Czytaj więcej:
101 ćwiczeń z ziemi okładka

Średnia Ocena:101 ćwiczeń z ziemi

Każda chwila, którą spędzasz z koniem, stanowi okazję, aby nauczyć go niezłych nawyków i rozwinąć jego szacunek do ciebie, zaufanie i chęć do współpracy. Wszystkie konie potrzebują nauki i treningu w postaci pracy z ziemi, która ma za zadanie zwiększyć bezpieczeństwo zarówno w stajni, ujeżdżalni i na padoku, jak  podczas jazdy w terenie. Kolekcja 101 ćwiczeń z ziemi autorstwa Cherry Hill poprowadzi ciebie i twojego konia od schwytania przywołania go na padoku  przez lonżowanie, ustępowanie od nacisku, skręcanie, odczulanie, cofanie,  pracę na długich wodzach z ziemi po pracę na przeszkodach i dużo innych czynności.  Wszystkie ćwiczenia są przedstawione krok po kroku, żebyś mógł do nich wrócić podczas pracy z ziemi.  Każde ćwiczenie ma jasno określone cele, warianty i opis problemów, które mogą nierzadko występować przy jego wykonywaniu, do każdego jest również zbiór ilustracji, ułatwiających jego wykonanie. Odnajdziesz tu również zbiory ćwiczeń, sprawdzające postępy w szkoleniu.

Szczegóły
Tytuł 101 ćwiczeń z ziemi
Autor: Hill Cherry
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Galaktyka
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd 101 ćwiczeń z ziemi pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. 101 ćwiczeń z ziemi Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

101 ćwiczeń z ziemi PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: karta pracy 1.pdf - Rozmiar: 4.25 MB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Agnieszka

    Książka ebook napisana jasnym językiem, schematyczna obrazki pomagają do końca zrozumieć o co chodzi w danym ćwiczeniu, Bardzo niezły podręcznik zarówno dla początkujących adeptów sztuki jeździeckiej jak i osób profesjonalnie zajmujących się końmi. Na koniec chciałabym zwrócić uwagę, że na początku kariery jeździeckiej należy współpracować z instruktorem jazdy konnej albo inną osobą biegłą w temacie, ponieważ niestety żadna książka ebook nie zastąpi dobrego nauczyciela

  • Cezram001

    Książka ebook - tak jak poprzednie części - jest podzielona na rozdziały. Każdy epizod to następny etap ćwiczeń. Jest przejrzyście omówione każde ćwiczenie. Są to podstawy pracy z młodym koniem i nie tylko młodym. Aczkolwiek są to rady dla osób zaczynających własne przygody z treningiem koni. Osoby, które "już w tym siedzą" raczej taką wiedzę posiadają. Nie zmienia to faktu, że polecam.

  • Ewa Nagulewicz

    niestety wypada marnie przy pozostałych ebookach z serii "101 ćwiczeń" raczej dla osób, które z końmi mają mało wspólnego...

 

 

101 ćwiczeń z ziemi PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Karta pracy nr 1 Obserwacja nr 1 Zadanie 1 Zbadaj pogodę za pomocą własnych zmysłów. Zanotuj wynik obserwacji. Temperatura (obrysuj właściwy opis): bardzo bardzo zimno średnio ciepło zimno ciepło Zachmurzenie (obrysuj właściwy opis): średnia ilość bardzo dużo brak chmur mało chmur dużo chmur chmur chmur Wiatr (obrysuj właściwy opis): bardzo brak wiatru słaby wiatr średni wiatr silny wiatr silny wiatr Opady (obrysuj właściwy opis): bg brak opadów deszcz śnieg grad Zadanie 2 Poproś rodziców lub rodzeństwo aby także spróbowali ocenić pogodę, tak jak sam/-a zrobiłeś/-aś to w poprzednim zadaniu. Czy oceniliście pogodę tak samo? Czym może to być spowodowane? ……………………………………………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………………………………………........ Strona 2 Zadanie 3 Prognozowanie pogody ma duże znaczenia dla człowieka. Dzięki temu możemy zapobiegać wielu nieprzyjemnym bądź niebezpiecznym konsekwencjom. Wybierz dowolne źródło przedstawiające prognozę pogody (w telewizji, gazecie czy Internecie) i oglądaj ją codziennie przez 7 dni. Zapisz najważniejsze informacje o prognozie w tabeli poniżej. Następnego dnia zanotuj, czy prognoza okazała się słuszna. Czy prognoza Dzień Temperatura Opady Wiatr się sprawdziła? Jak często podczas prowadzonych przez Ciebie obserwacji prognozy pogody się sprawdzały? Zaznacz odpowiedź. zawsze często rzadko nigdy Czy warto próbować przewidywać pogodę? Dlaczego? ……………………………………………………………………………………………………………………………………… ……………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………......................................................................................................................................... a n ie m pogody ba d jm ującą się gią. Nau k ę za y m e teorolo je i m bserwu nazywa o p t y k ) o log (syn a na Meteoro t m o s f e ryczne, nki a je waru nych da nych analizu z e b r a zy podstaw ie a c je i progno orm wuje inf nków opraco ą ce waru d ot y c z wych. pogodo

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!