Czytaj więcej:
Adept okładka

Średnia Ocena:Adept

Młody, zdolny, choć trochę zbyt pewny siebie prawnik przekonuje się, jak naprawdę funkcjonuje ten świat.Kyle McAvoy przypomina Mitcha McDeere’a z najgłośniejszego thrillera prawniczego Grishama, "Firmy". Kyle McAvoy może się pochwalić wyjątkowym talentem prawniczym. Męski i uprzejmy ma przed sobą świetlaną przyszłość. Skrywa jednak mroczne tajemnice, które mogą nie tylko zniszczyć jego marzenia, pozycję w palestrze, ale także jego życie. Pewni ludzie nie pozwolą mu zapomnieć o przeszłości – mają bowiem kompromitujący film, który stawia mężczyznę w – delikatnie mówiąc – nie najlepszym świetle. Kyle będzie miał szansę go odzyskać, lecz pod warunkiem bezwzględnego posłuszeństwa szantażystom. Nagrodą za wykonywanie ich poleceń jest bardzo uwodzicielska propozycja: praca w jednej z najlepszych kancelarii prawniczych na Manhattanie. Akceptacja ich oferty otworzy adwokatowi drzwi do kariery. Młody i ambitny adept prawa znajdzie się jednak w kropce: będzie musiał stawić czoła kryminalistom, którzy nim manipulują, FBI, kancelarii prawniczej, dla której pracuje i własnemu sumieniu.Czy zdoła wyjść z tej opresji bez szwanku, zachowując i dobre imię, i świetną posadę?"Adept wciąga czytelnika już od pierwszej strony i po prostu nie sposób się od niego oderwać."Janet Maslin, "The New York Times""Styl Grishama stale zachwyca, a suspens wprost wylewa się ze stron powieści.""People""Grisham pisze w taki sposób, że nie potrafimy porzucić lektury, nie dobrnąwszy do końca. Druzgocący portret prawniczego świata, w którym głos mają duże pieniądze."Patrick Anderson, "The Washington Post"

Szczegóły
Tytuł Adept
Autor: Grisham John
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Adept pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Adept Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Adept PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • angela

  Jeden z moich ulubionych twórców - thrillery prawnicze w jego wykonaniu to coś wspaniałego! Tym razem też się nie zawiodłam :) Kyle McAvoy właśnie kończy studia prawnicze, a bo jest jednym z najlepszych studentów otrzymał oferty z wielu słynnych i dużych firm. Zdecydował jednak, że przez jakiś czas będzie pomagał potrzebującym, a wybrał doradzanie migrantom. Wynagrodzenie byłoby wiele mniejsze, ale nie to było dla Kyle'a najważniejsze. Pewnego zimowego dnia jego plany uległy jednak istotnej zmianie, gdy niespodziewanie w bardzo stanowczy i przekonujący sposób przypomniano mu o pewnej sprawie sprzed lat... O wydarzeniu, które zostało już zapomniane zarówno przez niego, jak i paru jego kolegów, a także policję, gdyż dochodzenie zostało zamknięte zaraz po rozpoczęciu... Rozdział ten jednak powrócił wraz z świeżym dowodem w sprawie, którego upublicznienie może zniszczyć życie czterech mężczyzn. Samo istnienie dowodu nie stanowi oczywiście aż takiego problemu... Wiele większym są bowiem nieznani Kyle'owi ludzie. To właśnie ta zagadkowa grupa osób jest w posiadaniu nowego dowodu i korzysta z wszelkich możliwych technik, by Kyle zaczął z nimi współpracować. Jak się można domyślać - wcale nie dobrowolnie. Młody prawnik zostaje zaszantażowany i zmuszony do łamania zasad etycznych, moralnych, a także reguł prawnych... Dlaczego? Jaki cel chcą osiągnąć ci niebezpieczni ludzie, dla których żadna przeszkoda nie jest kłopotem i nie cofną się przed niczym, by zdobyć to, co chcą? Skąd posiadają aż tak szczegółowe info na wszystkie, ważne dla sprawy, tematy? Doskonała powieść! Idealnie ukazany kontrast między pracą w wielkiej firmie prawniczej a prowadzeniem kancelarii w małym miasteczku. Zalecam "Prawnika" (czy również "Adepta") wszystkim! :) To około 450. stron bardzo dobrej historii, w której dużo się dzieje, jest napięcie i dynamicznie utożsamiamy się z głównym bohaterem. Dość przewidywalne zakończenie, ale, osobiście, zaczęłam się go domyślać dopiero pod koniec książki. Grisham utrzymuje wysoki poziom! :)

 • kstempn

  Książka ebook nie zawiedzie fanów Grishama. Jedynie, że była wydana już wcześniej - jako Prawnik

 • Anonim

  no to jest gruba przesada zeby takie rzeczy wyczyniac:(

 • Krystian Kapica

  Dość klasyczna historia w stylu tego autora. Dla wielbicieli jak najbardziej polecam.

 • andrzej ciesinski

  To jest świństwo, co wyrabiają teraz wydawnictwa. Myślę , że Pan Kuryłowicz przewraca się w grobie na takie praktyki, jak napisała Pani, która dała jedną gwiazdkę. Ja nie dałbym nawet jednej, gdyż to, co robi wydawnictwo to normalne oszustwo,tyle że ja nie dałem się nabrać tym razem, już kiedyś zapłaciłem frycowe za książkę Folleta pod świeżym tytułem i w nowej szcie graficznej- również zresztą z Albatrosa- której pierwsze wydanie miało miejsce ładnych parę lat wcześniej. Lecz co to szkodzi spróbować nabrać czytelnika, a nuż się uda. Wstyd dla wydawnictwa Albatros i Empiku

 • asik123

  Jak sprzedać starą pozycję tego autora ??? Przemienić tytuł i wydać w nowej odsłonie. Szkoda, że w opisie tej pozycji nikt nie spisał jednego zdania - że jest to świeży tytuł starej pozycji tego autora, wydanej kilka lat temu pod tytułem PRAWNIK. Ja się nabrałam i kupiłam. O tej zmianie przeczytałam na innym portalu literackim.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!