Czytaj więcej:
50 maratonów w 50 dni okładka

Średnia Ocena:50 maratonów w 50 dni

Dean Karnazes, wybitny biegacz i twórca m.in. bestsellerowego Ultramaratończyka postawił sobie niezwykły cel. Postanowił przebiec w 50 dni 50 maratonów. Każdy w innym stanie USA. Książka ebook ta jest zapisem tego wyjątkowego wyczynu. Twórca zadaje zapytania o granice ludzkiej wytrzymałości i udowadnia, że siła motywacji nie ma ograniczeń.Karnazes objaśnia tajemnica własnego sukcesu i udziela szeregu praktycznych porad, jak najefektywniej się regenerować, zapobiegać skurczom mięśni, korygować tempo i wzmacniać psychikę. Rady doświadczonego sportowca kierowane są nie tylko do czytelników aktywnych, którzy już uczestniczyli w maratonach, jak i takich, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z bieganiem.

Szczegóły
Tytuł 50 maratonów w 50 dni
Autor: Karnazes Dean, Fitzgerald Matt
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Galaktyka
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd 50 maratonów w 50 dni pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. 50 maratonów w 50 dni Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

50 maratonów w 50 dni PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Marilyn

  Doskonała książka ebook dla tych, którzy są zakochani w bieganiu i nie tylko. Pełna motywacji i porad do tego, jak biegać lepiej, sprawniej, z pasją, która motywuje do tego, żeby walczyć o swoje marzenia i nie poddawać się.

 • runnerski.pl

  „50 maratonów w 50 dni”. Dean Karnazes, Matt Fitzgerald. Polak przebiegł ostatnio 365 maratonów w 365 dni więc co to 50 w 50 dni nawet jeśli w różnorakich stanach? Nie ona jest niebywale nieźle napisana lecz szczególnie prócz emocji ujmują mnie rady mistrza. To świeża formuła na książkę wyzwanie, przygoda życia przeplatana aż taką ilością moim zdaniem absolutnie skutecznych rad dla każdego z nas. Bywa tak, że nieraz zapamiętasz tylko coś o nawadnianiu i całą książkę zapomnisz a później przez dużo lat nie zaliczysz dzięki temu ściany na maratonie. Momentami to też idealny podręcznik i „Trener”. Warto czytać o emocjach innych ludzi a gdy dodatkowo jesteśmy po takiej lekturze mądrzejsi o ich doświadczenie, czego pragnąć więcej od książki o bieganiu.więcej http://runnerski.pl/czytam/najwiekszy-ranking-ksiazek-o-bieganiu/

 • noska

  Ta książka ebook jest nie tylko dla maratończyków. W bardzo interesujący sposób opisywane są przygody z jakimi zmaga się Dean w trakcie własnego projektu, z logistyką. Opisywane są historie ludzi lecz również i ogromna pasja jaką jest bieganie. Polecam!

 • Pavel Paqla

  Książka ebook jest dobra i warta przeczytania. Co mi się w niej podobało? Po pierwsze to, co jest wartościowe i praktyczne, czyli podpowiedzi, patenty, teorie. Nie za wiele ich, lecz są. Po drugie opisy rozmów ze spotkanymi ludźmi. Ich historie. To wciągające i fajnie spisane opowieści. Podobnie jak historia autora i jego wyczynu. To również jest zgrabnie opowiedziane, miło i lekko się to czyta. Interesujące i mądre są różne, rozrzucone w tekście przemyślenia. Fajne są również opisy różnorakich akcji społecznych, w które angażował się autor. I na koniec strona techniczna książki – bardzo dobra. Poleciłbym ją zwłaszcza biegaczom początkującym, gdyż znajdą w niej dużo podpowiedzi o tym, jak bawić się bezpiecznie w biegowe hobby. Można by trochę upraszczając napisać, że recenzowana pozycja to tak naprawdę tutorial początkującego biegacza mądrze wpleciony w historię pięćdziesięciu maratonów. Także ci, którzy jak ja biegają już długo znajdą w niej coś dla siebie. Jakieś wady? Tylko drobne: miejscami banalne porady, jeden drobny błąd językowy, irytująca autoreklama autora na pierwszej karcie.Polecam.Paweł Pakuła

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!