Czytaj więcej:
365 dni z kochanym maleństwem okładka

Średnia Ocena:365 dni z kochanym maleństwem

Fantastyczne pomysły na wzbogacenie i ożywienie wspólnych chwil z naszą pociechą. 365 dni z kochanym maleństwem to zestaw fantastycznych pomysłów na wzbogacenie i ożywienie wspólnych chwil z dzieckiem. Poradnik, który bawi, uczy i uświadamia, jak kluczowy jest udział rodziców w rozwoju osobowości dziecka. Złożony z krótkich i dowcipnych tekstów, w których autorki pokazują, jak odkryć niezwykłość najzwyklejszych chwil spędzanych razem z naszą pociechą.

Szczegóły
Tytuł 365 dni z kochanym maleństwem
Autor: Ellison Sheila, Ferdinandi Susan
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Buchmann
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd 365 dni z kochanym maleństwem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. 365 dni z kochanym maleństwem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

365 dni z kochanym maleństwem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Mama Tosiaczka

    "365 dni z kochanym maleństwem", to obszerna książka ebook stworzona przez Sheilę Ellison a także Susan Ferdinandi z podpowiedziami dla rodziców malutkich dzieci. Propozycji w poradniku na to, jak spędzić czas wolny z dzieckiem jest cała masa. Nic, tylko przeglądać i wybierać. Oczywiście wszystkie propozycje należy dobrać do wieku i umiejętności malucha i zawsze mu towarzyszyć. Tutorial liczy 25 epizodów podzielonych tematycznie. Składają się na nie propozycje zabaw i zajęć z dziećmi. Niektóre z proponowanych zabaw wzbogacone są o dobre porady przesłane autorkom przez rodziców dzieci z całego świata. Co znajdziemy w podręczniku? Dużo miejsca poświęcają tematyce rozwoju dzidziusia od pierwszych dwóch miesięcy życia dzidziusia do wieku dwóch lat. Warto też poczytać na ten temat, by poznać dużo interesujących informacji. Susan Ellison i Susan Ferdinandi w poszczególnych rozdziałach przedstawiają czynności, które dzidziuś powinno opanować przed ukończeniem drugiego roku życia. jednocześnie zaznaczają, iż każde dzidziuś rozwija się we swóim tempie, dlatego warto je obserwować, a na pewno niczego mu nie narzucać. Autorki mówią o rzeczach kluczowych (opieka, bezpieczeństwo, przygotowanie do snu, relacje z rodzeństwem, rodzicami, dziadkami), a przede wszystkim podsuwają mnóstwo pomysłów na zabawy z maluchem (zabawy muzyczne i poznawanie dźwięków, zabawy ruchowe, teatralne, manualne, zabawy na nowym powietrzu, zabawy z wodą, itp.). Pomysły proponowane w książce pdf skierowane są do dzieci w wieku do 2 roku życia, jednak myślę, że i z dzieckiem 3-letnim (a może i starszym?) można wykorzystać kilka pomysłów. Wszystko zawsze można zmodyfikować i dostosować do wieku dzidziusia :) Książka ebook jest fantastyczna! Szkoda, że nie znałam tego poradnika, kiedy zaczynałam własną przygodę z macierzyństwem i kiedy Antoś był mały. Lecz to nic. Będzie jeszcze okazja przetestować tę książkę z niemowlęciem. W końcu za kilka miesięcy powitamy w naszym domu maluszka :) Lekturę jak najbardziej polecam. Myślę, że każdy rodzic znajdzie tu coś dla siebie i własnego maluszka. Olbrzymi zestaw czytelnych i prostych zabaw i propozycji na spędzenie czasu wolnego ze swoim skarbem umili Wam wspólne chwile i dadzą jeszcze większą radość z bycia razem :) Cała recenzja na: mamatosiaczka.blogspot.com

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!