Czytaj więcej:
Polluks. Bezlitosna siła. Tom 2 okładka

Średnia Ocena:Polluks. Bezlitosna siła. Tom 2

Na emocjach zna się jak mało kto. Agnieszka Lingas-Łoniewska następny raz funduje czytelniczkom taką ich dawkę, że strony tej powieści niemalże stają w płomieniach! Ona przeszła przez piekło. On własne piekło nosi w sobie. Mogą być dla siebie ocaleniem. Tylko... czy się odważą? "Polluks" to drugi tom serii "Bezlitosna siła", opowiadającej o mężczyznach uprawiających potyczki MMA – każdy z nich ma za sobą mroczną przeszłość, która go prześladuje. To także historie kobiet, które doświadczyły przemocy, a pomoc znajdują w fundacji FemiHelp, wspierającej ofiary agresji ze strony mężczyzn. Po tym, co przeszedł w życiu, ciężko mu uwierzyć, że ktokolwiek byłby w stanie go pokochać. Że mógłby pragnąć go takiego, jakim jest – także z jego mroczną stroną. To dlatego Patryk „Polluks” Rotter od czułości woli szybki, brutalny seks. Bez bliskości, bez happy endów. Żyje tak samo, jak boksuje: bez litości, raz po raz dając się ponieść swoim demonom. Na ringu zmienia się w bestię w ludzkiej skórze. Od lat napędza go to samo pragnienie – żądza zemsty. Lecz chociaż jest o krok od celu, nie może przestać myśleć o pewnej ciemnowłosej dziewczynie. Wszystko okazałoby się prostsze, gdyby to była po prostu następna laska na jedną noc. Lecz to Martyna, współpracownica Kastora, jego najlepszego przyjaciela, bliższego niż brat. Która w dodatku sama przeszła przez piekło. Wie, że powinien trzymać się od niej z daleka. Że jest dla niej zbyt niebezpieczny. Lecz tak bardzo jej pragnie. A co, jeśli... i ona pragnie jego? Czy oboje pozwolą sobie na tę miłość? I czy Martynie starczy sił, by pokonać jego demony? Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Polluks. Bezlitosna siła. Tom 2
Autor: Lingas-Łoniewska Agnieszka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Burda Media Polska
Rok wydania: 2019

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Polluks. Bezlitosna siła. Tom 2 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Polluks. Bezlitosna siła. Tom 2 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Polluks. Bezlitosna siła. Tom 2 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • saskia

    Na ile definiuje człowieka jego przeszłość? Szczęśliwe wspomnienia dają siłę w niełatwych momentach, a co może dać piekło na ziemi? Na to zapytanie odpowiadają bohaterowie cyklu „Bezlitosna siła”, w drugim tomie jest to jeszcze dobitniej pokazane. Agnieszka Lingas-Łoniewska nie boi się podjąć niełatwych tematów i wejść w nie głęboko, odkrywając przed czytelnikami to, co jest ich istotą a także najmroczniejsze zakamarki ludzkiego umysłu i serca. „Polluks” nie jest historią łatwą w odbiorze, nie ma w nim schematyczności, prostych emocji czy również łatwych odpowiedzi na dotkliwie bolesne pytania. Bohaterowie nie tylko odznaczają się skomplikowanymi charakterami, ale przede wszystkim są ludźmi, którzy widzieli więcej niż większość jest w stanie sobie wyobrazić, każde z nich radzi sobie w inny sposób z przeżyciami z przeszłości. Jedni sądzą je za swoiste piętno, drudzy wykorzystują bolesne doświadczenia tak, by inni już nie musieli tego doświadczyć co oni. Jednak rzeczywistość nie składa się z oczywistych i gotowych rozwiązań, zwłaszcza tam gdzie spotyka się wściekłość z miłością. Te dwa uczucia, wydają się nie pasować zupełnie do siebie, lecz to one właśnie definiują bohaterów, stawiających codziennie czoła swoim demonom, niekiedy uginający się pod ich ciosami, ale podnoszący się i z determinacją dążący do celu. Nie tak prosto zaufać i odsłonić się przed drugim człowiekiem najmroczniejsze tajemnice, tak samo ciężko jest wybrać całkiem nową drogę, której początkiem jest szczerość i prawda, jakakolwiek by ona nie była. Agnieszka Lingas-Łoniewska niejednokrotnie pokazała, że jako „dilerka emocji” nie ma sobie równych, podczas lektury „Kastora” czytelnicy otrzymali przedsmak jak silne i gwałtowne uczucia a także jak wielopłaszczyznowa będzie to cykl. W „Polluksie” wraz z postaciami pogrążamy się w świecie gdzie króluje piekielny mrok bólu a także krwisty smak zemsty, jednak jest też miłość- nieoczywista, zakwitająca wbrew piekielnej zawiści i głęboko zapuszczająca własne korzenie.

  • Sylwia Jóźwicka

    SUPER KSIĄŻKA Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA POZOSTAŁE DWIE CZĘŚCI

  • Agnieszka

    Idealna jak zawsze czekam na dalsze dzieje kolejnych bohaterów.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!