czytaj więcej:
Afrykańska love story okładka

Średnia Ocena:Afrykańska love story

Założyła pomiędzy innymi jeden z pierwszych zwierzęcych sierocińców, gdzie do dzisiaj przysposabia do samodzielnego życia na wolności porzucone słoniątka, małe antylopy a także nosorożce. Ponadto wraz ze strażnikami parku prowadzi pionierskie badania ponad komunikacją i obyczajami zwierząt.Życie Sheldrick, opisywane przez nią samą szczerze i otwarcie, jest też podróżą przez cały XX wiek, tak rzadko oglądany przez nas z afrykańskiej perspektywy; od ugruntowywania się europejskiego osadnictwa, przez trudny okres dwóch wojen światowych, aż po równie burzliwe czasy dekolonizacji. Wszystkie te wydarzenia w mniejszym albo większym stopniu odbiły się też na niemych świadkach historii – egzotycznych zwierzętach Afryki – które dla Sheldrick i jej najbliższych zawsze pozostaną pełnoprawnymi mieszkańcami Czarnego Lądu.

Szczegóły
Tytuł Afrykańska love story
Autor: Sheldrick Daphne
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Afrykańska love story pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Afrykańska love story Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Afrykańska love story PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • flattern87

  Parki narodowe, słoniątka, nosorożce ..., to wszystko i dużo innych w życiu dziewczyny oddanej Afryce.

 • jennymr1980

  W jednym ze własnych programów o wyjątkowych kobietach, Martyna Wojciechowska mówiła właśnie o Daphne. Warto przeczytać tę niezwykłą opowiadanie o miłości do faceta a także do zwierząt. to wyjątkowo barwna opowiadanie o tym, jak dużo do naszego życia wnoszą zwierzęta, ciepła, wzruszająca, wręcz porywająca. Dla mnie wspaniała.

 • mihrunnisa0426

  Warto przeczytać. Troszkę historii, cudowna przyroda, życie w innym świecie. Zalecam

 • kickong

  To nie tylko książka ebook dla fanów przyrody, egzotycznych zwierząt i Afryki, lecz również wzruszająca opowiadanie o życiu niezwykłej kobiety. O pasji, o szacunku do życia, o spełnianiu marzeń, o ciężkiej potyczce o los każdego stworzenia, lecz i o jedności dusz dwojga ludzi i o ogromnej miłości jaka się pomiędzy nimi zrodziła. Książkę czyta się jednym tchem i na długo zostaje w pamięci. Opowiada piękną historię i edukuje tłumacząc jak dużym okrucieństwem jest zabijanie słoni dla kości słoniowej. Warto przeczytać.PS. Mój mąż jest dokładnie tego samego zdania, więc na pewno nie jest to pozycja tylko dla pań:)

 • majus_321

  Sięgnęłam po tę książkę tylko i wyłącznie dlatego że okładka od razu przypomniała mi program Martyny Wojciechowskiej KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIAT, KENIA- sierociniec dla słoni. Odrzucający był natomiast tytuł. Po skonsumowaniu lektury przekonałam się że "Afrykańska love story" jest jak najbardziej na miejscu. Czytelnik bez wątpienia wczuwa się w emocje towarzyszące bohaterom. Książka ebook przepełniona jest pracą i determinacją, szacunkiem a także miłością ludzi do zwierząt. Nie brakuje tu również prawdziwej miłości pomiędzy ludzkimi bohaterami. Zalecam ją każdemu kto interesuje się egzotyczną przyrodą i behawioryzmem zwierząt. Przede wszystkim chciałabym by trafiła w ręce osób którzy w domu posiadają "pamiątki", "talizmany", "leki" przez które dużo zwierząt przeszła okropne katusze.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!