Czytaj więcej:
Siła miłości okładka

Średnia Ocena:Siła miłości

Linda Szańska to wynik współpracy literackiej Agnieszki Lingas-Łoniewskiej i Anny Szafrańskiej – dwóch bestsellerowych autorek i największych specjalistek od nieustraszonych kobiet, groźnych facetów i opowieści naładowanych emocjami! Grzegorz zwany Glistą, ma jeden cel: chronić własnych najbliższych. Gdy na szali staje los jego siostry, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w życiu. Zdrada syndykatu zwykle kończy się śmiercią, jednak świeża góra, Gabriel Kreis, wie, ile znaczy rodzina. Glista otrzymuje przebaczenie i wraz z Aniołem i Diabłem staje na czele poznańskiej mafii. Od tej pory zaryzykuje życie, żeby chronić braci i ich kobiety. Zwłaszcza że czasy są trudne – na terenie Anioła ktoś zabija szefa ukraińskiej mafii, Wołkowa. A to może oznaczać tylko jedno. Wojnę… Lena jest młodą Ukrainką, okrutnie skrzywdzoną przez los i ludzi. Jako nastolatka trafiła do domu publicznego. Odkąd żołnierze Anioła uwolnili ją i inne dziewczyny, ufa tylko Grześkowi, który wyniósł ją z piekła na swoich rękach. Czuje się bezpieczna jedynie przy nim, co jego – zamkniętego w sobie samotnika – mocno wkurza. Podwójna dawka emocji! Agnieszka Lingas-Łoniewska i Anna Szafrańska – zainspirowane rozmowami z byłą pracowniczką hotelu Orbis Polonez, w którym w latach 80. i 90. bywała wierchuszka poznańskiej mafii – połączyły siły, żeby stworzyć wciągającą historię o skrzywdzonych przez życie ludziach, którzy w bezwzględnym świecie mafii poszukują własnego miejsca. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Siła miłości
Autor: Szańska Linda (Lingas-Łoniewska Agnieszka , Szafrańska Anna)
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Media Polska)
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Siła miłości pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Siła miłości Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Siła miłości PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Idealna książka.

  • Joanna Modrzejewska

    Idealna seria

  • Złotowłosa i Książki

    Rewolucji ciąg dalszy. Grzegorz "Glista" Długosz ratuje siostrę i już wkrótce dostaje wybaczenie. U boku Anioła i Diabła trzyma piecze ponad poznańską mafią. Chroni tych, którzy są dla niego najważniejsi. To zadanie staje się powoli coraz trudniejsze, bowiem ktoś na terenie Anioła zabija szefa ukraińskiej mafii, Wołkowa. Lena nie miała łatwego dzieciństwa. Kiedy była nastolatką trafiła w nieodpowiednie ręce i doświadczyła piekła za życia. Młoda Ukrainka trafiła bowiem do domu publicznego. Życie ocalił jej Grześ a teraz stał się on gwarantem jej wewnętrznego spokoju. Tylko przy nim czuje się bezpiecznie. To natomiast nie jest w smak głównemu zainteresowanemu, bowiem przywykł do samotności a dodatkowo nie jest skory do zawierania świeżych relacji. Czy Glista zmieni własne nastawienie wobec Lenki? Czy uda mu się ochronić tych, którzy są jego jedyną rodziną? Czy Lena stanie na nogi? Czy jest dla niej szansa na normalność po tym, czego doświadczyła? Panie Anna Szafrańska i Agnieszka Lingas-Łoniewska następny raz porwały mnie stworzoną przez siebie historią miłości trudniej, wręcz nierealnej a jednak możliwej. Grzegorz "Glista" Długosz to postać skryta, trochę zagadkowa i spowita mrokiem. Bezwzględny, brutalny i okrutny. Doskonale dopasowany do swej roli, jaką objął u boku Anioła i Diabła. Budził respekt a przede wszystkim przyciągał moją uwagę do samego końca. Lena to postać płochliwa. Wyjątkowo krucha i delikatna. Strachliwa. Wcale się nie dziwię jej zachowaniu. To, czego doświadczyła niejedną by załamało a ona usiłuje się odrodzić. Niczym Feniks z popiołów. Przy tym wszystkim pozostała postacią interesującą i wbrew pozorom ciekawą. Fabuła trzyma w napięciu. Szybka akcja nie pozwala na nudę. Wręcz przeciwnie, nie bardzo jest nawet kiedy zaczerpnąć głębokiego oddechu i przygotować się na kolejne rewolucje. Emocji multum. Fajnie, że bohaterowie poprzednich tomów się tutaj pojawili i mieli ważny wpływ na historię. Właśnie dlatego moim zdaniem ważne przy czytaniu jest zachowanie chronologii. Autorki napisały wciągającą i pasjonującą historię. Piękną, bolesną lecz pełną nadziei. O szukaniu swego miejsca. O otwarciu swego serca na nowe. Na podjęcie tego ryzyka, gdzie na szali jest szczęście i miłość. Zobaczcie sami, co tym razem przytrafi się Gliście, Aniołowi i Diabłowi. Przekonajcie się jak bardzo niebezpieczna lecz i satysfakcjonująca jest przynależność do syndykatu. Emocje gwarantowane. Zalecam Współpraca: Wydawnictwo Słowne

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!